dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie

    Mam wielka prosbe. Zdradcie mi ile fachowcy biora za punkt przy instalacji gazowej oraz ile za polozenia rurki w ziemi ?
    Rozmawialem z fachowcem ktory zaproponowal 400zl za punkt i 80zl za rure w ziemi badz 40zl - ale ja kopie wykop.
    Czy to duzo ????

  2. #2

    Domyślnie

    Ludzie co to nikt nie ma w domu gazu, nikt nie robil instalacji ????

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Instalację w ziemi do budynku robi gazownia i to kosztuje użytkownika około 1200 zł. Jeżeli jest przekop pod jezdnią dwa razy tyle. W budynku ja zapłaciłem 400 zł za materiał i 800 za robociznę. Podłączony jest kocioł CO i kuchnia gazowa. Odległość od szafki z licznikiem do kotła około 4m, od kotła do kuchenki gazowej 5m.
    Pozdrawiam.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja zapłaciłem 250 zł za punkt za samo rozprowadzenie rurek (3 punkty - wejście, piec, kuchnia) + materiał sto pare zł = ok. 850 zł. Czy ktoś może mi podać pełne koszty: projekty, kominiarz, materiały, robocizna, opłata dla gazowni i in.?
    Czy w waszych opłatach za punkt było podłączenie pieca i kuchenki?

  6. #6

    Domyślnie

    100 PLN za metr z materiałem i VAT (ilość punktów nie miała znaczenia) - zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku
    ceny odbioru, instalacji itp nie pamiętam - była tylko jedna faktura z gazowni (około 200 PLN)
    projekt całości 750 PLN
    Wszystko załatwiał majster

  7. #7

    Domyślnie

    300 pln za punkt gazowy ( u mnie skrzynka + kocioł + kuchnia). W tym materiał, robocizna i próba szczelności oraz kwity z pieczątkami do dziennika budowy.
    Okolice W-wy. Gazownik z Mińska Mazowieckiego z uprawnieniami,

  8. #8

    Domyślnie

    Griszka,
    możesz na priva przesłać namiary na gazownika? czeka mnie w tym roku podłączenie a mam propozycję "nie do odrzucenia" za 6000 zł (przekop pod drogą, położenie 40m rurki w ziemi na działce, skrzynka oraz podłączenie do kotła) cena zawiera także koszt materiałów (bez kotła niestety).
    pozdrawiam,

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony