dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie Sofy Domofaber

    Zakochalem sie w pewnym wypoczynku z firmy Domofaber Chodzi mi konkretnie o model Arco
    http://www.domofaber.com.pl/index.php?strona=181
    Kiedys slyszalem, ze Domofaber to nie jest producent i przy odrobinie szczescie mozna te mebelki kupic od firmy, ktora dla nich robi o wiele wiele taniej. Ktos zna moze jakies szczegoly? Namiaty, telefony, adresy

    Rozwazam tez model Frida 3.
    http://www.domofaber.com.pl/index.php?strona=136
    Moze mi ktos powiedziec jak to sie rozklada?

    Ew. jakbyscie mogli mi polecic innych producentow, ktorzy produkuja podobne sofy. Wazne zeby sie rozkladaly jak wersalka (nie wysuwaly) i byly w podobnym stulu co w/w . Pojemnik na posciel mile widziany (ale to juz nie az tak istotne).
    Super jakby ktos znal jakies namiary do firm ktorzy produkuja takie mebelki, albo sa w stanie zrobic na zamowienie

    I ostatnie pytanie. Jak z jakoscia jezeli chodzi o Domofaber?
    Interesuja mnie obicia tkaninowe (ale porzadne)

  2. #2

    Domyślnie

    Przyłączam się Ja "widzę" oczyma wyobraźni u siebie monze

    http://www.domofaber.com.pl/index.php?strona=49

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwizdki
    Przyłączam się Ja "widzę" oczyma wyobraźni u siebie monze

    http://www.domofaber.com.pl/index.php?strona=49
    Tez fajna. Wiesz moze jak sie rozklada?

  4. #4

    Domyślnie

    Nie jak wersalka tylko "do przodu" i wygląda wtedy jak doczepione łóżko polowe

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gwizdki
    Nie jak wersalka tylko "do przodu" i wygląda wtedy jak doczepione łóżko polowe
    Takie fajne sofy i tak rozwiazali spanie...... . Arco bylaby idealna, ale ta cena

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał markx
    Cytat Napisał Gwizdki
    Nie jak wersalka tylko "do przodu" i wygląda wtedy jak doczepione łóżko polowe
    Takie fajne sofy i tak rozwiazali spanie...... . Arco bylaby idealna, ale ta cena
    Taki sposób rozkładania w zasadzie nam nie przeszkadza bo będzie stała (mam nadzieję ) w salonie i będzie rozkładana w sytuacjach kiedy "żywcem" gość nie będzie miał gdzie spać (na dole mamy też mały pokój z myślą właśnie o gościach). Ale fakt - ceny mordercze Byliśmy nawet u producenta w Świeciu, ale ceny te same Co zrobić, taka polityka...

  7. #7

    Domyślnie

    Uzytkuje 2 Fridy,jedna z pojemnikiem druga rozkladana-obowiazkowo czerwone.Sa to swietne,wygodne kanapy.Polecam szczerze ludzia ceniacym prostote formy,swietny fason no i jakosc,bez porownania do eko-skor.Kupowalam na Modlinskiej,jadac od Auchana w kier.Tarchomina po prawej str. jest jedyny w Warszawie salon firmowy,reszta to dealerzy.Za ten sam zestaw w Jupiterze chcieli 800 zl wiecej,wiec oplacalo mi sie jechac

  8. #8

    Domyślnie

    marx - Arco rozkłada sie jak wersalka, ale do wygodnych nie należy.
    Z kolei FRIDA to cudo, b.wygodna, swietnie wyprofilowana, ale rozkłada sie do przodu (ma tzn. łózko polowe)
    Kupujemy w przyszlym roku (sofe 3 plus fotel) na razie zbieramy na nia

    Na Arco siedzi sie bardzo prosto (tzn. człowiek jest bardzo wyprostowany i jak dla mnie jest za miekka) na Fridzie czuc to lekkie wyprofilowanie w tył.

  9. #9

    Domyślnie

    żeby jeszcze ta długość powierzchni spania była ciut wieksza

    u mnie w domu męska wysokość, to 190 średnio, a tam tylko 186
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  10. #10
    Guest

    Domyślnie

    Faktycznie, że Frida śliczna a i cena nie jest aż tak tragiczna. (ale mi sie zrymowało )

  11. #11

    Domyślnie Re: Sofy Domofaber

    Cytat Napisał markx
    I ostatnie pytanie. Jak z jakoscia jezeli chodzi o Domofaber?
    Interesuja mnie obicia tkaninowe (ale porzadne)
    Mam model Strada (http://www.domofaber.com.pl/index.php?strona=74&jezyk=1) i jestem bardzo zadowolony. W pokryciu jasny szenil. Jakość wykonania wg mnie wysoka.

  12. #12

    Domyślnie Re: Sofy Domofaber

    Cytat Napisał markx
    Kiedys slyszalem, ze Domofaber to nie jest producent i przy odrobinie szczescie mozna te mebelki kupic od firmy, ktora dla nich robi o wiele wiele taniej. Ktos zna moze jakies szczegoly? Namiaty, telefony, adresy
    Domofaber (a właściwie Adriana) to duża firma, która zajmuje się produkcją i sprzedażą. Nie wiem czy ma tez jakiś poddostawców ale wiem, że swego czasu (pewnie teraz nadal) większość z ich produkcji była przeznaczona dla IKEI - byli/są chyba jednym z największych dostawców mebli tapicerowanych dla nich.
    Zdaża się, że salony firmowe robią wyprzedaże i można cos kupić o 20-30% mniej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony