dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 34 z 34
  1. #21

    Domyślnie

    To fakt, na prostocie opiera się sukces - przynajmniej jak dotąd taki mi się wydaje. Co do ogrzewania to również myślę, że nie jest źle. Bryła jest maksymalnie zwarta tzn. wpisana w kwadrat. Użytkowanie wykaże jak to będzie faktycznie. Póki co jestem dobrej myśli.
    Zdjęcie za płota bo działka jest mała i nie objąłbym całego domu, chyba że super dobrym aparatem o niezłym obiektywie. Jak będziesz jechać naszą highway to nie powinieneś mieć problemu z odnalezieniem tej rezydencji
    dzięki za miłe słowa.
    Pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    moje gratulacje
    efekt/koszty = rekord forumowy

  3. #23

    Domyślnie

    Dzięki - nigdy dość miłych słów. Sam jestem ciekaw, ile wyniesie koszt całkowity, ale wiem jedno: za 100tys. zł można od biedy sie wprowadzić. Oczywiście własna praca i materaiły niekoniecznie z najwyższej półki. Np. okna nie drewniane za 20tys zł, ale platiki za 5 tys. przyzwoitej firmy na rynku, itd.
    Pozdrawiam

  4. #24
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    chyba będę musiał Ci jednak to piwo postawić

  5. #25

    Domyślnie

    Kolego, nie zapominaj co obiecałeś - gdzieś to poszukam na forum, ale o ile się nie mylę to miałeś przyjechać w odwiedziny do nas i trzymam Cię za słowo. Na wrzesień planujemy przeprowadzkę, wiec zapraszamy.
    Pozdrawiam

  6. #26

    Domyślnie

    Z pół roku temu czytałam Kodi o Twoich kalkulacjach, podziwiałam i nie do końca wierzyłam. Jestem niecierpliwa, a poniewaz mój mąż nie garnął się do budowania to kupiliśmy po prostu stan surowy zamknięty(patrz domek Eli i Kamila) wydałam prawie Twój cały budżet i niewiele mi na chwilę obecną zostało, ale niestety pracę mam absorbującą, więc to był mus, żeby się postawić pod bramką. Teraz już mam i zamierzam Cię naśladować krok po kroku. Mam nadzieję, że mnie wesprzesz ) Twój - śliczny prosty zgrabny i na temat. A od czego teraz mi radzisz zacząć?
    Jak pomożesz, możesz liczyć na noclegi w Zielonej jakby co
    Ela

  7. #27

    Domyślnie

    Dzięki Ela za milutkie słowa. Są potrzebne szczególnie jak budżet napięty, jak siły opadają i nieraz pojawia się niechęć - na szczęście na krótko. Jeśli masz szczegółowe pytania to wal śmiało na maila. Jeśli będę w stanie to z miłą chęcią Ci pomogę.
    Pozdrawiam

  8. #28

    Domyślnie

    On 2002-12-19 09:47, januszek wrote:
    Chłopie ty się nie przejmuj według mnie dom to miejsce gdzie się mieszka, ma być funkcjonalny, z miłą atmosferą a nie na pokaz, uważam że sąsiedzi powinni budować bardzo śliczne domki, wkońcu to na ich domy będę patrzył a nie na swój.

  9. #29

    Domyślnie

    Naprawdę Twój domek jest milutki
    Nasz jest jeszcze bez tynku, podbitki i wielu innych rzeczy, ale bardzo się nim cieszymy. Wiesz, to chyba tak, jak z dzieckiem - własne najpiękniejsze i najbardziej kochane
    Trzymaj się dzielnie


  10. #30

    Domyślnie

    no to walę )
    1. Czy płyta paździerzowa 20 nab. mało używane poddasze nieużytkowe na dechy co 50 cm kładzione i na to położona wełna mineralna to ok na odcięcie od dachu. Na to tylko regipsy z zewnątrz na sufitach i już?
    2. 20 PLN za punkt elektryczny to dobra cena?
    3. potrzebuję domurować ścianki działowe z cegły tak razem z 4m2 ile za to powinnam zapłacić (cegłę mam)?

    To tak na bieżąco.
    Pozdrawiam. Kodi jak tam stan robót w stosunku do budżetu na dziś?


  11. #31

    Domyślnie

    Jaga - trzymam się dzielnie.
    Rekmedia - mało co zrobiłem jeszcze od zeszłego roku. Póki co walczę ze schodami trójzabiegowymi - oj jest spororoboty dla pojedyńczego człowieka, który robi to pierwszy raz w życiu.

    Ciężko zatem mówić o kosztach. Schody lane w moim przypadku to koszt 500zł. Za robociznę ich musiałbym dać jakieś 1500zł a tak mam na drzwi zew.
    Pozdrawiam

  12. #32
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pusia

    Zarejestrowany
    May 2003
    Posty
    8

    Domyślnie

    Śledzę Twoje poczynania od jakiegoś czasu i chylę czoła.
    To co zrobiłeś jest niesamowite i naprawdę uczy pokory.
    Moja budowa stanęła na razie na stanie surowym zamkniętym i strasznie mnie to "wkurza", że nie mogę zamieszkać wreszcie u siebie. Trzymam kciuki za te schody itd..
    A! Ja buduję się na Wiczlinie więc jesteśmy prawie sąsiadami.

  13. #33

    Domyślnie

    Dzieki Pusia - to faktyczni jestesmy prawie sasiadami. Schody to juz zapomniany temat. Sa juz tynki i dopiero co skonczylismyu instalacje. Musze przysioasc i opiasc to w Dzienniku. Zapraszam i pozdrawiam

  14. #34

    Domyślnie

    MOJE GRATULACJE !!!
    Bardzo fajny artykuł - i ... witaj w KLUBIE
    Pozdrawiam cieplutko i serdecznie
    - George
    a tutaj mój domek

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony