dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 101

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #30
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    homer90210

    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Leżajsk
    Kod pocztowy
    37-300
    Posty
    31

    Domyślnie wlasna studnia

    Witam
    Ja wlasna studnie robiłem w zeszłym roku. Na poczatek kupiłem wiertło na allegro o srednicy 10cm Wierciłem nim do pierwszej wody czyli 3m w piastu potem klasyczna kurzawka i oczywiscie nie dalo sie wiercic dalej wiec wkreciłem gotowy filtr za 180zl z allegro. w sumie to jakies 6 metrow pod ziemia wody leci 10 litrow na minute. Wkrecic głebiej nie dalo sie pewnie jakis kamien albo glina. Rura kreciło 4 osoby Niestety po podlaczeniu elektrycznej pompy wody nie moze zaciagnac niewiem gdzie jest problem byc moze filtr za plytko. Jak zrobi sie cieplej bede wiercil nowa studnie. MYsle zrobic to tak do 3 metrow wiercenie wiertlem a i bede wymulał na koncu bedzie zawor zwrotny i filtr siatkowy. w ta metalowa rure włoze druga ciensza ktora bedzie polaczona z zaworem zwrotnym na koncu aby nim wypływala woda i dalo sie ja zaglebic. Na filtr siatkowy zawsze mozna nalozyc jakis kawalek plastikowej nawierconej rury aby nie uszkodzic siatki podczas wkladania go w ziemie. Powiedzacie czy dobrze kombinuje i ma to sens??Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	filtr.JPG
Wyświetleń:	301
Rozmiar:	14,9 KB
ID:	165774
    Ostatnio edytowane przez homer90210 ; 29-01-2013 o 13:59

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony