dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 12
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 238
  1. #1

    Domyślnie Najlepsi wsrod POMP CIEPLA?

    Witam
    Wlasnie stoje przed wyborem pompy ciepla. Znalazlem Viessman oraz Ochran czy ktos moze dobradzi jakies inne dobre firmy.
    Pozdrawiam Konrad

    ps.Prosze przeciwnikow pomp ciepla o nie spamowanie
    pozdrawiam
    zender

  2. #2

    Domyślnie

    My będziemy montowali szwedzkią Nibe. Polecił ją mój ojciec, on się tym zajmuje zawodowo (pompami, nie polecaniem )

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.144
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Nibe- Biawar- Białystok

  4. #4

    Domyślnie

    zirius ... mam od roku i nie mam uwag ...

    pozdrawiam
    /Roland

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał RolandB
    zirius ... mam od roku i nie mam uwag ...

    pozdrawiam

    Jestem także zainteresowana tym tematem. Proszę o więcej szczegółów.

  6. #6

    Domyślnie

    polecam ten wątek ...

    pozdrawiam
    /Roland

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    4.123
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    354

    Domyślnie

    My jesteśmy w trakcie montażu pompy Neuratherm (w kolektorach ma propan zamiast glikolu). Montuje firma Climakomfort. Ze współpracy jesteśmy bardzo zadowoleni. Mamy nadzieję, że będziemy równie zadowoleni z samej pompy

  8. #8

    Domyślnie

    Ja mam Nateo, z pionowym dolnym źródłem ciepła. Przede mną drugi sezon grzewczy (pierwszy sezon to pusty niewykończony dom). Jak na razie ok.
    Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce.

  9. #9

    Domyślnie Climakomfort

    Przede mną trzeci sezon grzewczy. Myślę że dokonałem dobrego wyboru
    pzdr

  10. #10

    Domyślnie

    to:Roland B

    Oczywiscie ze watek sprawdzilem ale jest tak zaspamowany(zasmiecony) przez "dziwne" wypowiedzie ze pozwolilem sobie zalozyc nowy. Kotry jasno bedzie okresilal - kto jest mercedesem w tej dziedzinie a kto chiniska podrobka.
    pozdrawiam
    zender

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał zender
    to:Roland B

    Oczywiscie ze watek sprawdzilem ale jest tak zaspamowany(zasmiecony) przez "dziwne" wypowiedzie ze pozwolilem sobie zalozyc nowy. Kotry jasno bedzie okresilal - kto jest mercedesem w tej dziedzinie a kto chiniska podrobka.
    Jasne - wiem o tym . natomiast myslalem ze Aga - Żona Facia chciala żebym jej opisał moją instalację - a ta jest opisana w tamtym wątku

    pozdrawiam
    /Roland

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Grzesiek13
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Skąd
    Małopolska
    Posty
    3.490

    Domyślnie

    Proponuje viessmann'a, ale dobra każda inna, byle sprawdzona i miała serwis blisko.

  13. #13

    Domyślnie jaka pompa ciepła

    Interesuję się tym tematem i wybrałem wyroby firmy Stiebla, byłem ostatnio u nich w Warszawie, ale nie byli w stanie pokazać mi tego co mnie interesuje. Zapraszają ponownie z danymi dotyczącymi OZC, bez tych danych nie udzielają informacji.
    Pozdrawiam
    zygmor
    ----------------
    dziennik skomentuj Ogród
    starczy nam sił i środków?

  14. #14
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar markus_gdynia
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    3.534

    Domyślnie

    Cytat Napisał zender
    to:Roland B

    Oczywiscie ze watek sprawdzilem ale jest tak zaspamowany(zasmiecony) przez "dziwne" wypowiedzie ze pozwolilem sobie zalozyc nowy. Kotry jasno bedzie okresilal - kto jest mercedesem w tej dziedzinie a kto chiniska podrobka.
    Jako Mercedesa wśród pomp wymieniłbym Neuratherm (nagroda Muratora 2003r). Sam jestem uzytkownikiem od roku. Po drugie podoba mi się koncepcja stosowana przez Climakomfort rozgraniczenia funkcji ogrzewania i CWU.

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał RolandB
    Cytat Napisał zender
    to:Roland B

    Oczywiscie ze watek sprawdzilem ale jest tak zaspamowany(zasmiecony) przez "dziwne" wypowiedzie ze pozwolilem sobie zalozyc nowy. Kotry jasno bedzie okresilal - kto jest mercedesem w tej dziedzinie a kto chiniska podrobka.
    Jasne - wiem o tym . natomiast myslalem ze Aga - Żona Facia chciala żebym jej opisał moją instalację - a ta jest opisana w tamtym wątku

    pozdrawiam
    dzieki RolandB przeczytaliśmy z uwagą Twoje posty.... dziekujemy

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał markus_gdynia
    Cytat Napisał zender
    to:Roland B

    Oczywiscie ze watek sprawdzilem ale jest tak zaspamowany(zasmiecony) przez "dziwne" wypowiedzie ze pozwolilem sobie zalozyc nowy. Kotry jasno bedzie okresilal - kto jest mercedesem w tej dziedzinie a kto chiniska podrobka.
    Jako Mercedesa wśród pomp wymieniłbym Neuratherm (nagroda Muratora 2003r). Sam jestem uzytkownikiem od roku. Po drugie podoba mi się koncepcja stosowana przez Climakomfort rozgraniczenia funkcji ogrzewania i CWU.

    Mi też podoba się podział ogrzewania co i cwu przez climakomfort.... myslę nad tym intensywnie

  17. #17

    Domyślnie Re: Climakomfort

    Cytat Napisał literad
    Przede mną trzeci sezon grzewczy. Myślę że dokonałem dobrego wyboru
    pzdr
    jaki to wybór??

  18. #18

    Domyślnie

    Zainteresowałem się tym tematem. Podpytałem trochę użytkownika tego systemu forumowego markus_gdynia . Wielki ukłon markus za odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i podpowiedź by podjechać do Grudziądza. Odwiedziłem tam firmę Climakomfort. Moje odczucia to:
    - jestem jak najbardziej ZA
    - byłem i zobaczyłem
    - nie ma to jak na miejscu zobaczyc, dotknąć i poczuć.....
    - i jedno tylko ale..... dlaczego tyle kasy
    Wcześniej wysłałem do nich zapytanie o ofertę drogą elektroniczną, szybka i konkretna odpowiedź, jednak musiałem pojechac, już taki jestem
    Pisałem tez do firmy stiebel-eltron ale odpisali tylko żebym sobie poczytał na ten temat na ich stronach internetowych...

  19. #19

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Przylaczam sie do Zendera. Rowniez stoje przed wyborem pompy ciepla i bardzo interesuja mnie Wasze referencje i informacja, czy w kolektorze pompy te maja propan, cz glikol

  20. #20
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Jesteśmy prawie pewni, że kupujemy pompę w Climakomforcie. Wszystko wygląda pięknie, tylko, czemu tyle kosztuje?
    No ale mamy nadzieję, że to nie będą wyrzucone pieniądze.

Strona 1 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony