dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie trawiasty kort tenisowy

    Szanowni forumowicze.
    Jestem zainteresowany stworzeniem trawiastego kortu tenisowego. Nie chcialbym jednak popelnic jakiegos powaznego bledu praktycznego.
    Zwracam sie wiec z zapytaniem do uzytkownikow takowego obiektu o rady praktyczne . Np. ustawienie wzgledem stron swiata czy tez wazne szczegoly przygotowania podloza czy tez odpowiedniej mieszanki trawy . Oraz kazde inne sugestie. Z gory dziekuje a byc moze zapoczatkuje wiele ineresujacych wypowiedzi oraz checi posiadania kortu przez szczesliwych posiadaczy duzych dzialek

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    położenie północ - południe. Co do ziemii i trawy to polecam angielskie strony internetowe. w Polsce to wielka rzadkość
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  3. #3

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedz,choc spodziewałem sie wiekszego zainteresowania tym tematem.Nic jednak w tym dziwnego,pora roku bardziej sprzyja omawianiu tematow zwiazanych ze sterowaniem kotlow CO.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam
    Po 9 latach masz już pewnie duże doświadczenie z kortem trawiastym, może podzielisz się doświadczeniami Dużo problemów z budową takiego kortu?

  5. #5
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Stachu999

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Swarzędz
    Kod pocztowy
    62-020
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam, czy można wiedzieć, dlaczego decydują się Państwo akurat na trawiasty kort? Myślę po prostu, że pielęgnacja specjalistycznej trawy jest dość droga i czasochłonna. Biorąc pod uwagę coroczną pracę nad takim kortem - trudną w naszym nieprzewidywalnym klimacie, zainwestowałbym jednak w beton.

  6. #6
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    kalapat

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-521
    Posty
    5

    Domyślnie

    O na trawiastym to i ja bym pogral

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony