dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 22
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 430
  1. #41

    Domyślnie

    moje kochanie dziś rano czytał i mnie obudził smiechem,a teraz czytam to mojemu tesciowi,jest wesoło
    pozdro

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzykowice
    ...Takie radio jest jak najbardziej potrzebne, właśnie takim ludziom ktorzy potrzebują oparcia duchowego, radia które im towarzyszy w samotności i chorobie, .... z tym że nie w wydaniu Rydzyka......zagubienie starszych ludzi w dzisiejszych realiach. On ich normalnie wykorzystuje, materialnie i psychicznie. Takie cos powinno by karane i to bynajmniej nie grzywną.
    Nic dodac nic ujac. Tylko jak to zrobic by go wywalic?
    Choc jest nadzieja. Ojciec Jankowski ze Sw. Brygidy nareszcie za politykierstwo wywalony zostal. Mnie tylko smuci iz dokonal tego dopiero terazniejszy Papiez - Benedykt a nie nasz choc sprawa Jankowskiego juz walkowana jest dobrych kilka lat
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  3. #43

    Domyślnie

    niezly ubaw!!!!!!!

  4. #44
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    I jeszcze raz...
    Ciekawe po jakim czasie tym razem zadziała cenzura w onecie...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  5. #45
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    nie wiedziałem że na tym forum tylu zwolenników Urbana i Nie i stylu ich wypowiedzi.....

    wasze marzenia są spełniane w Francji dziś zaczęły być palone kościoły....

    cóż ja sie cieszę że nie jestem katolikiem, bo tyle jadu co czytam tu u katolików wobec drugiego człowieka jest naprawdę żenujące...

    cóż macie racje trzeba płynąc z nurtem, demokracja to takie cioś że takie radio jak RM nie może istnieć, a wy musicie powtarzac to co wam wyborcza w gowy wbija

    i doszlo do tego że ja bronie RM, zatwardziały ateista...

    smutne w jednym miejscu ci sami ludzie pisza o odbieraniu polakom prawa wyborczego, że polacy to ciemna masa, w drugim miejscu nabijają się z wolności demokratycznych....

    smutne po 15 latach wolności

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    smutne to jest to, że bronisz RM... i nie widzisz co to jest za twór
    nie cierpię oszustów

  7. #47
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    nioe bronię

    jest demokracja, wolnośc slowa!!!!
    swoją drogą ciekawe czemu nie atakujecie NIE???????????/

    ot ubaw mam z was katoliczków....... przecież ten wasz Jezus mówił o miłości wobec nieprzyjaciół a wy tu plujecie na drugiego że BUAHAHHAHAHHAH........

  8. #48
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał gregmena
    nioe bronię

    jest demokracja, wolnośc slowa!!!!
    swoją drogą ciekawe czemu nie atakujecie NIE???????????/

    ot ubaw mam z was katoliczków....... przecież ten wasz Jezus mówił o miłości wobec nieprzyjaciół a wy tu plujecie na drugiego że BUAHAHHAHAHHAH........
    1. proszę nie porównuj NIE i RM, bo zasięgowo choćby sa nieporównywalne
    2. proszę nie obrażaj czyjejś wiary, nie myl pojęć Jezus i Radio Maryja.

    jak na razie najbardziej na drugą osobę plujesz Ty, obrażając wszystkich naokoło. Może zacznij argumentować zamiast buahahahać.
    nie cierpię oszustów

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    Cytat Napisał gregmena

    cóż macie racje trzeba płynąc z nurtem, demokracja to takie cioś że takie radio jak RM nie może istnieć, a wy musicie powtarzac to co wam wyborcza w gowy wbija

    Jak to nie moze ? Przeciez istnieje i ma sie swietnie - najszerszy zasieg w kraju.

  10. #50
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    XENO JA TU NIE DYSKUTUJE CZY rm MA COS WSPÓLNEGO Z JEZUSEM... BO NIE MA.....

    ja sie tylko nabijam z waszej katolickiej postawy wobec 2 człowieka..... powody patrz wyżej.......
    istne wypełnienie nauk waszego szefa..... ośmiac i zgnoić drugiego człowieka.....

    ja tam słucham tego radia tylko dlatego że tam każdy może zadzwonić i powiedziec co myśli a do np radia zet nie zadzwoni.... nawet pijak w RM może powiedzieć ehmm.. ehhh.. ehmmm to jedyne wolne radio i to jest niesamowiteeeeeeee

    a że w wyborczej każą narodowi pluć na RM, to się nie dziwię że naró beżmyślnie to robi... ale

    ale mało ważne

    nabijam sie tylko z waszej katolickiej postawy.... patrz wyżej..... jak katolik katolikowi wilkiem... a tyle gadki o miłości... a tu byle ośmiać i zgnoic tego co ma inne zdania ........

  11. #51
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    ja sie tylko nabijam z waszej katolickiej postawy wobec 2 człowieka..... powody patrz wyżej.......
    istne wypełnienie nauk waszego szefa..... ośmiac i zgnoić drugiego człowieka.....
    ...
    nabijam sie tylko z waszej katolickiej postawy.... patrz wyżej.....
    albo to

    ot ubaw mam z was katoliczków....... przecież ten wasz Jezus mówił o miłości wobec nieprzyjaciół a wy tu plujecie na drugiego że BUAHAHHAHAHHAH........
    a potem
    a tyle gadki o miłości... a tu byle ośmiać i zgnoic tego co ma inne zdania ........
    stary wbijasz sobie samobójczego gola...
    nie cierpię oszustów

  12. #52

    Domyślnie

    Gregmena po raz kolejny udowodnił, że nie można go traktować poważnie. Niestety.

  13. #53
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    ok macie racje ja też katolickości nie traktuje poważnie więc co mi tam możecie nabijac się z RM i dzwoniących tam ludzi....

    w katolickości jest jedno co mi sie podoba
    kazanie na górze.. pewnie nie znacie... ale jeśli wyżej piszą katolicy i pisza o 2 człowieku.... to nie mogę zrozumieć tej wiary.... w ewangelii pisze jedno a tu robią drugie...????

    śmiejcie się śmiejcie, krzyczcie krzyczcie i wprowadzajcie swój pokój.....

    swoją drogą to przykre że forum budowlane robi sie forum politycznym.... przeciez tych tekstów o Rydzyku jest masa na wyborczje, onecie, wp, nie możecie tego tam pisac???

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    gregmena, Ciebie to już nawet czytać hadko

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    temu Panu juz dziekujemy olewka - jedyna metoda na prawnika po fakultetach
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  16. #56
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    swoją drogą to przykre że forum budowlane robi sie forum politycznym.... przeciez tych tekstów o Rydzyku jest masa na wyborczje, onecie, wp, nie możecie tego tam pisac???
    i znowu gol do własnej bramki... przecież sam te komentarze polityczne piszesz....
    ojojojojoj
    nie cierpię oszustów

  17. #57
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    ot i katolicy....

    to słowo zamyka wszystko o tektach w tej dyskusji

  18. #58
    Lider FORUM (min. 2800)
    Xena z Xsary

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    3.307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał gregmena
    ot i katolicy....
    wtopa gregmen, niestety, walnąłeś niezłą "odę do katolików" , ale pomyliłeś adresata
    nie cierpię oszustów

  19. #59

    Domyślnie

    Cytat Napisał gregmena
    ot i katolicy....

    to słowo zamyka wszystko o tektach w tej dyskusji
    Odrobina luzu wskazana gregmena! Jestes ponadprzecietnie wyksztalcony, swietnie zarabiasz bo masz swietna prace, masz udane zycie rodzinne i ciekawe zainteresowania intelektualne, rzeklbym elitarne, zwiedzasz swiat - jednym slowem czlowiek sukcesu zadowolony z zycia. I dlatego odnosze wrazenie ze nie pasuje do Ciebie postawa krzyzowca ktory walczy z kazdym i o wszystko bo to raczej postawa blizsza tym ktorzy maja jakies kompleksy i sa sfustrowani. Wyluzuj prosze.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Gregmena Ty naprawde masz problem(może napisz do przyjaciółki) ! Te teksty są rzeczywiście z rydzyjka. A że są głupawo śmieszne to wina mówców a nie nasza.
    Aha NIE nie czytam od jakichś 3 lat,wyborczą wyłącznie przypadkowo...to tak gwoli ścisłości.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

Strona 3 z 22

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony