dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Kto Prezydentem

Głosujących
210. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tusk

    153 72,86%
  • Kaczy

    40 19,05%
  • 5 2,38%
  • 12 5,71%
Strona 1 z 108
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2143
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar rafslusarczyk
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Skąd
    Krzeszowice Olkusz
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    823
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie Kto Prezydentem

    Jak w temacie
    Niezgodna z regulaminem - usunięto

  2. #2

    Domyślnie

    Nie to forum, poza tym co za różnica ?
    Od 27 lutego 2005 na swoim !!!!
    Szukam ekipy (solidnej) do podbitki.
    ----------------
    Maciek (Płock)
    GG: 2260023

  3. #3

    Domyślnie Re: Kto Prezydentem

    Cytat Napisał rafslusarczyk
    Jak w temacie
    Wypowiedziałem się w temacie.

    A nie w temacie. Może autor wypowie się tutaj.
    Pozdrawiam Tomik_B

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cypek
    Nie to forum, poza tym co za różnica ?
    ZASADNICZA

  5. #5

    Domyślnie

    Nie to forum !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
    Pozdrawiam
    TCzarek

    "Internet ułatwia czynienie bliźniemu, co mu niemiłe."
    Stanisław Lem

  6. #6

    Domyślnie

    w temacie - Tusk,
    nie wyobrazam sobie, zeby oszolom wygral

  7. #7
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    Ludzie czy wyscie oszaleli, na TUSKA, przecież to stare afery dalej się bedą ciągnąć, ludzie piskorskiego mają się wspaniale

    spójrzcie na wczorajsze wypowiedzi tuska a kaczki po wyborach, tusk to napastliwość, atak, kłotnia. mam nadzieje że apele kaczki o merytoryczną dyskusje choć w minimalnym stopniui tusk poslucha
    gdzie jest jakiś program TUSKA???? sam atak na kaczke i tyle, slyszalem wypowiedzi wczoraj Tuska do kilku telewizji, jedno haslo powtarzane wciąc o zaciśniętych pięściach, czy może być prezydentem ktoś kto nie ma nic do powiedzenie poza jednym sloganem

    poza tym tylko PO nie chcialo zwolywac sejmu o zwrot VAT

    poza tym co to za oszolomstwo LEPPEROWSKIE by tu robić agitke partyjną za tuskiem, czy co???

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał gregmena
    poza tym co to za oszolomstwo LEPPEROWSKIE by tu robić agitke partyjną za tuskiem, czy co???
    to czemu nie oddałas w tej ankiecie głosu za kaczyńskim. Na chwile obecną ma 0

  9. #9
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    majka to forum budowlane, a nie jakiś partyjny beton z PO robi tu agitke......

    Tusk jest w rządach od 1989 w taki czy inny sposób i co ???????

  10. #10

    Domyślnie

    na kaczynskiego glosowalismy, cala rodzina
    nie wyobrazam sobie zeby oszolom wygral

    nie wiem co ludzie w tusku widza, lejwoda bez konkretow, nastawiony tylko aby zarzucac niesprawdzonymi zarzutami kaczke.

    Podobalo mi sie jak go kaczka zagial gdy byla mowa o pochodach homoseksualistow.
    Tusek powiedzial - tylko dlatego ze ktos ma inny poglad niz pan zabrania pan mu pochodu robic?
    na co kaczka - przepraszam bardzo ale homoseksualizm nie jest pogladem - hheheheheh
    tuskowi az pioruny z oczu lecialy

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka1
    na kaczynskiego glosowalismy, cala rodzina
    nie wyobrazam sobie zeby oszolom wygral

    nie wiem co ludzie w tusku widza, lejwoda bez konkretow, nastawiony tylko aby zarzucac niesprawdzonymi zarzutami kaczke.
    hehe, gdybyś mieszkała w Warszawie to inaczej bys patrzyła na rządy Kaczyńskiego, i a propos wodolejstwa to kaczka też jest w tym mistrzem (ale trudno być politykiem bez takiej umiejętności....).

    Jedynym plusem Kaczyńskiego jako prezydenta to może być to że w Warszawie się coś ruszy jak zajmnie sie państwem (choć zostanie urbański a to też nie najlepiej dla miasta).

    ps. do Tuska też mam wiele zastrzeżeń, ale jego "dokonania" nie są tak widoczne jak Kaczyńskiego (choć szkoda że tylko dla warszawiaków)

    pozdrawiam

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lawy
    Cytat Napisał Agnieszka1
    na kaczynskiego glosowalismy, cala rodzina
    nie wyobrazam sobie zeby oszolom wygral

    nie wiem co ludzie w tusku widza, lejwoda bez konkretow, nastawiony tylko aby zarzucac niesprawdzonymi zarzutami kaczke.
    hehe, gdybyś mieszkała w Warszawie to inaczej bys patrzyła na rządy Kaczyńskiego, i a propos wodolejstwa to kaczka też jest w tym mistrzem (ale trudno być politykiem bez takiej umiejętności....).

    Jedynym plusem Kaczyńskiego jako prezydenta to może być to że w Warszawie się coś ruszy jak zajmnie sie państwem (choć zostanie urbański a to też nie najlepiej dla miasta).

    ps. do Tuska też mam wiele zastrzeżeń, ale jego "dokonania" nie są tak widoczne jak Kaczyńskiego (choć szkoda że tylko dla warszawiaków)
    pozdrawiam
    nic nie robil to i nie widoczne
    pozdrowionka

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agnieszka1

    nic nie robil to i nie widoczne
    pozdrowionka
    UW była w rządzie? była.
    Działał póki się nie pokopał z Geremkiem.. więc coś do powiedzenia miał
    Oczywiście, że nikt go w sumie nie poznał z dokonań, a partia to co innego.
    U Kaczki to niestety (dla Warszawy) widać....

  14. #14

    Domyślnie

    Lawy, widać i ja się cięszę, że po Piskorskim i Kozaku Warszawie trafił się Kaczor. Im dłużej caly ten układzik warszawski cementowałby się i wżerał w tkankę tego miasta, tym gorzej dla Polski, nie tylko dla W-wy. Kaczor ma niewdzięczne zadanie żeby to rozpirzyć. A że do walki się nadaje, jak Wałęsa powiedział, to walczy na ile mu wzrostu staje...
    Żeby on taki ładny był jak teraz Kwaśniewski (chyba chory jakiś bo chudy jak nigdy) i w jakimś języku obcym dobrze op....lić był w stanie, to już wogóle nie byłoby o czym dyskutować....
    A Tusk to przecież po miesiącu swych gulgotów nerwy wszystkim zszarga. Jak on zaraz do logopedy nie pójdzie, to mu pojadę sam kamieni w gębę nakładę i wiersze każę recytować.
    Wlazł kotek na płotek ale spadł...

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał katerhasser
    Lawy, widać i ja się cięszę, że po Piskorskim i Kozaku Warszawie trafił się Kaczor. Im dłużej caly ten układzik warszawski cementowałby się i wżerał w tkankę tego miasta, tym gorzej dla Polski, nie tylko dla W-wy. Kaczor ma niewdzięczne zadanie żeby to rozpirzyć. A że do walki się nadaje, jak Wałęsa powiedział, to walczy na ile mu wzrostu staje...
    Żeby on taki ładny był jak teraz Kwaśniewski (chyba chory jakiś bo chudy jak nigdy) i w jakimś języku obcym dobrze op....lić był w stanie, to już wogóle nie byłoby o czym dyskutować....



    Ależ ja mam zupełnie inne zdanie. Co do Kaczki - źle sie dzieje w Warszawie za jego rządów i dobrego zdania o nim nie mam, wręcz przeciwnie. A wygląd pozostawiam innym do oceny - ja co najwyżej mogę kobiety oceniać, ale facetów nie mam zamiru

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Kaczor (Donald)


    Kaczorek (Kaczynski)


    Hmmm......ciekawe ktory?
    Bo w slowie obaj sobie sa rowni - podobnie zlosliwi i szpile przeciwnikowi wbijajacy i wode lejacy tak ze parasol nie ochroni
    Program podobnie obaj maja - tylko gdzie?
    Obaj corki maja atrakcyjne
    Zonki hmmm..... bez komentarza ale maja - to fakt
    Hmmm.....kto wygra?
    Kaczorek ma poparcie Radia MaRyja hmmm.... czy w zwiazku z tym wygra ?

    Ciekawe sa wyniki wyborow Internautow - tu Kaczorek poleg z kretesem pod naporem Kaczora
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  17. #17
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    a co do ukladzikow w Warszawce
    byly sa i zawsze beda
    Za Piskorskiego - naglosnione
    Za Kaczynskiego - tez sa ale jeszcze nie na pierwszych stronach gazet. Cierpliwosci - pojawia sie.
    Poza tym hmmmm...... czy zauwazyliscie jak przed zblizajacymi sie wyborami Kaczor cugu dostal i miasto nasze zaczal odmieniac?
    Wybory powinny byc co roku - moze wtedy cokolwiek by sie dzialo w 100licy

    Moj kandydat przepadl z kretesem Choc i tak bym na niego nie glosowal ale zawsze moja sympatie wzbudzal imc Pan Korwin Ta jego mucha )))) i te poglady
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.144
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Zadecydują media, które będą pokazywać głównie swojego predendenta.
    W decydującym momencie ich rzekoma bezstronność ulotni się jak kamfora.
    Kto jest właścicielem mediów - wiadomo.
    Wśród gości np. TVN24 od wczoraj (wskakiwałem na program na krótko)było dziewięcioro gości wspierających Tuska a tylko jeden Kaczora. Są na antenie długo i nikt im nie przerywa. Przypadek?
    Również podczas planowanej przed wyborami rozmowy Krzemiński - Staniszkis - nawalił transport dla tej ostatniej (popiera ona zdecydowanie Kaczyńskiego). Przypadek?
    Zdążyła ona tylko przez telefon przypomnieć noc z odwoływania rządu Olszewskiego, podczas której to właśnie Tusk osobiście podliczał głosy tych "za": Lewica, prawica, KPN, Kongres, PSL. Wszyscy do kupy.
    Moczulski siedział cichutko jak trusia.
    Naprawdę nic to nikomu nie mówi??
    Nikt nie czuje się manipulowany???
    Jeśli p. Gronkiewicz-Walz specjalnie z Banku Światowego przyjechała dopilnować obioru kandydata odpowiedniego dla finansowej międzynarodówki? A czyj jest Bank Światowy??
    Czas na tworzenie klasy średniej a nie oligarchów, potem dopiero czas na liberalizm w gospodarce.
    Argumenty jednej i drugiej strony są niestety bardzo kiepskiej jakości.
    Świadczy to jedynie o opinii jaką "elity" mają na temat społeczeńsywa....
    Na razie jednak tylko Kaczor!
    Koło niego jest znacznie mniej służb specjalnych.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw
    Jeśli p. Gronkiewicz-Walz specjalnie z Banku Światowego przyjechała dopilnować obioru kandydata odpowiedniego dla finansowej międzynarodówki? A czyj jest Bank Światowy??
    Czyj?? Pytanie serio bo nie wiem.....


    ps. Idąc na wybory słyszałem rozmowę dwóch panów: "Jak Tusk nie wygra to żydzi będą niezadowoleni że nic nie mają i będą blokować Polskę. Tak więc trzeba jednak na Tuska zagłosować żeby żydzi nie blokowali nas."
    Na początku miałem niezły ubaw, ale jak tak sobie człowiek przemyśli to robi się to mniej zabawne a bardziej żałosne

  20. #20
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    manykes

    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    747
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Oczywiście Kaczyński ......

Strona 1 z 108

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony