dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Kto Prezydentem

Głosujących
210. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tusk

    153 72,86%
  • Kaczy

    40 19,05%
  • 5 2,38%
  • 12 5,71%
Strona 2 z 108
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 2143
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    invx

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.066

    Domyślnie

    TUSK

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    Moj kandydat przepadl z kretesem Choc i tak bym na niego nie glosowal ale zawsze moja sympatie wzbudzal imc Pan Korwin Ta jego mucha )))) i te poglady
    to i moj kandydat
    przepadl , ale zauwaz , ze jak na osobe bez zadnej reklamy i tak zdobyl okolo 2%

    Teraz Donald albo Kaczor
    Ja wybieram Donalda

  3. #23
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    A ja dostałem e-mailem takie zdjęcie z tytułem "ZASTANÓWCIE SIĘ"

    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  4. #24
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    o Zbychu dziękuję za argument za Kaczyńskim, masz rację Napoleon także był NIZIOŁKIEM i zobacz ile osiągnął, zreszta jak w moim ulubionym filmie niziołem często więcej osiągnie niż wmówiony wszystkim aferał z tuskolandi

  5. #25

    Domyślnie

    A ja uważam, że wygra "KACZOR DONALD" przy pomocy Myszki Miki

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.138
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Lawy. Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie.
    Bank Światowy to Bank jak każdy inny, a nazwa "Światowy" jest bardzo mylącam, gdyż sugeruje jakiś globalny patronat finansowy.
    Banki są zawsze przedsiębiorstwami dochodowymi a nie instytucjami charytatywnymi. P. Gronkiewicz po tym jak była prezesem NBP, została Prezesem do spraw personalnych Banku Światowego.
    Dała nogę jak finanse w Polsce za Buzka zaczęły się sypać. Po okresie karencji powrót - ludzie mają krótką pamięć.

    _Zbych_
    Przedstawione zdjęcie to oczywista manipulacja - fotomontaż. Kaczyński nigdy nie był fotografowany w takim gronie (póki co), lecz gdyby był
    powinniśmy być z tego faktu dumni. Przywódcy G-8 + czołówka OPEC!!!
    W tym miejscu na orginale stoi Gerhard Schroeder- kanclerz Niemiec.
    Berlusconi też jest mikrego wzrostu, lecz jest odpowiednio fotografowany, chodzi w butach na podwyższonych obcasach a gdy jest za mównicą, stoi na podeście podwyższającym go wizualnie. Lecz jest on właścicielem trzech sieci telewizyjnych i nikt nigdy nie odważyłby się demaskować go w tym zakresie. Bo też nie jest to w stylu mądrych demokracji zachodnich, ośmieszanie swoich polityków.
    Argumentum ad personam to ostatni, najgorszy i głupi sposób na polemikę. U nas jest on na początku. Wyśmianie przeciwnika.

    Kaczyński jest niższy od Putina tylko o 2 cm. Putin ma 170cm a Kaczyński 168 czyli dokładnie tyle co premier Japonii.

    Jeśli wzrost ma być argumentem za czyimś obiorem lub nie to żal mi Was.
    Gdyby Kaczyński miał posturę np. Olechowskiego, wygrałby w cuglach z Tuskiem.
    I co ludzie mają w głowach??????
    Oszołom? Jak zwał tak zwał.
    Zatem najwyższy czas na oszołoma! Inni już swoje pokazali.

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    Wzrost nie jest żadnym argumentem.Tusza też nie.To znaczy niski wzrost.
    Kwaśniewski jest maleństwem,a był 2 kadencje.I byłby trzecią,jakby można było!
    Co więcej kiedyś był sondaż,w którym uznano,że Kwaśniewski jest wyższy od ,z tego co pamiętam od Olechowskiego,w każdym razie jakieś dwumetrowca.

  8. #28

    Domyślnie

    Tak Tak ludzie głosujcie na Kaczora niech czym prędzej opuści Warszawę.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał js
    Tak Tak ludzie głosujcie na Kaczora niech czym prędzej opuści Warszawę.
    Tutaj sporo ludzi z innych rejonów. Może chcą, aby on został w Warszawie

  10. #30
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    widzę że zwolenników Tuska już naprawdę tępota umysowa chwycila, bo gdy sie nie ma programu i nie ma żadfnych afer w warszawie gownym argumentem przeciwko Kaczyńskiemu jest jego wzrost!!!!!!!!

    Buahahaahhahahha, ja np mam 190 i CO Z TEGO, wiem że gupszy jestem nuiż nie jeden niziołek....

    w ogóle to po za zaciskaniem pięsci nie widzę nic u tuska, taki aferal i populista, a dwa chce spokojnej prezeydentury a wiem że prezydent TUSk to będzie ciąga walka z rządzem PIS i ciągle kłótnie

    a po za tym po jakiego wala tu dyskusja o polityce??????

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    No to naklikam, ale żeby nie było, że licznika nie nabijam to w cześciach.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  12. #32
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Część I
    Jak najbardziej na to forum. JEden i drugi chce coś budować. Jeden od nowa, drugi dla dumy.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Część II.
    Tak sobie czytam i mi takie oki sie poroboli o:


    Ja głupi, w swej naiwności myślałem, że te ludzie na tym forum to własność prywatną popierają. Alem się omylił. A dziwiły mnie wyniki z Par_lamentu.
    Ciekawe tylko, że większość nicków klikała za zwrotem VAT, a jak było napisane 3x15% to się popierdoliło co niektórym ze szkołą podstawową lekcją historii i 3xTAK.
    No chyba, że psy ogrodnika mogliby uszczypnąć, gdyby za szybko nie rozpoczęli budowy, ale jak już rozpoczeli to dlaczego nastepni mieliby być o 7% łatwiej + następne 7% z dochodowego. Czyli o około 14 %. Czyli o prawie cała różnicę pomiędzy VAT 7% a 22% za którą klikali, żeby im oddać. No normalnie się wkurkowałem, a Stańczykowi powinno się to z rzadka zdarzać.

    Cóż mleko się rozlało.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  14. #34
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Część IIa
    a - jak Admin, żeby nie było wyrażam się regulaminowo na temat podatków na artykuły i usługi budowlane.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Część III
    Wolę wybrać tego, który bliżej leży powiedzenie ludziom, że trzeba wziąć się do pracy (i to nie oszukujmy się dla obcych koncernów) niż mówienie, że coś dostaną.
    Bo ci co mają dostą, a nie wypracują to dostaną z moich podatków. A jak się komu nie podoba rola parnasa we własnym kraju, to zawsze może wyjechać na Skasy, do Stanów lub na Antypody. Na pewno da sobie radę, tylko podatkami nie zasili kasy w W-wie. Bo na W-wie kasa się kończy.

    PS. Dla tych co nie zrozumieli ostatniej uwagi, większość firm które są średnie i powyżej wynajęło w W-wie pokoiki lub piętra i lokalne podatki płaci w stolicy. Stało się to za sprawą dowbrowolnego lub wymuszonego centralnie nękania firm z peryferii przez różna kontrole urzędnicze. Skutek jest taki, że Warszawkę stać na budowanie za niskich tuneli, lub nie bycie na rozstrzyganiach pieniędzy unijnych (tu do wyboru). A z kolei prowincja albo zaciska pasa oszczędzając, gdzie się da, albo wbija kły w scianę bo podatki, które miały lokalnie płynąć za firmami znowu płyną, ale do Wawki. A się stolicy w dupie poprzewracało od tego dobrobytu z nasych podatków dodam.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  16. #36
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Część IIIa

    a - jak a my się cieszymy, że LG electron coś tam pod Wrocławiem walnie na kilkaset miejsc pracy, za śmieszne pieniądze, bo z naszych podatków przy obecnych obciążeniach pracodawców to w 8 mldPLN pójdzie z budżetu, czyli przelewanie z pustego w próżnię. Ale jest sukces.

    Kapitał nie myśli kapitał liczy!

    A jak się komu marzy socjalizm to na Kubę, albo do Korei.
    Północnej (oczywiście ). Oczywiście .
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  17. #37
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Część IV.

    Wali minie czy ktoś jes przystojny, niski, czy wysoki, czy ma na imięDonald, czy na przezwisko Kaczor.

    Ale nie wali mnie jak ktoś przez kilka tygodni szczyci się reklamówką z niedomówieniem że dla Warszawy "kilka miloinów" załatwił bez dopowiedzenia, że to PLNy bo wtedy zasługa czterokrotnie niższa. Jak ktoś pierdoli (tu bardzo brzydkie słowo będące alegorią ciupciania), że osobom starszym i ubogim będzie lepiej, a sam do klosza na ulicy miasta, którego jest prezydentem nadaje: "Spierdalaj dziadu". Chyba jego mamusia powinna się wstydzić, a dziad powinien pozwać doktora prawa z powództwa publicznego o zelżenie w miejscu publicznym. Mogło się wyrwać "Odejdź człowieku", ale "Spierdalaj dziadu", skąd taki języczek, chyba nie nazdorował bezpośrednio budowy, bo składnia wielce regulaminowa.
    Nie wali mnie jak ktoś ma psyche Kalego (samemu pewnie mi też się zdarza, to wynik czytania lektur w szkole zamiast oglądania filmów ), jak Kali atakować poniżej pasa szukać brudów i szczuć kogo się da to być dobrze, ale jak Kalego psy jeno obszczekiwać, to już być źle.
    nie wali mnie jak ktoś ma jaja i potrafi się przyznać do alkoholu (duży kłopot przy kontynuowaniu dotychcasowej polityki wschodnie - patrzaj niejednokrotna kulawizna wschdnia Miłościwie Nam Jeszcze Panującego), do tego, że kościelny brał jak dzieci były dorosłe, i że za namową kolegów (pewnie może być, że pod wybory, ale wątpię, mieliśmy premiera Zielonoświątkowca, mamy jeszcze prezydenta który nie poleciał za parodiowanie Największego z Polaków [ nie mylić z Giertysiem - bo ten 3 dni sobie przypomina z kim obiad jadł u ojców]).

    Polityka to nie grzeczne potańcówki.

    To walka w sieci powiązań, tu teorię sieciową trzeba znać. Na dodatek trzeba mieć jaja, żeby móc pójść na kompromis a nie walczyć.

    Przestrogą niech będzie parafraza Broniewskiego przez Poniedzielskiego:

    "Kiedy przyjdą podpalić dom,
    Ten w który mieszkasz Polskę.
    I kolbami nocą w drzi załomocą,
    Ty w góre unoszac brwi (czy jakoś tak)
    Oddaj im bagnet i broń,
    Szkoda drzwi."
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Wylezłem na agitatora.

    Na, ale cóż Stańzcyk czasami tak musi inaczej się udusi.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  19. #39

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.138
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    No cóż! a może by tak przypomnieć sobie: co może prezydent RP?
    Kilka pytań:
    1. Ciekawe jak poradziłby sobie z rządzeniem warszawką Tusk, też byłby
    to desant z Sopotu?;
    2. Ciekawe jak Tusk zareagowałby na zaczepki pijanego żula z Pragi.
    Może by mu po prostu przypi......lił jako swój chłopak?
    3. Czy Kaczor jako prawnik-akademik powinien kloszowi powiedzieć:
    Wiem, że to nie Twoja wina, że jesteś taki!! Kocham Cię.
    4. Czy stoimy przed alternatywą własność prywatna czy socjalizm?
    (Stawianie takiej alternatywy w kontekście Tusk-Kaczyński to bełkot).
    5. Kto w ogóle jest w stanie rządzić warszawką -zbiorowiskiem hien z
    dawnego awansu społecznego, w którym rządzą ciotki i pociotki ludzi
    po półwiekowej selekcji negatywnej?

    Zasada Kalego nie ma tu nic do rzeczy.

    Wyścig szczurów nie może dotyczyć ludzi starych i ofiary zdegenerowane poprzez mechanizmy społeczne starego systemu. Oni nie pojadą na saksy.

    Lepsze realne mechanizmy kreujące własnych "średniaków" niż ogromne inwestycje, z których korzysta tylko mała grupka.

    Mniej demagogii a więcej prawdy i zwykłego zdrowego rozsądku.

    Dopóki Moskwa ma na naszych haki, zapomnijmy o polskim interesie.

Strona 2 z 108

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony