dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Kto Prezydentem

Głosujących
210. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tusk

    153 72,86%
  • Kaczy

    40 19,05%
  • 5 2,38%
  • 12 5,71%
Strona 3 z 108
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2143
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    to moze inaczej bo jak widze teoria spiskowa zwycieza
    kto z kadnydatow startujacych w wyborach waszym zdaniem bylby najlepszym prezydentem?
    Uwzglednijcie wszystkich ze Slomka takze
    A co do Warszawki - zostawcie ja w spokoju gdyz z Warszawki niewiele warszawiakow pozostalo
    Mnie to akurat nie przeszkadza ale hmmm.... wielu osobom natlok przyjezdnych za praca owszem a argumentacja jest podobna do tej jaka kiedys sie z ust niemcow slyszalo - zabieraja prace i na dodatek rynek psuja godzac sie na stawki za ktore pozniej nie sposob wyzyc a o posciu do kina czy teatru nie wspomne
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  2. #42
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.144
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Czyżbyś Jareko nie wierzył w tysiące różnych spisków, zmów, układów?
    Tak działa dużą część społeczeństwa a reszta jest niesiona przez owoce ich manipulacji.
    Różne loże na całym świecie ( a jest ich setki) to towarzystwa wzajemnej adoracji?
    A braterstwo broni funkcjonariuszy służb? Ich wiedza, kasa, powiązania?
    "Nierynkowy" jest również nieformalny protekcjonizm: gdy rozpoznają się i wzajemnie popierają absolwenci np. Harvardu, SGH, Stowarzyszenia Ordynacka, SZSP, partii, milicji, różnych narodowości.
    Tysiące przysług z oczekiwaniem wzajemności.

    Wybieramy między Kaczyńskim a Tuskiem.
    Moskwa nieźle problem określiła: jeden jest dla nich zły a drugi jeszcze gorszy, Anglikom jest obojętne: obydwaj kochają Amerykę.
    Nie będziemy mieli prezydenta o posturze Olechowskiego i z głową Tischnera.
    Dla mnie jednak jako przedsiębiorcy przyszłość Polski jest bardziej przewidywalna pod Kaczyńskim niż pod Tuskiem.
    Tusk oznacza dla mnie szybszą kumulację w Polsce kapitału obcego i szybszą marginalizację rodzimego polskiego biznesu.
    Czy tego naprawdę chcecie?
    Czym ich zatrzymacie?
    Okrzepnijmy trochę. Na razie nie było na to szansy.

  3. #43
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.144
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Aha. Kto byłby najlepszy? No może.... Korwin Mikke.
    Byłoby na pewno bardzo ciekawie.

    Ps.
    Warszawa jest warszawką właśnie z tego powodu, że większość jej elit zginęła lub wyemigrowała.
    Kiedyś mer Lwowa ( w którym jest tylko około 15% rdzennych mieszkańców) powiedział - jako diagnozę przyczyn upadku miasta, o ludności napływowej: wyszliście z sioła, ale sioło z was nie wyszło.
    Podobnie jest w wielu polskich miastach.

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majka
    Cytat Napisał js
    Tak Tak ludzie głosujcie na Kaczora niech czym prędzej opuści Warszawę.
    Tutaj sporo ludzi z innych rejonów. Może chcą, aby on został w Warszawie
    Fakt, ale z drugiej strony nie wiadomo co lepsze dla Warszawy czy rządy Kaczora czy niechybne panowanie "Gronkowca" która już się oblizuje na prezydenturę w Warszawie. Tak czy siak Donald czy Kaczor prawie jednakie zło. Aczkolwiek Donald chyba jakiś taki bardziej ciapowaty i nijaki więc na prezydenta RP bardziej odpowiedni - przynajmniej mniej zaszkodzi.
    Pozdrawiam

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.144
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Donald będzie jako przymilny ugodowiec zakładnikiem ludzi ze swojego zaplecza.
    Czy w przyszłości odmówi czegoś za przysługę poparcia?
    Nie będzie potrafił.

    "Primum non nocere" Inwestor, to nie może być cecha prezydentury.
    Nie szkodzić komu?
    Gdzie nie ma kota, tam myszy harcują.
    Pozdrawiam Cię serdecznie

  6. #46

    Domyślnie

    Głosowałam na Kaczyńskiego.

  7. #47
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Cytat Napisał boguslaw
    Donald będzie jako przymilny ugodowiec zakładnikiem ludzi ze swojego zaplecza.
    Czy w przyszłości odmówi czegoś za przysługę poparcia?
    Nie będzie potrafił.

    "Primum non nocere" Inwestor, to nie może być cecha prezydentury.
    Nie szkodzić komu?
    Gdzie nie ma kota, tam myszy harcują.
    Pozdrawiam Cię serdecznie
    Właśnie tak, przecież nie mamy ustroju prezydenckiego. Głównymi zadaniami naszego prezydenta jest usmiechać się, potakiwać, ładnie się prezentować, wygłaszać jakies takie miałkie i nic nie znaczace gadki słowem "pierdu pierdu" to są zadania naszego prezydenta. Kaczor chce wojować i konstytucję przewracać. Po co nam taki pieniacz ? Kaczor już pokazał co potrafi w Warszawie i tak się jakoś kiepsko składa że prawie codziennie przejezdzam obok jego dokonań i oglądam skutki jego "światłych" decyzji" . Jak nasz kraj ma tak wygladać jak jego gospodarowanie w Warszawie to naprawdę już chyba lepszym prezydentem RP będzie Iliasz Więc reasumując prezydent ma się nie wcinać między wódkę a zakaskę ładnie się uśmiechać cicho siedzieć i "morda w kubeł" taka jego rola, a nie wygrażać się i pieniaczyć że konstytucję będzie zmieniać .
    Podstawa to równowaga sił skoro Cimoszka nie może zapewnić przeciwwagi ani Borowski nie jest w stanie brać udziełu w finałach rozgrywek to jedyne wyjście czyli zło konieczne to niestety DONALD. Patrząc po wynikach tej sondy widać że ludziska to zrozumieli.
    Pozdrawiam

  8. #48

    Domyślnie

    warszawiacy ! heheh ale zaczatek

    zle wam z kaczorem wezcie sobie naszego jurczyka a wtedy poznacie znaczenie przyslowia:

    szanuj prezydenta swego, mozesz miec gorszego

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    boguslaw - nie, nie wierze w ogolnoswiatowy spisek zydow, komuchow, masonow lub tez cyklistow
    Dla mnie emocje jakie towarzysza czesci tutejszych wypowiedzi sa co najmnije dziwne w swietle obowiazujacej konstytucji gdzie prezydent to figora woskowa. Ma ladnie wygladac, miec ladna zone i tyle. Moze zavetowac to i owo ale i tak glos jego g... wart gdyz sejm jak chce cos przeforsowac to spoko veto prezydenta obali. Model prezydentury ala USIA siusia u nas moim zdaniem sie nie przyjmie - jakos nie lubimy jednoosobowej wladzy nad soba. Chocby nie wiem jak kontrolowana byla.
    Przed nami druga tura i hmmmm......powiem wam szczerze - sam nie wiem do konca kogo wybrac. Przychylam sie do Donalda gdyz blizej mi do liberalnej wizji gospodarki niz do IV Rzeczpospolitej ogloszonej przez popieranego przez Radio MaRyja - Kaczynskiego. Drazni mnie to nahalne odwolywanie sie do skojarzen i to haslo jest mi totalnie obce. Podobnie jak jego polska solidarna - jakos zle mi sie kojarzy a w swietle jego dokonan w warszawsce wrecz odpycha.
    Zawsze i wszedzie - niestety - tam gdzie odrobina wladzy jakis brod sie znajdzie i nie zalezy to od szerokosci geograficznej. Wszedzie jest podobnie .
    Juz wole lekka wade wymowy niz zapalczywosc i hmmm..... oglednie mowiac brak opanowania i oglady
    Zreszta cholera wie jacy oni obaj moga byc gdy juz na stolku zasiada
    Czy nie lepiej byloby tak wogole bez prezydenta?
    Nie mielibysmy takich dylamatow - ktore zlo wybrac
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  10. #50
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.144
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    No Inwestor - nie do końca.
    Gdyby tak bylo jak piszesz, nie byłoby tak zawziętej walki o prezydencki fotel. Walki, dodam, zdecydowanie stawiającej pod znakiem zapytania pracę przyszłego Sejmu, o koalicji nie wspominając.
    Widać za dużo jest tu do zyskania.
    Nawet Kwaśniewski przyznaje, iż czas na większą lub mniejszą zmianę Konstytucji....

    Zrób coś w warszawce sensownego w trzy lata! I to będąc człowiekiem z zewnątrz. Nikt nie ma szans.
    Nie porównujmy Kaczora ze Starzyńskim! A tak w ogóle to kto był dobrym prezydentem Wawy. Może to być tylko taki, który nie rusza istniejących układów i jak piszesz "morda w kubeł"..............?????

    To praktyka sprawowania urzędu i osobowość prezydenta tworzą kszałt prezydentury.
    Przypomnijcie sobie odwołanie rządu Olszewskiego, "falandyzację" prawa uprawianą przez kancelarię Wałęsy itd. itp.
    Rozumiem. iż niektórym odpowiada istniejące status quo.....

    Jareko. Zależysz wyłącznie od siebie tylko do pewnego poziomu. Jeśli go przekroczysz musisz już się opowiedzieć albo....polegniesz. Kiedyś ktoś mi tłumaczył, że ten poziom to Twoja wartość ponad 3 mln DM, teraz to może trochę wyższy poziom. Poniżej dla kapitału jesteś tylko jednostką statystyczną. Możesz to traktować jako poważny żart

    Jeśli nie jawny spisek, to znacznie od niego groźniejszy, bo nieformalny
    protekcjonizm kolesi, narodowościowy itp. czyli nierynkowe a niezwykle silne wpływy układów. Chyba, że uznasz, że umiejętne korzystanie z układów, znajomości to rzecz norlmalna i wyraz życiowej zaradności .
    O ile na tzw. "zachodzie" skutki takiego protekcjonizmu są bardziej racjonalne, to u nas doprowadzają do wyborów i decyzji w najlepszym razie średnich a często po prostu złych. Jeśli takich decyzji, wynikających z kolesiostwa, jest dziesiątki milionów, to jak to ma dobrze hulać ???

    I otóż jestem pewien, że Donald jest znacznie bardziej zależny od takich układów od Kaczora. I jest miękki. Nie odmówi.

    Na marginesie: Kwaśniewski zapytany przez Morozowskiego, którego z kandydatów zna, po dłuższym oporze wyznał:
    "z panem Tuskiem jesteśmy na ty". A przecież z Kaczorem stykał się wielokrotnie częściej..?
    Mamy to co mamy. Moze nie zasłużyliśmy na nic więcej.

    Państwo Kogutków, które wybrały sobie orła jako symbol!

  11. #51

    Domyślnie

    boguslaw - tak na marginesie - w jakim biznesie pracujesz ? Budujesz dom ?
    Bo wiesz, budowa domu to spokojne rozważanie i szukanie optymalnych rozwiązać, po czym tychże realizacja, a nie szarpanie, oskarżanie całego otoczenia o (tu_wpisać_co_kto_chce), itp.
    Proponuję - mniej emocji
    pozdr - Krzysiek

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.144
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Krzysiek.
    Mam dwóch synów. Kończę właśnie budowę trzeciego domu a w górach postawiłem niemal swoimi rękami czwarty z bali.
    Nikt nikomu nie każe czytać i ustosunkowywać się do tego wątku.
    Ja sobie łagodnie polemizuję, trochę sam ze sobą a trochę z kolegami forum.

    A jeśli chodzi o biznes? Jestem lekarzem. A teraz z inicjatywy, którą stworzyłem żyje około 800 osób. Niektórzy są jedynymi żywicielami rodziny. I wiesz mi, "liberałowie", którzy stoją za Tuskiem to nic dobrego.
    Spróbój czegoś się dowiedzieć o historii, majątku i sposobach dojścia do niego np. p. Bieleckiego - byłego współzałożyciela Kongresu L-D.
    Myślisz, że Polacy się załapią??? Kto? "Homo sovieticus"?
    Do swoich biznesów "kapitał" ściągnie swoich ludzi.
    Globalizacja jest nieuchronna, ale dajmy naszym okrzepnąć.
    Chyba, że jest Ci wszystko jedno czy będziesz pracował u Chińczyka, Niemca czy też Rosjanina?
    Aha.
    Nie należę do żadnej partii i nigdy nie korzystałem z żadnych układów i
    znajomości. Jestem frajerem?

  13. #53

    Domyślnie

    OK - dzięki za info. Nie mam tak dużych osiagnięć jak Ty, ale jakos sobie radze żyjąc z pracy najemnej

    pozdr - Krzysiek

  14. #54
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    inwestor

    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    4.521

    Domyślnie

    Bogusław
    Pisałem że mamy wybór pomiędzy mniejszym lub wiekszym złem za mniejsze zło uważam obecnie DONALDA. Obecnie Kaczor prezydent plus wygrana PiS źle mi pachnie i dla przeciwwagi powinien być ktoś spoza układu PiS aby "Kaczory Sp z o.o." za bardzo nie majstrowały przy naszym prawie i zamiast IV RP nie powstała Kacza dyktatura . Moim zdaniem Kaczory nie są w stanie sobie poradzić . Za gospodarkę odpowiada premier a prezydent nie powinien się do tego wtrącać, ewentualnie tylko vetować "koszmarki" ustawowe i niech tak zostanie. Zwiekszenie władzy prezydentowi źle wróży. Tam gdzie jest więcej niż jeden odpowiedzialny tam nie odpowiada nikt. Poza tym stanowisko prezydenta to bardzo dobre miejsce "przy korycie" więc jest o co walczyć. Nie jestem za zmianami konstytucji i uważam że taki ustrój jaki mamy jest dobry. Czyli parlament 2 izbowy i prezydent do reprezentacji i vetowania jakichś większych bubli ustawowych. Do tego wspomagajaco trybunał konstytucyjny.
    Pozdrawiam

  15. #55
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    boguslaw czy ty nie za wysoko mierzysz.

    Trochę jak jej tam tej nauce o słowach, frazeologi chyba czy jakoś tak. Tyś jest Polak, polak znaczy Słowianin, z łac. slaven. Od czasu przybycia praprzodków twoich w te okolice, język żywy jakim była łacina zastąpił sobie jakiegoś tam łacińskiego niewolnika na slaven. Wyraz ten bardzo utrwalił się w grupie językowej germańskiej i tak na ten przykład ang. slave. I tak jest do dzisiaj, a ty byś chciał być Mensch, kiedy jesteś w mentalności wszystkich ludów cywilizowanych południowych, a zwłaszcza zachodnich Untermensch.

    Weź ty zejdź ze swojej szklanej góry, jak nie będziesz tego co możesz robił po najtańszych pieniądzach to cię zalew Hunów znad Yang-Cy zmiecie. Jak chcesz mieć Polonia Magna, to zacznij za przyłaczeniem Ukrainy do Unii optować, a potem to już tylko Białoruś, a na koniec secesja z Unii obejmująca: Polskę, Litwę, Ukrainę, Białoruś i oczywiście Inflanty i mamy Polonia Magna.

    Człowieku czasy rozkwitu naszego państwa to czasy handlu żywym towarem, którego brakowało jak się na Zachodzie i Południu non sto naprarzali.

    A mnie, bom za komuny chowany to pozostaje w świadomości mierzenie "zawartości cukru w cukrze" i jak widzę jak tego naszego "państwa w państwie" jest coraz więcej to zastanawiam się, jak Prawi i Sprawiedliwi zrobią go coraz mniej w imię solidarności.
    W imię solidarności to sąsiad Niemiec pijakowi Drzymale wóz cygański kupił bo był mu tani parobek potrzebny, bo mu się robić nie chciało jeno śmietanę spijać. Ty mnie Reytan nie rżnij, bo nie tędy droga, ty szykuj co się da na wojnę - najdłuższą Woję Nowoczesnej Jewropy.

    Na twoje ostatnie pytanie - nie, nie jesteś frajerem. Masz tylko manię wielkości, że coś co stworzyłeś dało życie 800 rodzinom.

    Nie musisz podkreślać liczby osób sam umiem liczyć, i też nigdzie się nie zapisywałem (tfu no może do czerwonego harcerstwa, które okazało sięczarne bez potrzeby ZHR, o jej mama mnie jeszcze chyba do ZSMP zapisała żebym na OHP do DDR mógł pojechać [sprawdż może też masz coś takiego w teczce, bezpartyjni nie jeździli], potem było KW, ale nie Komitet Wojewódzki tylko Klub Wysokogórski, o krok wyżej od PTTK, którego też byłem członkiem to chyba wszystko ). Układy mi po tym pozostały, za wyjątkiem harcerzy jest z kim wesprzeć budżet państwa z akcyzy na napoje alkoholowe .

    Wracając do tematu, jeżeli boisz sięco sięz nimi stanie po Tusku jako prezydencie, to:
    po pierwsze primo)
    sam siejesz demagogię, przecież klikałeś, że prezydent może niewiele, w końcu rządzić będą bracia, którzy za młodu wstukali sobie w szare komórki scenariusz "O dwóch takich co ukradli księżyc",
    po drugie primo)
    zamożności nie można rozdać, trzeba ją wypracować.
    po trzecie primo)
    to co wypracowałeś dla tych 800 rodzin to gliniane nogi ma skoro sięboisz nieuchronnego, za chwilę tansi od nas będą Ukraińcy, Rumuni (ze swoją ropą), Bułgarzy i Turcy. Ciekawe co powiesz do tych 800 rodzin, jak się inicjatywa wam omsknie, przy takiej liczbie statystycznie pewnie z połowa ucieknie w wódę, będą bezrobotni. Po roku lub nieco dalej już bez zasiłku dla bezrobotnych. Uciekniesz stamtąd, czy powiesz do takiego żula: "Spierdalaj dziadu".
    po czwarte primo)
    rzeczywiście odklikuję rzecz o rządzeniu zarówno L.K. , jak i D.T., przechodzimy do panowania. Jakbyście sięczuli drogi boguslawie, jak mielibyście deja vo, czy jakoś tak, znaczy powtórkę z rozrywki, taką jaką teraz zaKwasek uskutecznia. Ślini się do tego fortela w ONZ, zamiast na dupie siedzieć i koszty ciąć. Koszty które naciąga z podatków. I dajmy na to Leszek powtórzy wygłup z zawałką dotacji unijnych. O na ten przykład renegocjacji długu w klubie paryskim, czy innej organizacji spiskowej od której pieniadze pożyczano w czasach mojej młodości, głownie na wielki bisnes narodowy, które teraz musimy oddawać m. in. poprzez wyprzedarz tego wielkiego biznesu, bo będzie się śliniaczył do fotela w ONZie i zapomni swego zastępcę postawoć. Bo co mu tam siano, które wszyscy z kieszonki na metro łożą, w końcu: "Cały kraj buduje Warszawę".
    Powyższa teza została udowodniona już wcześniej.
    po piąte primo)
    urząd polityczny jest, sam przyznasz. A w polityce, jak i biznesie, twarz pokerzysty trzeba mieć, a nie krzyczeć na prawo i lewo co się komu pokaże. Bo niedługo to nas może nie być stać nawet na gest Kozakiewicza. Zresztą pokazał chłopak swoje, słusznie pokazał zamiast mordulkę w kuble trzymać i co, wyszło mu to potem na zdrowie?
    po szóste primo)
    Jeżeli uważarsz, że te 800 rodzin dzięki inicjatywie może być bezpieczne. To puść ich na głęboką wodę. Otoczenie dotoacyjne inicjatyw tak szybko się nie zmieni. Oddaj im wszystko w ich własne ręce, nie wchodź nawet wtedy, gdy zaczną popełniać błędy. Zobaczysz co z tego zrobią.
    Nie wchodź nawet jak polecą po równi pochyłej prosto do katastrofy. Kiedyś ciebie zabraknie. Nie ma przecież ludzi niezastąpionych. Życzę ci żebym się mylił. Niestety sam byłem świadkiem co sięstało z inicjatywą, jak zabrakło tego jednego co to tylko 80 rodziną wygodził, za to kaganek oświaty chciał nieść i Uniwersytet Ludowy sponsorował. Teraz maszyny w większości nie wiedzieć gdzie, ludzi pewnie z 5 o dokształcaniu nie wspomnę. Zabrakło tylko tego jednego szajbusa. Kliknę ci jeszcze , że był tak katolicki, że już b. chyba nie można. I pewnie głosowałby na Tuska.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    I jeszcze jedno, zobacz na oki kto prze, i to na chama, do okręgów jednomandatowych. Czyżby partia, która wygrała wybory do parlamentu?
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

  17. #57

    Domyślnie

    ja niestety też muszę wybierać między złym i gorszym. będę głosować na kaczora bo wybierając między niby liberalnym uległym niekonkretnym mydłkiem a bardzo średnio liberalnym ale stanowczym i uczciwym kurduplem wolę tego drugiego. wolałbym uczciwego i stanowczego nieeksperymentującego liberała ale takiego nikt mi nie zaproponował. myślę że teraz trzeba nam w wielu dziedzinach zdecydowania a te malowane cwaniaczki z po tego nie gwarantują. wiadomo że pis i po muszą się dogadać ale wolę żeby ostatnie słowo należało do pisu
    wolnoć tomku w swoim domku

  18. #58

    Domyślnie

    tusk
    nie powiecie mi że kaczka nie wiedział nic o działaniach kurskiego!!!
    a jego "powiązania"z radiem maryja u mnie go dyskwalifikują!!!

  19. #59
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    boguslaw

    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Skąd
    Bielsko- Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Dzielnica
    Mikuszowice
    Posty
    6.144
    GRZEJNIKI C.O. KANAŁOWE- ŚCIENNE- DEKORACYJNE PRODUCENT Grzejniki PODŁOGOWE KANAŁOWE. Ścienne: REGULLUS i SOLLARIUS; Dekoracyjne - DECOR PRO Podwójnej grubości - DUBEL Niskotemperaturowe. Grzejniki ścienne z wentylatorem: REVERS 24V, E www.regulus.com.pl Ogólnopolska sieć sprzedaży. Eksport UE

    Domyślnie

    Kroyena. Też byłem w ZHP wiele lat, dochrapałem się drużynowego. I to było dobre harcerstwo, szczere i prawdziwe. Do dzisiaj chętnie daję ZHP małe conieco na różne akcje. Byłem też członkiem Klubu Wysokogórskiego i do dzisiaj jestem członkiem niźle wspierającym.
    I to też był dobry klub. Jeździłem konno wyczynowo 8 lat i to też był dobry klub. Społeczeństwo obywatelskie w sensie uczestnictwa w różnych społecznych inicjatywach rozpadło się wraz z komuną. Zdecydowanie miarą zintegrowania jest przynależność do różnych grup, identyfikacja z nimi, naturalne wyłanianie przywództwa grupy itp.
    I to jest największa cena jaką zapłaciliśmy za transformację.

    Dezintegracja społeczeństwa, skutkuje tym iż mamy to co mamy.
    Orły siedzą po domach, emigracja wewnętrzna przetrzebiła elity a do polityki weszły i nadal wchodzą kogutki ostatnio liliputki.
    Ale i z nich trzeba niestety wybrać mniejsze zło.
    Tym mniejszym złem jest dla Inwestora Tusk natomiast dla mnie Kaczor.
    Obydwaj jednak mamy świadomość złego w gruncie rzeczy wyboru.

    Kroyena . Jestem i odejdę, jak są i odejdą wszyscy....
    Nawet jak zostanie dwóch to oni będą tworzyć historię.
    Ktoś jednak musi zatrudniać ludzi i płacić podatki na tych co już nie mogą.
    Inaczej będziemy trzecim światem.
    Zachodni "inwestorzy" transferują zyski na zewnątrz.
    Mam świadomość nieuchronnego a wolny stale rosnący kapitał załatwi i tak nas wszystkich. Nie ma tu bezpiecznych, dopóki świat gra w tą grę.
    Nie tacy po prostu padli lub stali się ofiarami wrogiego przejęcia.

    Tylko 15% przyrostu ilości pieniądza w świecie pochodzi z pracy wytwórczej, z produkcji.
    85% to efekt obracania samym pieniądzem a zatem środki generowane poza biedną Polską niezależnie od tego ile pracujemy i czy jest pełne zatrudnienie czy nie. I tak polegniemy, ważne tylko ilu się załapie dalej.
    Bogate Niemcy trzesą portkami i słusznie a my?
    Dajmy sobie jeszcze trochę czasu.

  20. #60
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kroyena

    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.113
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    84

    Domyślnie

    Nie ma czasu i nie można chować głowy w piasek.

    Pieniążki sobie pływają i pływają. Na razie płyną do byłego budynku KC z Chin i to też jest globalizacja. Ale jak by miały odpłynąć to byłaby bieda. Zwłaszcza dla tych co to coś mają w papierach uzbierane.

    To co mamy to nie dezintegracja.
    To skutki planowego działania z przed 60 z góra lat. Wycinki inteligencji, wywozu zabytków i majątku drenaż zasobów ludzki, jako bezpośrednio niewolnicze. Pewnie odszkodowania były.
    Tylko pokaż mi kraj tak wojną przeorany jak nasz. No może Rosja, ale ona bogatsza jest.
    Do tego liberalny Plan Marshala, a my plan pięcioletni.
    I my się dziwimy, że nasi emeryci nie mają na wakacje w Grecji i Hiszpani.

    Są rzeczy przed którymi sie nie ucieknie.

    PS. Tak jak przed członkowstwem.
    I tak do piachu, i tak do piachu, tylko pytanie w jakim stylu?
    legendus
    legendus komentarium

Strona 3 z 108

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony