dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 132
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 2635
  1. #41

    Domyślnie

    Ja właśnie zakupiłem działke i teraz użeram sie z US. Heheh oczywiście wg. nich jestem kretaczem i złodziejem- co za kraj, co za ludzie.
    Pozdrawiam serdecznie i czekam na wiadomości.
    Marti

  2. #42

    Domyślnie

    No tak, czego więcej można się spodziewać po US
    Mam dobre nowinki, mój mąż zrobił roszady w środku domku i musze przyznać, że zmiany wyszły super, tzn. schody powędrowały w miejsce garderoby na dole, tak jak proponowała wcześniej Alis, no i na górze wszystko ma swoje miejsce. W najbliższym czasie pojadę z tym do architekta, aby zaakceptowam nam te zmiany i wówczas będe miała dopiero pewność, że są one OK.
    Gratuluję działki, teraz czas na projekt !!!!
    Do usłyszonka !

  3. #43

    Domyślnie

    Wow , wow a jednak sie dało. Super- ja teraz przystepuje do drogi prowadzacej do przygotowania dzialki pod budowe - media, pozwolenia itd. Czyli projekt jak wprowadzxa sie takie zmiany to musi wyrazic na to zgode autor projektu a inny architekt je wprowadza? opiszcie jak to pozminialiscie ja pewie pojde w tym samym kierunku.
    Ciekaw tez jestem czy bedziecie trzymali się wg projektu betonu komórkowego i dwowarstwowej ściany czy moze wybieracie inny materiał, inna technologię. Mniejakos po głowie bardziej chodzi ceramika - moze pustaki ceramiczne a troche obawiam sie tego cienkiego tynku bo widziałem jak ptaki robia sobie w tym gniazda .
    Pozdrawiam, czekam na informacje i trzymam kciuki
    Marti

  4. #44

    Domyślnie

    Witajcie
    jestem nowy
    ciesze się, że też zastanawiacie się nad tymi samymi problemami co ja.. Schody w salonie to kipski pomysł.
    wrysowywałem schody na miejscu garderoby 8. Mieszczą się ale zachodzą trochę na łazienkę 7. Na górze jest troche mało miejscza na drzwi pokoju nad garażem.
    AGA&SEB czy te drzwi się zmieściły na górze?
    Czy moglibyście przsłać zarys waszych zmian w waszym projekcie?

    Przesuwając schody zyskamy trochę miejsca w kuchni, może na stół.

    CZy myśleliście o przeniesiemiu kominka na ścianę od kuchni? Wtedy możnaby zamontować drzwi przesuwane do pokoju 6 i tym samym powiększać salon w razie potrzeby.

    Marti wielkie dzięki az początek tematu.
    Będę czekać na wasze odpowiedzi.
    pozdrawiam
    tezet

  5. #45
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    siwy5

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3

    Domyślnie kto buduje lub budował wspaniały?

    prosze o kontakt.dzięki

  6. #46
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    siwy5

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3

    Domyślnie prosze o pomoc

    czy ma ktos już kosztorys stanu sórowego zamkniętego "wspamiały"ja jeszcze nie mam tego projektu a jestem ciekaw jaka cena.dzięki

  7. #47

    Domyślnie

    Hejka wszystkim!
    Ciesze sie, że powoli rozrasta sie ten temacik. Domek jest chyba tego wart. Ja jeszcze nie mam projektu- własnie kupiłem działke, a że wąska musze jakis załatwić odstepstwo 1m od warunków technicznych zabudowy. Wtedy bede kupował projekt i zaczne takze robic jakies przymiarki co do kosztów.
    Co do schodów w garederobie to ok i czekam na pomysły i rozwiązania.
    Pozdrawiam serdecznie
    Marti

  8. #48

    Domyślnie

    Na dokładke dodaje link który znalazłem a dotyczy wspaniałego

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic...04+wspania%B3y
    Pozdrawiam i życze Wszystkim WESOŁYCH ŚWIAT I WYBUDOWANIA DOMU W NOWYM ROKU
    Marti

  9. #49

    Domyślnie

    Oj jakos nikt nic nie mówi.... Czekay, chyba wszyscy, na jakies znakiz walki nad projektami. Ja obecnie walcze z US. Ciekaw jestem co z tego bedzie. POanie w US mówia, ze nie kwestejonuja kwoty za która kupiłem działke ale podatek chca mi naliczyc od kwoty wyższej- hehehe dobre. Śmieszne jest takze to ze US uwaza całą dzialke za budowlana a gmina mówi zupełni eco innego. No i teraz walcze aczkolwiek czuje ze z ta machina nie wygram. Zacząłem takze wydeptywac ścieżki w sprawie dopuszczenia postawienia tego domku na działcve 20 m. Czyli brakuje mi 2 m. Oczywiście tez nieźle kręca. Powiedziano mi ze jezeli dopuszcza zabudowe i zblizenie do 1,5 m od granicy to nie moge postawic , np. 3 m czy 2,5 m od granicy TYLKo 1,5m bo oni tak interpretuja ten zapis. Horror i głupota najwyższych lotów. Co o tym sadzicie. Macie jakies doświadczenia w tym zakresie?
    Pozdrawiam
    Marti

  10. #50

    Domyślnie "wspaniały"

    właśnie jestem po zakupie i przeróbkach projektu wspaniały, z tym, że wariant I

  11. #51

    Domyślnie

    witam wszystkich po długiej przerwie, troszkę nie miałam ostatnio czasu, aby Was odwiedzić. Tak więc na najbliższą środę mam już umówionespotkanie z autorką projektu, aby przedstawić jej zmiany, których dokonałam w projekcie, aby mi je zaakceptowała i doradziła.l
    Generalnie zmiany polegają na: dół: schody wchodzą w garderobę, w łazience jest mały skos, ale idealnie pod skosem można zrobić lustro i umywalkę. Sciana od kuchnia zostaje wywalona, tak więc super przestrzał salon - jadalnia- kuchnia, z tym, że w miejscu ściany zrobię barek, aby delikatnie oddzielić kuchnię od reszty. Góra: w miejsce "klatki schodowej" będzie łazienka, w miejsce łazienki schody, a w sypialni 20 PRÓCZ WEWNĘTRZNEJ ŁAZIENKI TWORZY SIĘ wewnętrzna garderoba. Co Wy na to ?!
    P.S. Wszystkiego dobrego w Nowym Roczku !

  12. #52

    Domyślnie Re: kto buduje lub budował wspaniały?

    Cytat Napisał siwy5
    prosze o kontakt.dzięki
    Witaj!
    Dołącz do nas ZAPRASZAMY!!!!!!!http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=56698
    Dziel sie swoimi pomysłami i problemami razem zawsze raźniej.
    Pozdrawiam
    Marti

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga&Seb
    witam wszystkich po długiej przerwie, troszkę nie miałam ostatnio czasu, aby Was odwiedzić. Tak więc na najbliższą środę mam już umówionespotkanie z autorką projektu, aby przedstawić jej zmiany, których dokonałam w projekcie, aby mi je zaakceptowała i doradziła.l
    Generalnie zmiany polegają na: dół: schody wchodzą w garderobę, w łazience jest mały skos, ale idealnie pod skosem można zrobić lustro i umywalkę. Sciana od kuchnia zostaje wywalona, tak więc super przestrzał salon - jadalnia- kuchnia, z tym, że w miejscu ściany zrobię barek, aby delikatnie oddzielić kuchnię od reszty. Góra: w miejsce "klatki schodowej" będzie łazienka, w miejsce łazienki schody, a w sypialni 20 PRÓCZ WEWNĘTRZNEJ ŁAZIENKI TWORZY SIĘ wewnętrzna garderoba. Co Wy na to ?!
    P.S. Wszystkiego dobrego w Nowym Roczku !
    Witajcie w Nowym Roku!
    Uwazam ze zmiany te sa godne uwagi i mam nadzieje polecenia zwłaszcza ze wzgledu na schody. Co do kuchni to jak juz kto woli zamknieta czy otwarta. Przestrzen otwarta jest ok ale jakos tak te wszystkie zapachy kuchenne w salonie nawet jesli jest wyciag....... no nie wiem tu trzeba sie zastanowic.
    Kto Wam opracowaywał zmiany w projekcie? Wasz archtekt i teraz dopiero prosicie o zgode na zmiany autorke? Gdzie jedziecie z tym projektem ? Do Warszawy do siedzieby Muratora? A moze podpowiedź inm im by tak jak z innymi projektami przedstawilie w czaspismie MURATOR kilka wariantów rozwizań/zmian w projekcie?
    Czy pozostajecie przy materiałach budowlanych zaproponowanych przez projektantke?
    Ja bije sie z urzedem bym mógł na swoja działke wcosnac Wariant I Wspaniałego.
    Trzymajcie kciuki.
    A zmiany bardzo mi sie podobaja.
    Pozdrawiam
    Marti

  14. #54

    Domyślnie

    kuchnia - racja, jak kto woli, jednak ja uważam, że czasy wielkiego gotowania się skończyły, nasze mamy czy babcie się w to bawiły, teraz na to nie ma warunków i czasu. Na co dzień wracam bardzo późno z pracy, tak więc na gotowanie brak czasu, sami rozumiecie.
    Zmian dokonaliśmy sami, drogą wycinanek, klejenia, przeklejania łazienki na gadrerobę, zakorektowania itp, suma sumarum powstała naprawdę fajna całość, teraz chcę pokazać to autorce, uzyskać zgodę na te zmiany, bo nie umiałabym Jej tego opisać w mailu, zdecydowanie byłoby tego za dużo, więc wolę to pokazać. Autorka uchwytna jest w Muratorze w W-wie.
    Co do tego z czego budować będziemy itp, to dam znać, ale później, bo to już męża broszka - mówił o betonie komórkowym, ja mam zająć się i uzykać na chwilę obecną zgodę na budowę itp, a spotkanie z ekipą budowlaną mamy za jakiś czas, więc już napewno będziemy do tej pory wszystko wiedzieć. Ale się rozpisałam ! Pa !

  15. #55
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    B.Sz.

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    45
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie Projekt M04-Wspaniały z Muratora.

    Bardzo proszę o wszelkie opinie na temat projektu i ewentualnego (nie ukrywam że bardziej mi na tym zależy!) użytkowania już wybudowanego domu wg projektu Muratora o symbolu M 04 lub M 04a - Wspaniały.
    Działeczkę mamy,planujemy budowę i bardzo ale to bardzo wpadł nam w oko ten właśnie projekcik...
    Pozdrawiam serdecznie.
    B.

  16. #56

    Domyślnie Re: POMOCY!!!!! Dot.projektu M04-Wspaniały z kolekcji Murato

    Cytat Napisał B.Sz.
    Bardzo proszę o wszelkie opinie na temat projektu i ewentualnego (nie ukrywam że bardziej mi na tym zależy!) użytkowania już wybudowanego domu wg projektu Muratora o symbolu M 04 lub M 04a - Wspaniały.
    Działeczkę mamy,planujemy budowę i bardzo ale to bardzo wpadł nam w oko ten właśnie projekcik...
    Pozdrawiam serdecznie.
    B.
    Witam i zapraszam do klubu Wspaniałego

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=56698

    Pozdrawiam Marti

  17. #57

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga&Seb
    kuchnia - racja, jak kto woli, jednak ja uważam, że czasy wielkiego gotowania się skończyły, nasze mamy czy babcie się w to bawiły, teraz na to nie ma warunków i czasu. Na co dzień wracam bardzo późno z pracy, tak więc na gotowanie brak czasu, sami rozumiecie.
    Zmian dokonaliśmy sami, drogą wycinanek, klejenia, przeklejania łazienki na gadrerobę, zakorektowania itp, suma sumarum powstała naprawdę fajna całość, teraz chcę pokazać to autorce, uzyskać zgodę na te zmiany, bo nie umiałabym Jej tego opisać w mailu, zdecydowanie byłoby tego za dużo, więc wolę to pokazać. Autorka uchwytna jest w Muratorze w W-wie.
    Co do tego z czego budować będziemy itp, to dam znać, ale później, bo to już męża broszka - mówił o betonie komórkowym, ja mam zająć się i uzykać na chwilę obecną zgodę na budowę itp, a spotkanie z ekipą budowlaną mamy za jakiś czas, więc już napewno będziemy do tej pory wszystko wiedzieć. Ale się rozpisałam ! Pa !
    SUPERRRRRRRRR!!!!!
    Czekam na to co powie projektantka i ile za to weźmie bo ktoś musi nanieśc te zmiany- ja pisze sie na zmiane tych schodów na 100% wiec niech sobie zostawi taki zmieniony projekt bo moze duzo ludzi do nie walić drzwiami i oknami. A może tak jak pisałem zsugerowac jej ze wielu ludzi woli schody nie z salonu i zeby miała taka opcje opracowana gotowa? Czekam na znak.
    A co do kuchni no tak zgadzam sie ze mało sie gotuje, a jednak moja Kochana od czasu do czasu lubi zrobic coś extra noi zawszec świeta a wtedy to juz odjazd. Własnie ostatnio to przezywalismy.
    Ale przestrzen wtedy bedzie niesamowita. A czy ściana w kuchni ta od holu zostaje, a zlikidowana tylko ta od salonu? Dobrze to widze?
    Pozdrawiam i czekam na niusy
    Marti

  18. #58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga&Seb
    kuchnia - racja, jak kto woli, jednak ja uważam, że czasy wielkiego gotowania się skończyły, nasze mamy czy babcie się w to bawiły, teraz na to nie ma warunków i czasu. Na co dzień wracam bardzo późno z pracy, tak więc na gotowanie brak czasu, sami rozumiecie.
    Zmian dokonaliśmy sami, drogą wycinanek, klejenia, przeklejania łazienki na gadrerobę, zakorektowania itp, suma sumarum powstała naprawdę fajna całość, teraz chcę pokazać to autorce, uzyskać zgodę na te zmiany, bo nie umiałabym Jej tego opisać w mailu, zdecydowanie byłoby tego za dużo, więc wolę to pokazać. Autorka uchwytna jest w Muratorze w W-wie.
    Co do tego z czego budować będziemy itp, to dam znać, ale później, bo to już męża broszka - mówił o betonie komórkowym, ja mam zająć się i uzykać na chwilę obecną zgodę na budowę itp, a spotkanie z ekipą budowlaną mamy za jakiś czas, więc już napewno będziemy do tej pory wszystko wiedzieć. Ale się rozpisałam ! Pa !
    SUPERRRRRRRRR!!!!!
    Czekam na to co powie projektantka i ile za to weźmie bo ktoś musi nanieśc te zmiany- ja pisze sie na zmiane tych schodów na 100% wiec niech sobie zostawi taki zmieniony projekt bo moze duzo ludzi do nie walić drzwiami i oknami. A może tak jak pisałem zsugerowac jej ze wielu ludzi woli schody nie z salonu i zeby miała taka opcje opracowana gotowa? Czekam na znak.
    A co do kuchni no tak zgadzam sie ze mało sie gotuje, a jednak moja Kochana od czasu do czasu lubi zrobic coś extra noi zawszec świeta a wtedy to juz odjazd. Własnie ostatnio to przezywalismy.
    Ale przestrzen wtedy bedzie niesamowita. A czy ściana w kuchni ta od holu zostaje, a zlikidowana tylko ta od salonu? Dobrze to widze?
    Pozdrawiam i czekam na niusy
    Marti

  19. #59

    Domyślnie

    tak jak rozmawiałam z autorką, to warianty poszczególnych projektów powstają na podstawie wniosków o zgodę na dokonanie zmian, jeśli jest duża liczba tych wniosków na to samo, to wówczas "rodzi" sie kolejny wariant.
    Ścianka między kuchnią a holem, jak najbardziej zostaje, chodziło mi o wywalenie ścianki między kuchnią a salonem. Dziś sie dowiem ile będą kosztowały te zmiany i ile się na to czeka, bo czas mnie potwornie nagli, jutro tak więc, dam znać ! Po dokonaniu zmian w projekcie, zeskanuję go i umieszczę tu, może komuś się coś z tych zmian przyda.

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aga&Seb
    tak jak rozmawiałam z autorką, to warianty poszczególnych projektów powstają na podstawie wniosków o zgodę na dokonanie zmian, jeśli jest duża liczba tych wniosków na to samo, to wówczas "rodzi" sie kolejny wariant.
    Ścianka między kuchnią a holem, jak najbardziej zostaje, chodziło mi o wywalenie ścianki między kuchnią a salonem. Dziś sie dowiem ile będą kosztowały te zmiany i ile się na to czeka, bo czas mnie potwornie nagli, jutro tak więc, dam znać ! Po dokonaniu zmian w projekcie, zeskanuję go i umieszczę tu, może komuś się coś z tych zmian przyda.
    Z pewnościa- ustawiam sie pierwszy w kolejce - i ze schodami zrobie to samo. Niestety jak pisałem walcze o umieszczenie tego projektu na mojej działce długiej i waskiej. Pozdrawiam i trzymam kciuki
    Marti

Strona 3 z 132

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony