dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Czego nie muszę wykańczać do odbioru budynku?

    Witam. Kierownik akurat na urlopie, wiec zapytam tutaj. Co mogę mieć nie zrobione w domu aby mi o bez problemu odebrali?
    1.Ktos mi powiedział że musi być jedna łazienka, wiec jak rozumiem drugiej nie musze wykańczać.
    2.Czy muszą być na piętrze np połorzone panele na podłodze i wstawione drzwi, czy wystarczy że np obrobie tynkiem otwory drzwiowe i powiem że mam taki zamysł że drzwi na pietrze nie bedzie
    3,Co z elewacją? Wszyscy radzą żeby ocieplić, otynkować i nakładac dopiero tynk za rok jak wszystko wyschnie. Czy w takim razie wystarczy jak sobie zagruntuje sciany podobnym kolorem?
    4.Czy musi byc wykonany porządnie taras na gruncie, czy też może przejdzie rozłorzenie prowizoryczne starych płyt chodnikowych normalnie na ziemi, a może nawet palet drewnianych przykrytcyh deskami?
    5.Czy zjazd na działke musi być zrobiony jak w projekcie (w projekcie mam zjazd wykonany z asfaltu)
    6.Czy droga prowadząca do garażu musi być utwarzona jak w projekcie? Bo akurat lecą mi tamtędy przyłącza i podejrzewam że i tak bedzie sie to zapadac przez najbliższy rok, wiec myślałem żeby tego na razie nie utwardzać
    7.Na działce jest też wykonany stary chodnik, 20 letni, lecący przez całą jej długość. W projekcie zagospodarowania go nie ma, a na razie nie chce go rozbierać bo przydaje mi sie do doworzenia materiałów budowlanych/mebli. Bedzie z nim problem? Na pewno nie był nigdy nigdzie zgłaszany
    8.Czy muszę wykonywać studzienkę chłonną, która była w projekcie zagospodarowania działki, a która nie jest mi do niczego potrzebna, bo deszczówka jest odprowadzana na koniec działki i rozlewa sie do gruntu (tam jest dużo żwiru pod ziemią i wszystko ładnie się wchłania)
    Ostatnio edytowane przez turalyon ; 05-02-2013 o 13:20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony