dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: kredyt

  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    oboe

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Mam pytanie. Na wiosnę przymierzam się do dokredytowania budowy domu. Około 100 000,00 PLN. Cała dyskusja toczy sie wokół BPH - czy jest to jedyny bank który warto rozpatrywać. Będę wdzięczny za informacje o możliwośćiach i najkorzystniejszych warunkach zaciagnięcia takiego kredytu.

  2. #2

    Domyślnie

    Cześć.
    Wejdź na http://www.expander.pl umów się z doradcą (we wszystkich dużych miastach - umawiasz się na dzień i godzinę) i pogadaj. Nic Cię to nie kosztuje - nie musisz skorzystać z zaproponowanych przez nich banków a nawet jeśli skorzystasz to oni kasę dostają od banku za szukanie klientów.
    Tak, czy siak jest to wygodne - mi zaproponowali 4 banki, których kredyty spełniały moje kryteria - BPH, Hypo, Multibank i Millenium.
    Spróbuj.
    Arecki

  3. #3

    Domyślnie

    A ja proponuję GE Bank Mieszkaniowy. Mają dobre kredyty w walucie. Ja biorę w Euro.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja wzięłam kredyt budowlano-hipoteczny w USD w GE BM. Załatwiliśmy go bardzo szybko. Na rozmowę umówiłam się przez Internet. Jestem zadowolona z miłej obsługi-dostosowywali się do nas np. czasowo, nieważne było, że już po 18stej Dodatkowo trafiłam na korzystne promocje(nie płaciłam prowizji, bank opłaca pierwszy rok ubezpieczenia itd.).Dużo można załatwić telefonicznie lub przez Internet. Dodatkowy plus tego banku – jest to bank specjalizujący się wyłącznie w kredytach mieszkaniowych. Ważne również jest to, że do przeliczania waluty stosują kursy NBP, a nie swoje własne, jak to ma miejsce w przypadku niektórych banków.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ja chce wziasc kredyt we frankach szwajcarskich..
    Bank...Deutsche bank..skorzystam z ekspandera..dzieki
    Teska

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    oboe

    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    2

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc...ruszam z tematem. Pozdrawiam wszystkich.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony