Moi drodzy. Chcę kupić stół i krzesła do mojego mieszkania, w którym mieszkam już 2,5 roku, a takowych nie posiadam. Jeszcze dwa miesiące temu myślałam, że już lada chwila będę zmieniać mieszkanie na większe lub budować dom (taka mnie naszła nagła ochota), ale teraz zdałam już sobie sprawę, że to tak szybko nie nastąpi. Postanowiłam więc jednak włożyć jeszcze trochę serca w moje maleńkie M-3, a to serce będzie się wyrażać w stole, krzesłach, nowych zasłonach (pięknych, że ho ho, już je szyją) oraz zdjęciach w ramkach, które powieszę na ścianach.
Myślałam, że stół to rzecz prosta, ale niestety, nie mogę znaleźć takiego, jakiego szukam.
Ma być okrągły, średnica najwyżej 100 cm, ale żeby się rozkładał co najmniej do 180 cm, a im więcej, tym lepiej. Ale jest warunek: ma być na 4 nogach. Niby takie oczywiste, a jednak nie. Wszystkie stoły rozkładane do takiej długości, jakie spotkałam, były osadzone na jednej grubaśnej nodze, która na dole rozchodziła się w taki krzyżak. A ja takiego nie chcę. Ma mieć cztery zwykłe nogi.
Podpowiedzcie mi, gdzie w Warszawie mogę dostać taki stół, albo gdzie są sklepy meblowe z dużym wyborem stołów.
Ja nie budująca, ale może mnie nie zignorujecie. Please!
Pozdrawiam
Mordka