Cytat Napisał Rezi
nikt nie neguje firmy Fakro i ich produktów ... moze sa ok ja jestem użytkowników Veluxa

negowane jest podejście handlowców wielu firm do klientów indywidualnych .. to z nas firmy maja większe pieniądze i realizuja największe marże a reselrom zostawiamy gotówke a nie rzadko i zaliczkujemy zakupy

problemem jest servis przysłowiowego Kowalskiego, podejście do niego po zakupie , a to że wyszło przy firmie fakro ... no cóż tak bywa i trafia czasami na najlepszych (?)

każdy z nas prywatnych inwestorów chce wierzyć ze jest wyjatkowy o o niego firma dba lepiej niż o sasiada .. i chciałbym przypomnieć że coś takiego jak poczta pantoflowa jest czasami skuteczniejsznym nośnikiem marketingowym niż reklama prasowa, w przypadku oceny negatywnej trudno ją sksorygowac i może doprowadzic do utraty klientów

i myślę że zamiast oceny hurtowni i tłumaczenia się pośrednika Fakro i tłumaczenia PH Fakro w jego imieniu ( sic!!) FAKRO powinno podac informację .... ble ble ble .... w trybie natychmiastowym poprawione ..przepraszamy ... obiecujemy w końcu nikt i nic na tym świecie nie jest idealne a my chyba jesteśmy wyrozumiali i potrafimy odpuścić winy
podpisuję się pod tym obiema ręcami

a sam też mam velux i utwierdzam się, ze dokonałem słusznego wyboru rezygnując z fakro (tylko te dwie firmy brałem pod uwagę)