dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    Ja musze pochwalic urzedników..pozwolonko na budowe 14 dni..bezproblemowo...

  2. #22

    Domyślnie

    No, nie załamujcie mnie, już myślałem, że to tylko ja jestem taki bystrzacha, a tu masz, "kobieta mnia bije".

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    SMOK

  4. #24

    Domyślnie

    Znając podejście do petentów w naszym Urzędzie zostawiłem ten problem mojemu architektowi. Za 300zł mam świety spokój i dużo szybsze działanie. Licząc konieczność brania urlopu (pracuję do 15 i urząd również) wydaje mi się, że i tak wyjdę na plus.
    Pozdrowienia Marian

  5. #25

    Domyślnie

    I MASZ RACJĘ, !!! za 300 zł przeżywać takie katusze

  6. #26

    Domyślnie

    może się okazać że inni forumowicze załatwili to w dwie godziny , a Ty w cztery i co wówczas ? Dlatego warto nie zawracać sobie głowy
    Pozdrawiam i życzę powodzenia

  7. #27

    Domyślnie

    Ja mam jak najlepsze wrażenia z okresu zdobywania pozwolenia. Pani prowadząca wszystkie sprawy w "moim" UMiG jest bardzo życzliwa i rzeczowa. Wszystkie terminy zostały skrócone dzięki życzliwości urzędników (np. zawiadomienia do sąsiadów zostały mi wręczone i sam je mogłem rozwieźć a nie liczyć na pocztę - w ten sposób zyskałęm co najmniej tydzień w związku z widniejącą datą dostarczenia). Poza tym zawsze mogłem liczyć na poradę i pomoc.

  8. #28

    Domyślnie

    CZy jeśli kupiłam budowę to muszę nanieść zmianę nazwisk inwestorów na pozwolenie czy też stare pozwolenie z aktem notarialnym wystarczy
    ela

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony