dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie "Rozgaleznik" do podlaczen wody-ktos sie zna?

    Chodzi mi o to, ze musimy podlaczyc zmywarke, kran i lodowke do jednego wyjscia. W Castoramie widzielismy takie "rozgalezniki" na 2 - czyli, ze mozna z jednej rury miec 2 podlaczenia a mi potrzebne 3... Ktos sie orientuje, czy sa takie cuda na rynku albo jak taka operacje rozdzielenia przeprowadzic?

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Vondraczek
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    245
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ja wykorzystałem ten trójnik do ktorego dołączyłem kolejny trójnik mając trzy wyjścia- tyle ile chciałem. Niestety niewidziałem czwórników ani żadnych takich rozdzielaczy w sklepach.
    Syn, dom, drzewo - a jak narazie córka, drzewko i ... sie robi wykończeniówka

  3. #3

    Domyślnie

    No tak w ostatecznosci chyba zrobimy... tylko, czy to nie odstaje za bardzo od scianki? Chociaz i tak bedzie ukryte w szafce od zlewozmywaka... No nic, jesli mozesz, to napisz tak mniej-wiecej na ile odstaje od sciany...

  4. #4
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Vondraczek
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    245
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Ja na odstawanie nie patrzałem bo mam wszystko zakryte!!
    Możesz jeszcze zrobić tak:
    jeżeli masz zwykłą rurę przejść na miedzinke i zrobić to miedzinką będzie to mniejsze ładniejsze. Jeżeli masz tyle wyjść dobrze było by zamontować jeszcze jakiś zawór zamykający który będzie pod ręką!! nigdy nic nie wiadomo a z praktyki wiem że wężyki do podłączeń lubią po kilku latach strzelać.
    _______________________________|- trujnik 1
    rura głównaz zaworem, przejściówka -|- trujnik 2
    _______________________________|- trujnik 3
    Syn, dom, drzewo - a jak narazie córka, drzewko i ... sie robi wykończeniówka

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony