dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie szafki kuchenne - przesuwane/rozsuwane?? górne

    Witam

    wpadłam ostatnio na dziwny pomysł, planuję kuchnię i zastanawiam się nad szafkami górnymi... na jednej ścianie wg planu miały być 2 szafki [szkło w aluminiowej ramce\ otwierane do góry (w dwóch rzędach), po 90 cm szerokości każda... ale tu pojawia się problem, wszyscy wokół mówią że zazwyczaj podnośniki zaraz wysiadają, a na blumowskie rozwiązania nie mam kasy

    czy ktoś spotkał się z takim rozwiązaniem? żeby zrobić te szafki przesuwane? czy to się da, czy to będzie wygodne?

    http://www.bielany.parkhandlowy.pl/s...mebelrust.html

    to ze takie rozwiązanie nie będzie równe, bo jedna szafka będzie wchodzić pod drugą - nie stanowiło by dla mnie problemu

    może ktoś ma takie rozwiązanie??



  2. #2

    Domyślnie

    Nie wydaje mi się, żeby takie rozwiązanie mogło być problemowe. To są tylko dwie szafki, więc nawet obawy, że będą się nawzajem o siebie obijały nie widzę. A to, że będzie jedna zachodzić pod drugą (czyli jedna bardziej z przodu, druga bardziej z tyłu) to tylko dodatkowy bajer, żeby go jeszcze ulepszyć możesz te szafki zrobić w dwóch kolorach albo np jedną szklaną, a drugą w kolorze mebli kuchennych.

  3. #3

    Domyślnie

    dziękuję za odpowiedz

    a czy ktokolwiek zetknął się z takim rozwiązaniem??

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony