dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 31 z 31
  1. #21

    Domyślnie

    Przeprowadzam się 2 grudnia. Był pomysł aby poczekać do wiosny ale dom jest całkowicie gotowy także z wyposażoną w pełni kuchnią i szkoda aby stał pusty. Drugim argumentem jest to aby święta spędzić w nowym domu. Trzecim można będzie przystąpić wcześniej do sprzedaży mieszkania.[/list]

  2. #22

    Domyślnie

    My się przeprowadziliśmy dokładnie 29 Października tego roku. I tak jak ktoś sporo wyżej powiedział...nie meiliśmy ze względów finansowo/życiowo/organizacyjnych za bardzo wyboru...
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    robert_lew

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    4

    Domyślnie Re: Najlepsza pora na przeprowadzkę do nowego domu.

    Cytat Napisał Kasia C
    Witam
    Jaka pora roku jest najlepsza na przeprowadzkę do nowego domu? Pytam, bo mam przed sobą spory dylemat, przeprowadzać się późnią jesienią, niemal zimą, czy też dopiero wczesną wiosną? Jakie są Wasze doświadczenia? Co doradzacie?
    Ja wprowadziłem się wiosną i uważam iż jest to najlepsze wyjscie, niech domek sobie jeszcze przeimuje

  4. #24

    Domyślnie

    My również przeprowadzimy się na wiosnę (okolice maja), chociaż poczštkowo planowałam już te Œwięta w nowym domku.
    U nas argumentem jest to aby dom trochę wyschnšł no i gaz będzie dopiero wiosnš, chociaż grzanie kominkiem też jest niezłym argumentem .
    Bałam się, że po przeprowadzce na zimę będę sama z dziećmi siedzieć w domku (jestem na urlopie wychowawczym), mšż dopiero wieczorem wraca, teraz szybko ciemno a jak by jeszcze zaspy œnieżne dodać to
    A na wiosnę dzień dłuższy, w ogródku można posiedzieć
    A poza tym to teraz by był taki zawrót głowy aby wszystko wykończyć, choć pewnie na wiosnę też będzie

  5. #25

    Domyślnie

    My przeprowadziliśmy się w kwietniu zeszłego roku!
    Uważam, że był to najlepszy czas na zamieszkanie. Dzień coraz dłuższy, pierwsze słoneczne dni można już posiedzieć na tarasie, obserwujesz jak trawa zaczyna rosnąć, czasami można napalić w kominku po to aby wypić lampkę wina w nastrojowej atmosferze a nie po to aby było ciepło w domu.

  6. #26

    Domyślnie

    Jakby się tak temu przyjrzeć, to się okaże że najlepszy jest cały rok
    Jakąś nikt się nie wypiera własnej daty
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Senser
    Jakby się tak temu przyjrzeć, to się okaże że najlepszy jest cały rok
    Jakąś nikt się nie wypiera własnej daty
    W sumie racja - każda pora na zaieszkanie we własnym domu ma swoje uroki

  8. #28

    Domyślnie

    A ja mam nadziję przeprowadzić się właśnie tak w połowie grudnia tego roku. I już nie mogę sie doczekać W domu mam ostatnie prace wykończeniowe, drzwi, poprawki malowania, biały montaż w łazience no i w połowie grudnia kuchnia. Na szczęście teraz mieszkam na tym samym osiedlu więc technicznie przeprowadzka nie powinna nastręczać kłopotów
    Pozdrawiam,
    Robert

    Zdjęcia mojej chatki: http://tinyurl.com/owx8f

  9. #29
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek30022
    Przeprowadzam się 2 grudnia...
    o ile dzis się przeprowadzasz ... to gratuluje Marku !
    ja przeprowadzałem sie w środku lata ... tez fajny okres
    wiec święta obaj spędzimy w nowym domu ...?
    przeprowadziłeś się ? napisz ...

    pzdr

  10. #30
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar siłaczka
    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    416
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Na razie przeprowadzałam się tylko z mieszkania do mieszkania (większego). Wypadło na kilka dni przed Bożym Narodzeniem. Wszyscy nam radzili, żeby poczekać, ale nie posłuchaliśmy. Upiekłam z dziećmi pierniczki, ubraliśmy choinkę i nie musiałam sprzątać, bo wszystko było świeże. Po świętach byliśmy już zadomowieni.

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzoza
    Cytat Napisał Marek30022
    Przeprowadzam się 2 grudnia...
    o ile dzis się przeprowadzasz ... to gratuluje Marku !
    ja przeprowadzałem sie w środku lata ... tez fajny okres
    wiec święta obaj spędzimy w nowym domu ...?
    przeprowadziłeś się ? napisz ...

    pzdr
    Dziękuję
    Przeprowadziliśmy się. Zostały jeszcze drobne prace typu powieszenia uchwytów w łazienkach (w niedzielę właśnie dowierciłem się do przewodu elekrycznego, bo zapomniałem że położyłem kabel pod dodatkowe gniazdko i nastąpiły egipskie ciemności bo zadziałało także zabezpieczenie przy liczniku, uruchomienia nowego sprzętu AGD (czytanie instrukcji), zrobienie porządku w garażu itp.
    Powoli się organizujemy.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony