dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie

    Gdzie mogę szukać warunków zabudowy i wymiarów basenów ogrodowych.

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Najlepiej u firm ktore sie zajmuja basenami. Wpisz do wyszukiwarki haslo basen - instalacja.
    Konstrukcja niecki to tylko poczatek, system uzdatniania wodyi recyrkulacja, system rynien przelewowych, rodzaj plazy, zadaszenie, ogrzewanie itp.

  3. #3

    Domyślnie

    Sam pracuje w firmie basenowej. Ale chce dokładnie numer ustawy lub dziennika ustaw gdzie moge znalezdz warunki zabudowy i zagospodarowania terenu wzgledem basenow ogrodowych.

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    pitbull

    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Posty
    5.745

    Domyślnie

    Nie zetknalem sie z czyms takim. basen jest obiektem rekreaacjai czylo obiektem malej architektury obowiazuje wiec ogolne rozporzadzenie dot. sytuowania ww. obiektow. Owszem sa wytyczne dla basenow sportowych wydane przez PZP, ew. ksiazka Wierszyłło "Urzadzenia sportowe".

  5. #5

    Domyślnie

    Pablo3, musisz poszukać na stronach Ministerstwa Infrastruktury.
    Wiem, że mają być jakieś zmiany dot. zwiększenia wymiarów basenów przydomowych.

  6. #6

    Domyślnie

    W ustawie o zagospodarowaniu przestrzennym oraz w ustawie prawo budowlane w pkt. 18 art.29 czy 29.1 mówi się o tym, że przydomowe baseny oraz oczka wodne mogą być o pow. do 30 m2, ale tak jak pisałam, była jakaś inicjatywa (nie pamiętam czyja i czy została przyjęta!)zmian w ustawie dot. zwiększenia powierzchni chyba do 50 czy 60 m2.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony