dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 246
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 4912
  1. #221

    Domyślnie

    Znowu sobie pooglądałam

  2. #222
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    A ja zaplacilam ze wszystkim 2400 zl.
    Gabriela

  3. #223
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    A ja zaplacilam ze wszystkim 2400 zl.
    Gabriela

  4. #224

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Znowu sobie pooglądałam
    A nie łatwiej zapisać sobie na dysku i oglądać w trybie off line? Będzie się szybciej otwierało... A może sobie wydrukuj, wtedy nawet na spacerze będziesz mogła podziwiać...

    A tak z ostatniej chwili, Gmina sie oczywiście przypierpapier do 1000 rzeczy. Jestem umówiony u nich w poniedziałek. Idziemy walczyć o nasze ramię w ramię z architektem...

    3majcie proszę kciuki, z góry dzięki i pozdrawiam,
    mk0t chilli p@wel

  5. #225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Znowu sobie pooglądałam
    A nie łatwiej zapisać sobie na dysku i oglądać w trybie off line? Będzie się szybciej otwierało... A może sobie wydrukuj, wtedy nawet na spacerze będziesz mogła podziwiać...

    A tak z ostatniej chwili, Gmina sie oczywiście przypierpapier do 1000 rzeczy. Jestem umówiony u nich w poniedziałek. Idziemy walczyć o nasze ramię w ramię z architektem...

    3majcie proszę kciuki, z góry dzięki i pozdrawiam,
    mk0t chilli p@wel

  6. #226

    Domyślnie

    Ściskam kciuki aż do bólu. W końcu ktoś musi zacząć budować w okolicy takie cuda, jak Twoje, a nie same gargamele. Mam pomysł dorysuj sobie wieżyczkę z taka zębatką na górze. Stoją takie dwa na Puławskiej I właśnie jeden jest remoncie.

  7. #227

    Domyślnie

    Ściskam kciuki aż do bólu. W końcu ktoś musi zacząć budować w okolicy takie cuda, jak Twoje, a nie same gargamele. Mam pomysł dorysuj sobie wieżyczkę z taka zębatką na górze. Stoją takie dwa na Puławskiej I właśnie jeden jest remoncie.

  8. #228

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Mam pomysł dorysuj sobie wieżyczkę z taka zębatką na górze. Stoją takie dwa na Puławskiej I właśnie jeden jest remoncie.
    Znam je - są niedaleko...

    pozdrawiam i nie ustawaj w trzymaniu kciuków (z góry dziękuję)
    mk0t chilli p@wel

  9. #229

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Mam pomysł dorysuj sobie wieżyczkę z taka zębatką na górze. Stoją takie dwa na Puławskiej I właśnie jeden jest remoncie.
    Znam je - są niedaleko...

    pozdrawiam i nie ustawaj w trzymaniu kciuków (z góry dziękuję)
    mk0t chilli p@wel

  10. #230

    Domyślnie

    Zapisałam sobie na dysku i znowu pooglądałam Qrczę co w tym projekcie jest, że tak mi podoba .
    A może zbudowałbyś sobie..... Kazimierza z Archipelagu?
    http://www.murator.com.pl/forum/view...asc&highlight=
    Może rodzina byłaby zachwycona?

  11. #231

    Domyślnie

    Zapisałam sobie na dysku i znowu pooglądałam Qrczę co w tym projekcie jest, że tak mi podoba .
    A może zbudowałbyś sobie..... Kazimierza z Archipelagu?
    http://www.murator.com.pl/forum/view...asc&highlight=
    Może rodzina byłaby zachwycona?

  12. #232

    Domyślnie

    I na pewno dostałbyś zgodę gminy

  13. #233

    Domyślnie

    I na pewno dostałbyś zgodę gminy

  14. #234

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Zapisałam sobie na dysku i znowu pooglądałam Qrczę co w tym projekcie jest, że tak mi podoba .
    A może zbudowałbyś sobie..... Kazimierza z Archipelagu?
    Nie, dziękuje, postoję...

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Może rodzina byłaby zachwycona?
    Rodzina? Bo ja wiem, moja Mama raczej coś o dworku polskim pobąkiwała Siostra to samo... ale to nie one będą mieszkać w moim domu
    mk0t chilli p@wel

  15. #235

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Zapisałam sobie na dysku i znowu pooglądałam Qrczę co w tym projekcie jest, że tak mi podoba .
    A może zbudowałbyś sobie..... Kazimierza z Archipelagu?
    Nie, dziękuje, postoję...

    Cytat Napisał Aleksandryta
    Może rodzina byłaby zachwycona?
    Rodzina? Bo ja wiem, moja Mama raczej coś o dworku polskim pobąkiwała Siostra to samo... ale to nie one będą mieszkać w moim domu
    mk0t chilli p@wel

  16. #236

    Domyślnie

    Przekorek, ale zadowolony jesteś z projektu?. Jest to dom Twoich marzeń, na pewno I uwierz mi to są najlepiej zainwestowane pieniądze w całym okresie inwestycyjnym.

  17. #237

    Domyślnie

    Przekorek, ale zadowolony jesteś z projektu?. Jest to dom Twoich marzeń, na pewno I uwierz mi to są najlepiej zainwestowane pieniądze w całym okresie inwestycyjnym.

  18. #238

    Domyślnie

    Dokładnie I pisz tutaj, jak coś załatwisz w gmince
    Trzymająca kciuki

  19. #239

    Domyślnie

    Dokładnie I pisz tutaj, jak coś załatwisz w gmince
    Trzymająca kciuki

  20. #240

    Domyślnie

    Zadowolony to bylem, dopoki dom nie stanął i nie zacząłem wykańczać. Architekt był młody i głupi i wiele rzeczy spaprał, a innych nie odradził. Np ciągi kominowe mam daleko od kalenicy, więc kominy musiałem pobudować długaśne jak w piekarni (gdybym o tym wiedzial, to bym inaczej rozplanowal kotłownie i kominek). W garażu wieeeelkie podciągi na suficie, obniżające światlo garażu do 2.00 m. Dom jest przeogromny, o wiele za duzy na moje potrzeby (piwnica 120, parter 120, oraz poddasze prawie 120). Wystarczyloby 65% tego, ogolnie - jest to wielka, magalomańska pomyłka. Namawiam żonę, żeby to sprzedać i pobudować coś lepiej skrojonego na nasze potrzeby. Jak sie przymierzałem do budowy, to miałem 30 lat i kiełbie we łbie. Teraz starość nie radość, ale za to mądrość.
    Może spotkamy się, tam gdzie trafi każdy z nas, tam gdzie życie będzie snem...?
    I zobaczysz, będzie czas, żeby śpiewać, żeby grać, za sto lat, za rok, za dzień...

Strona 12 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony