dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 246
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 4912
  1. #1021
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Violek
    Dzięki za kolejne opinie ))
    Trochę przeraża mnie to ze nikomu sie NIE podoba (
    Ale moze wynika to własnie z tego ze u nas projektuje sie inaczej
    Tak , u nas projektuje sie naczej ,
    ale Ty musisz tez wiedziec , ze w Stanach ,
    kazdy ma dwa wejscia do domu .
    To glowne czasem prowadzi do salonu , powiedzmy ,
    ze podobnie jak tutaj u Ciebie , ale uzywane jest w 99% te kuchenne .Wtedy do kuchni wchodzi sie z zakupami , a nie do jadalni .
    Drzwi kuchenne sa tak ustawione ,
    ze z bagaznka auta jest do nich kroczek.

    Ja krytykowac nie bede .
    Uwazam , ze powinnas miec tak jak Ci sie podoba , ale nie dziw sie , ze ludziom sie to nie podoba , bo to inaczej jest niz zwykle w Polsce

    Cytat Napisał bluebell
    Violek

    oh my good , to jakas architektoniczna porazka

    sory, ale jak mozna tak rozplanowac funkcje ?

    salon = korytarz
    kuchnia = czesciowo korytarz

    czy to rysowal architekt ???
    Architekt pewnie taki jak z niektorych projektant wnetrz

    pa .Ciesze sie , ze coraz lepiej idzie ci z angielskim.
    Poki co nie rozstawaj sie ze swoim elektronicznym tlumaczem

  2. #1022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Violek
    Dzięki za kolejne opinie ))
    Trochę przeraża mnie to ze nikomu sie NIE podoba (
    Ale moze wynika to własnie z tego ze u nas projektuje sie inaczej
    Tak , u nas projektuje sie naczej ,
    ale Ty musisz tez wiedziec , ze w Stanach ,
    kazdy ma dwa wejscia do domu .
    To glowne czasem prowadzi do salonu , powiedzmy ,
    ze podobnie jak tutaj u Ciebie , ale uzywane jest w 99% te kuchenne .Wtedy do kuchni wchodzi sie z zakupami , a nie do jadalni .
    Drzwi kuchenne sa tak ustawione ,
    ze z bagaznka auta jest do nich kroczek.

    Ja krytykowac nie bede .
    Uwazam , ze powinnas miec tak jak Ci sie podoba , ale nie dziw sie , ze ludziom sie to nie podoba , bo to inaczej jest niz zwykle w Polsce

    Cytat Napisał bluebell
    Violek

    oh my good , to jakas architektoniczna porazka

    sory, ale jak mozna tak rozplanowac funkcje ?

    salon = korytarz
    kuchnia = czesciowo korytarz

    czy to rysowal architekt ???
    Architekt pewnie taki jak z niektorych projektant wnetrz

    pa .Ciesze sie , ze coraz lepiej idzie ci z angielskim.
    Poki co nie rozstawaj sie ze swoim elektronicznym tlumaczem

  3. #1023

    Domyślnie

    rrmi

    Architekt pewnie taki jak z niektorych projektant wnetrz

    pa .Ciesze sie , ze coraz lepiej idzie ci z angielskim.
    Poki co nie rozstawaj sie ze swoim elektronicznym tlumaczem

    nie wiem z jakim tlumaczem mam sie nie rozstawac ? Za to na pewno Ty sie nie rozstajesz z klawiatura

    prawie 10 000 postow w rok Wirtualne zycie ? biedactwo

  4. #1024

    Domyślnie

    rrmi

    Architekt pewnie taki jak z niektorych projektant wnetrz

    pa .Ciesze sie , ze coraz lepiej idzie ci z angielskim.
    Poki co nie rozstawaj sie ze swoim elektronicznym tlumaczem

    nie wiem z jakim tlumaczem mam sie nie rozstawac ? Za to na pewno Ty sie nie rozstajesz z klawiatura

    prawie 10 000 postow w rok Wirtualne zycie ? biedactwo

  5. #1025

    Domyślnie

    Violek


    Jeszcze napiszę czego oczekiwałam od projektu ktorego znależc nie mogłam .... dla tego robimy indywidualny
    1. Dom ma byc prosty w budowie i tani - o zwartej bryle z dachem dwuspadowym
    nie jest ani prosty w budowie ani tani , dach dwuspadowy przy takiej duzej podstawie zabudowy to ciezka wizualnie stodola

    2. z uzytkowym poddaszem


    3. Ma miec jak najmniej korytarzy za to duzo otwartej przestrzeni.

    tu wogole nie ma przetrzeni, a salon i kuchnia - najwazniejsze pomieszczenia domu - to korytarze .

    proponuje prosty eksperyment - narysowac czerwonym grubym flamastrem na wydrukowanych rzutach sciezki komunikacyjne

    Kuchnia to jest po prostu max



    Wejscie z wiatrolapu moze byc od razu do salonu - cos w stylu amerykanskim (nie chce holu bo uwazam ze to strata miejca)
    nie chcesz holu a zaproponowano Ci salon, ktory jest wielkim holem


    4. Kuchnia z miejscem do spozywania posilkow dla 4-5 osob. Koniecznie od strony tarasu . ok 10m2
    5. Jadalnia z duzym stolem na 12 osob (stale rozlozonym) ok 15m2


    6. Salon z kominkiem i miejscem na bibliotekę ok 30m2
    gdzie ta biblioteka?

    7.Garaz połaczony lub nie ok 40m2. Wejscie z garazu do kuchni jak najkrotsza droga ( przez spizarnie , pralnie lub kotlownie?)


    8. Na dole sypialnia gospodarzy z duza garderoba i lazienka ok 24m2
    Lazienka ciasna i niewygodna - zachowane ledwo minimalne odleglosci pomiedzy urzadzeniami


    9. Rowniez na dole "kawalerka " dla babci ( pokoj z lazienka garderoba i mini aneksem kuchennym ok 25m2
    kawalerka z wejsciem od kuchni

    10. na gorze 2 sypialnie dla dzieci (po ok 12m2) moze wspolną lazenką( ok 4m2) i z garderobami oraz pokoj goscinny( ok 12m2) i wc (ok 2m2)
    11. Przynajmiej czesciowo zadaszony taras -
    12. Mozliwosc dobudowania w przyszlosci werandy (ogrodu zimowego)
    13. Dodatkowy pokoj na dole ( ok 12m2 w pierwszej fazie służący jako pokój dziecinny )

    Najwiekszy problem mam z tym zeby kuchnia byla bezposrednio przy tarasie i to mieszkanko dla baci....
    No i garaz blisko kuchni a nie z drugiej strony domu

    zadasznie tarasu zabierze Ci wiekszosc swiatla w salonie - podcien jest bardzo gleboki!




    reasumujac - widac ze bardzo entuzjastycznie podchodzisz do tego projektu, a niestety ma on wiele minusow , ktore predzej czy pozniej "wyjda w praniu".

    Powiem z przykroscia - indywidualny projekt w tym przypadku jest wiele gorszy od najbardziej przecietnego gotowca. Funkcjonalnosc a raczej jej brak, ulozenie dzwi i kierunki ich otwierania sie ...nie bez ironii zapytalam czy to rysowal architekt .
    PRZEMYSL zanim zbudujesz 1000 razy !!!

    pzdr bluebell

  6. #1026

    Domyślnie

    Violek


    Jeszcze napiszę czego oczekiwałam od projektu ktorego znależc nie mogłam .... dla tego robimy indywidualny
    1. Dom ma byc prosty w budowie i tani - o zwartej bryle z dachem dwuspadowym
    nie jest ani prosty w budowie ani tani , dach dwuspadowy przy takiej duzej podstawie zabudowy to ciezka wizualnie stodola

    2. z uzytkowym poddaszem


    3. Ma miec jak najmniej korytarzy za to duzo otwartej przestrzeni.

    tu wogole nie ma przetrzeni, a salon i kuchnia - najwazniejsze pomieszczenia domu - to korytarze .

    proponuje prosty eksperyment - narysowac czerwonym grubym flamastrem na wydrukowanych rzutach sciezki komunikacyjne

    Kuchnia to jest po prostu max



    Wejscie z wiatrolapu moze byc od razu do salonu - cos w stylu amerykanskim (nie chce holu bo uwazam ze to strata miejca)
    nie chcesz holu a zaproponowano Ci salon, ktory jest wielkim holem


    4. Kuchnia z miejscem do spozywania posilkow dla 4-5 osob. Koniecznie od strony tarasu . ok 10m2
    5. Jadalnia z duzym stolem na 12 osob (stale rozlozonym) ok 15m2


    6. Salon z kominkiem i miejscem na bibliotekę ok 30m2
    gdzie ta biblioteka?

    7.Garaz połaczony lub nie ok 40m2. Wejscie z garazu do kuchni jak najkrotsza droga ( przez spizarnie , pralnie lub kotlownie?)


    8. Na dole sypialnia gospodarzy z duza garderoba i lazienka ok 24m2
    Lazienka ciasna i niewygodna - zachowane ledwo minimalne odleglosci pomiedzy urzadzeniami


    9. Rowniez na dole "kawalerka " dla babci ( pokoj z lazienka garderoba i mini aneksem kuchennym ok 25m2
    kawalerka z wejsciem od kuchni

    10. na gorze 2 sypialnie dla dzieci (po ok 12m2) moze wspolną lazenką( ok 4m2) i z garderobami oraz pokoj goscinny( ok 12m2) i wc (ok 2m2)
    11. Przynajmiej czesciowo zadaszony taras -
    12. Mozliwosc dobudowania w przyszlosci werandy (ogrodu zimowego)
    13. Dodatkowy pokoj na dole ( ok 12m2 w pierwszej fazie służący jako pokój dziecinny )

    Najwiekszy problem mam z tym zeby kuchnia byla bezposrednio przy tarasie i to mieszkanko dla baci....
    No i garaz blisko kuchni a nie z drugiej strony domu

    zadasznie tarasu zabierze Ci wiekszosc swiatla w salonie - podcien jest bardzo gleboki!




    reasumujac - widac ze bardzo entuzjastycznie podchodzisz do tego projektu, a niestety ma on wiele minusow , ktore predzej czy pozniej "wyjda w praniu".

    Powiem z przykroscia - indywidualny projekt w tym przypadku jest wiele gorszy od najbardziej przecietnego gotowca. Funkcjonalnosc a raczej jej brak, ulozenie dzwi i kierunki ich otwierania sie ...nie bez ironii zapytalam czy to rysowal architekt .
    PRZEMYSL zanim zbudujesz 1000 razy !!!

    pzdr bluebell

  7. #1027
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał bluebell

    nie wiem z jakim tlumaczem mam sie nie rozstawac ? Za to na pewno Ty sie nie rozstajesz z klawiatura

    prawie 10 000 postow w rok Wirtualne zycie ? biedactwo
    Ja to pikus ,
    znam taka jedna co tu ja banowali dzien w dzien ,
    a ona jak zly szelag wracala calymi nocami wypisywala
    i zdjecia wklejala.
    To jest dopiero szok , mowie ci

  8. #1028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał bluebell

    nie wiem z jakim tlumaczem mam sie nie rozstawac ? Za to na pewno Ty sie nie rozstajesz z klawiatura

    prawie 10 000 postow w rok Wirtualne zycie ? biedactwo
    Ja to pikus ,
    znam taka jedna co tu ja banowali dzien w dzien ,
    a ona jak zly szelag wracala calymi nocami wypisywala
    i zdjecia wklejala.
    To jest dopiero szok , mowie ci

  9. #1029

    Domyślnie

    Strasznie "zamotany" tan projekt. Ogrom drzwi, ja zrezygnowałabym z drzwi do korytarzyka prowadzącego do łazienki i z przesównych z łazienki do sypialni, mam takie i nie sprawdzaja się, mimo, że jesteśmy trochę po ślubie to nadal sie krępujemy siedząc na kibelku, a ktoś jest w sypialni, lepiej dac je do garderoby, jeśli babcia ma kłopoty z chodzeniem to raczej zrazygnuj z wanny w jej łazience, bo będzie miała kłopoty do niej wejść. To taki kosmetyczne zmiany, ale jeśli tylko tobie się podoba to miłego mieszkania. Pozdrawiam.

  10. #1030

    Domyślnie

    Strasznie "zamotany" tan projekt. Ogrom drzwi, ja zrezygnowałabym z drzwi do korytarzyka prowadzącego do łazienki i z przesównych z łazienki do sypialni, mam takie i nie sprawdzaja się, mimo, że jesteśmy trochę po ślubie to nadal sie krępujemy siedząc na kibelku, a ktoś jest w sypialni, lepiej dac je do garderoby, jeśli babcia ma kłopoty z chodzeniem to raczej zrazygnuj z wanny w jej łazience, bo będzie miała kłopoty do niej wejść. To taki kosmetyczne zmiany, ale jeśli tylko tobie się podoba to miłego mieszkania. Pozdrawiam.

  11. #1031

    Domyślnie

    Bardzo sie cieszę z waszych opinii pomimo ze nikomu sie nie podoba
    Tak jak pisalam to dopiero projekt koncepcyjny wiec np. kierunek otwierania drzwi, ustawienie mebli, okien, czy ustawnienie armatury sanitarnej w lazience jest tylko orientacyjny. Wcale nie twierdze ze tak ma byc.

    Pisząc o otwartej przestrzeni mialam na mysli wlasnie to ze nie bedzie wyraznych podzialow miedzy salonem, jadalnia kuchnia i holem po to by razie potrzeby miec duzo wolnego miejsca tam gdzie go potrzebujemy.
    Oznacza to rownoczesnie ze bedzie to serce domu i nikt nie bedzie przemykał sie "niezauważony".
    Chodzi o to by spędzała jak najwiecej czasu razem a nie kazdy w innym zamknietym pomieszczeniu - mama w kuchni , tata przed TV w salonie a dzieci przed komputerem

    A jak wy wyobrazacie sobie otwarta przestrzen?
    Wg mnie 52 m2 + ok 14 m2 kuchni prawie nieograniczonych scianami to calkiem sporo ??

    A ze przechodzac z garazu przechodzi sie koło kuchni ??? Koło zlewozmywaka czy kuchenki sie nie przechodzi wiec nie widze problemu
    Mozna zostawic zakupy itd.
    Mieszkałam w statym domu francuskim gdzie wejcie glowne bylo wprost do DUZEJ kuchni a wejcie dla gosci od strony tarasu wprost do salonu
    Che zeby to wejcie bylo jeszcze przesuniete w dol jak tylko sie da.
    Dom bedzie na wsi wiec to wejscie bedzie najczesciej uzywane przez domownikow. Głowne wejcie jest w zasadzie dla gosci

    W pierwszej wersji garaz mial byc polaczony z domem ale teraz sie zastanawiam. Moze lepiej niech bedzie oddzielny , potem zrobimy zadaszenie pomiedzy nim a domem a nastepnym etapem bedzi moze zabudowanie i wtedy uzyskamy dodatkowe pomieszczenie )))



    Lazienka gospodarzy nie jest taka malutka - nie musze miec salonu kąpielowego za to garderoba jest spora 4,8 m2 to sporo miejca zeby pomiescic wszystkie kreacje .

    Biblioteke juz mamy i chodzilo mi o to zeby miec gdzie ja umiescic - mysle oscianie miedzy nasza sypialnia a lazienka dla gosci .

    W lazience dla babci faktycznie przydalby sie prysznic i o tym mysli juz archietkt.
    Pokoj babci mozna dodatkowo wyciszyc robiac na scianie wspolnej z kuchnia szafy i wstawiajac grube dzwiekochlonne drzwi.


    Nie jestem entuzjastycznie nastawiona - powoli zaczynam miec dosc.
    Ale ciesze sie z waszych opinii bo to daje mi duzo do myslenia .
    Nie wiem co bedzie dalej z tym projektem.......

    A co to tego czy bedzie tani.... to juz pisalam.
    Wiadomo ze 300m2 nie moze kosztowac tyle co 100m2

    Ale gdybym wybrala gotwą 300m rezydencje ...... z wielospadowym dachem, lukarnami balkonami i wykuszami ............to juz wole ogromna stodołe z pewnością bedzie tansza.

    Kiedys mieszkalam też we Francji w domu przerobionym z ogromnej stodoly.
    Był rewelacyjny !!!! Wlascicielem byl architekt a jego zona dekoratorem wnętrz. Tez bym taki dom chciala .
    Zaczynam przygodę z budową domu - uda się !

  12. #1032

    Domyślnie

    Bardzo sie cieszę z waszych opinii pomimo ze nikomu sie nie podoba
    Tak jak pisalam to dopiero projekt koncepcyjny wiec np. kierunek otwierania drzwi, ustawienie mebli, okien, czy ustawnienie armatury sanitarnej w lazience jest tylko orientacyjny. Wcale nie twierdze ze tak ma byc.

    Pisząc o otwartej przestrzeni mialam na mysli wlasnie to ze nie bedzie wyraznych podzialow miedzy salonem, jadalnia kuchnia i holem po to by razie potrzeby miec duzo wolnego miejsca tam gdzie go potrzebujemy.
    Oznacza to rownoczesnie ze bedzie to serce domu i nikt nie bedzie przemykał sie "niezauważony".
    Chodzi o to by spędzała jak najwiecej czasu razem a nie kazdy w innym zamknietym pomieszczeniu - mama w kuchni , tata przed TV w salonie a dzieci przed komputerem

    A jak wy wyobrazacie sobie otwarta przestrzen?
    Wg mnie 52 m2 + ok 14 m2 kuchni prawie nieograniczonych scianami to calkiem sporo ??

    A ze przechodzac z garazu przechodzi sie koło kuchni ??? Koło zlewozmywaka czy kuchenki sie nie przechodzi wiec nie widze problemu
    Mozna zostawic zakupy itd.
    Mieszkałam w statym domu francuskim gdzie wejcie glowne bylo wprost do DUZEJ kuchni a wejcie dla gosci od strony tarasu wprost do salonu
    Che zeby to wejcie bylo jeszcze przesuniete w dol jak tylko sie da.
    Dom bedzie na wsi wiec to wejscie bedzie najczesciej uzywane przez domownikow. Głowne wejcie jest w zasadzie dla gosci

    W pierwszej wersji garaz mial byc polaczony z domem ale teraz sie zastanawiam. Moze lepiej niech bedzie oddzielny , potem zrobimy zadaszenie pomiedzy nim a domem a nastepnym etapem bedzi moze zabudowanie i wtedy uzyskamy dodatkowe pomieszczenie )))



    Lazienka gospodarzy nie jest taka malutka - nie musze miec salonu kąpielowego za to garderoba jest spora 4,8 m2 to sporo miejca zeby pomiescic wszystkie kreacje .

    Biblioteke juz mamy i chodzilo mi o to zeby miec gdzie ja umiescic - mysle oscianie miedzy nasza sypialnia a lazienka dla gosci .

    W lazience dla babci faktycznie przydalby sie prysznic i o tym mysli juz archietkt.
    Pokoj babci mozna dodatkowo wyciszyc robiac na scianie wspolnej z kuchnia szafy i wstawiajac grube dzwiekochlonne drzwi.


    Nie jestem entuzjastycznie nastawiona - powoli zaczynam miec dosc.
    Ale ciesze sie z waszych opinii bo to daje mi duzo do myslenia .
    Nie wiem co bedzie dalej z tym projektem.......

    A co to tego czy bedzie tani.... to juz pisalam.
    Wiadomo ze 300m2 nie moze kosztowac tyle co 100m2

    Ale gdybym wybrala gotwą 300m rezydencje ...... z wielospadowym dachem, lukarnami balkonami i wykuszami ............to juz wole ogromna stodołe z pewnością bedzie tansza.

    Kiedys mieszkalam też we Francji w domu przerobionym z ogromnej stodoly.
    Był rewelacyjny !!!! Wlascicielem byl architekt a jego zona dekoratorem wnętrz. Tez bym taki dom chciala .
    Zaczynam przygodę z budową domu - uda się !

  13. #1033

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Tak , u nas projektuje sie naczej ,
    ale Ty musisz tez wiedziec , ze w Stanach ,
    kazdy ma dwa wejscia do domu .
    To glowne czasem prowadzi do salonu , powiedzmy ,
    ze podobnie jak tutaj u Ciebie , ale uzywane jest w 99% te kuchenne .Wtedy do kuchni wchodzi sie z zakupami , a nie do jadalni .
    Drzwi kuchenne sa tak ustawione ,
    ze z bagaznka auta jest do nich kroczek.
    No wlasnie o to mi chodzi - juz o tym pisalam.
    U mnie tez ma sie wchodzic do kuchni a nie do jadalni
    Wolalabym zeby ten stol kuchnny by blizej tarasu i zeby byly za nim dzwi na taras ale architekt tak to narysowal ;( Moze uda sie to zmienić?
    Zaczynam przygodę z budową domu - uda się !

  14. #1034

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi
    Tak , u nas projektuje sie naczej ,
    ale Ty musisz tez wiedziec , ze w Stanach ,
    kazdy ma dwa wejscia do domu .
    To glowne czasem prowadzi do salonu , powiedzmy ,
    ze podobnie jak tutaj u Ciebie , ale uzywane jest w 99% te kuchenne .Wtedy do kuchni wchodzi sie z zakupami , a nie do jadalni .
    Drzwi kuchenne sa tak ustawione ,
    ze z bagaznka auta jest do nich kroczek.
    No wlasnie o to mi chodzi - juz o tym pisalam.
    U mnie tez ma sie wchodzic do kuchni a nie do jadalni
    Wolalabym zeby ten stol kuchnny by blizej tarasu i zeby byly za nim dzwi na taras ale architekt tak to narysowal ;( Moze uda sie to zmienić?
    Zaczynam przygodę z budową domu - uda się !

  15. #1035

    Domyślnie

    dom jest stosunkowo duzy więc tani to on nie będzie,po drugie w tym salonie czułabym się jak w holu bo wszędzie są drzwi ,jest kompletnie nieustawny.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  16. #1036

    Domyślnie

    dom jest stosunkowo duzy więc tani to on nie będzie,po drugie w tym salonie czułabym się jak w holu bo wszędzie są drzwi ,jest kompletnie nieustawny.
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  17. #1037

    Domyślnie

    Violek

    zapraszam tutaj



    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=43046

    moze znajdziesz pomysly dla siebie Ten projekt radze ci po prostu wyrzucic do kosza i nie walczyc z nim bo jest niereformowalny. Nie pisze tego zlosliwie , naprawde.

    pozdr buebell

  18. #1038

    Domyślnie

    Violek

    zapraszam tutaj



    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=43046

    moze znajdziesz pomysly dla siebie Ten projekt radze ci po prostu wyrzucic do kosza i nie walczyc z nim bo jest niereformowalny. Nie pisze tego zlosliwie , naprawde.

    pozdr buebell

  19. #1039

    Domyślnie

    Cytat Napisał bluebell
    Violek

    zapraszam tutaj



    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=43046

    moze znajdziesz pomysly dla siebie Ten projekt radze ci po prostu wyrzucic do kosza i nie walczyc z nim bo jest niereformowalny. Nie pisze tego zlosliwie , naprawde.

    pozdr buebell

    Violek akurat ta Panią - bluebell sie nie przejmuj to "słynna" mimilapin (wielokrotnie wypraszana i banowana na forum Muratora )
    Nie zauwazyłem żeby się na architekturze znała - może się myle?!
    Główne dzialanie to kopiowanie zdjec z internetu oraz promowanie watków ktore sama załozyła.
    Ok - zakazu nie ma ....

    Taaak ja też myśle że gapienie się na skopiowane linki z netu bardzo Violek pomoze

  20. #1040

    Domyślnie

    Cytat Napisał bluebell
    Violek

    zapraszam tutaj



    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=43046

    moze znajdziesz pomysly dla siebie Ten projekt radze ci po prostu wyrzucic do kosza i nie walczyc z nim bo jest niereformowalny. Nie pisze tego zlosliwie , naprawde.

    pozdr buebell

    Violek akurat ta Panią - bluebell sie nie przejmuj to "słynna" mimilapin (wielokrotnie wypraszana i banowana na forum Muratora )
    Nie zauwazyłem żeby się na architekturze znała - może się myle?!
    Główne dzialanie to kopiowanie zdjec z internetu oraz promowanie watków ktore sama załozyła.
    Ok - zakazu nie ma ....

    Taaak ja też myśle że gapienie się na skopiowane linki z netu bardzo Violek pomoze

Strona 52 z 246

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony