dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie

    Witajcie!!! Jestem z wykształcenia technikiem budownictwa! Lecz z zainteresowania jestem informatykiem. Macie pytania? Walcie! Zajmuje sie informatyką w firmie basenowej.
    http://www.system-universal.com.pl
    Pozdrawiam wszystkich serdecznie

  2. #2

    Domyślnie

    baseny? super, mam pytania bo mało wszędzie o tym informacji, a jak już są to nie wiem czy na 100% prawdziwe

    jaki basen betonowy, czy z profili metalowych? a może plastikowy? jaki może być koszt wybudowania basenu?
    jaką wielkość (min) powinien mieć basen żeby mozna sobie popływać, cos czytałam 4 x 8m czy 5 x 10m, jaka głębokość w miejscu do skakania?
    jak zabezpieczyć przed małymi dziećmi: ogrodzić, obudować, czy taka gruba folia zabezpieczająca przed zanieczyszczeniem po wejściu na nią nie pęknie (mam tu na myśli dzieci lub psy)
    jaki moze być miesięczny koszt utrzymania basenu ogrzewanego i jak ogrzewać?

    ... mało pytań

    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    proponuje skontaktowac się z naszym dzialem technicznym pod adresem [email protected] lub telefonicznie +4822 677 24 36. Rowniez polecamy zakup czasopisma Basen & Sauna ktory zostanie wydany w marcu 2003.
    Pozdrawiam!

  4. #4

    Domyślnie

    a tak od siebie, to nic nie mozesz zaproponować, poradzić... ?

  5. #5

    Domyślnie

    Tak od siebie?? Oczywiście że mogę! W pierwszej kolejności muszę zadać pytanie jakimi środkami dysponujesz?? W tedy doradzę ci jaki basen i jaka technologia.
    Ale jak chcesz wiedzieć coś wstępie to polecam następujące punkty:
    basen z niecką betonową (tradycyjny sposób na nieckę), ewenetualnie basen wykonany w technologii kamiennego styropianu.
    Technologia zależy już od wielkości tego basenu. Jeżeli chodzi o pływanie to nawet możesz pływać w basenie o rozmiarach 3x2m. Trzeba zamontować maszynę pływacką. Która wytwarza wysoko ciśnieniowy strumień wody. dzięki temu możesz pływać w miejscu.
    Co do zabezpieczeń dla dzieci polecam folie do przykrycia basenu lub panele pływające po tafli basenu (troższe rozwiązanie). Jeśli ma to być basen w ogrodzie polcem także zadaszenie. Przedłuży to okres kompania się nawet o 3 mieiące.
    Pozdrawiam!!

  6. #6

    Domyślnie

    Co do ogrzewania to właśnie zadaszenie dużo daje lub przykrycie tzw. solaryczne. Co do kosztów to nie jest mój temat. Zresztą jest to temat indywidualny.

    Pozdrawiam raz jeszcze

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony