dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 19
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 374
  1. #21
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzykowice
    DOŚĆ WYSTARCZY, jeżeli nie odniesie skutku moja publiczna prośba to na pewno będę interweniował listownie.[/color]
    Z poczty będziesz wysyłał?

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    kurierem, albo posłanca z rybą

  3. #23
    Guest

    Domyślnie

    Gołębia z H5N1 w razie dużego konfliktu z odbiorcą

  4. #24

    Domyślnie

    No własnie... mi chodzi o to by z jednej strony dać opór Rydzykowym nastrojom, a z drugiej samemu nie nawracać œwiata na swojš ideologię.

    Zobaczcie - jedni wszędzie widzš spiski i komunistów. Inni walcza o tolerancję pluciem na tych od spisków. To jakies wariactwo. Stšd mój apel o zyczliwoœć. Nie wiem, kto jest bardziej gotów przkroczyć to błędne koło. Ja szukam takich, co by mi pomogli wytrwać w postanowieniu NIE POKAZYWANIA œrodkowego palca, nawet kiedy jest to uzasadnione.

    No bo to jest tak:
    Jadę sobię swoim gruchotem i niechcšcy zajeżdżam komuœ drogę. Jak on na mnie wyskakuje z pyskiem, to mu zaraz walę srodkowy palec...
    I własnie mam tego doœć. Sama u siebie. Tylko tak trudno nie odpowiadać tym samym...

    Ten jeden zyczliwy post w morzu obelg obudził we mnie tęskotę za tym, żebyœmy byli bardziej mili i przyjaŸniej nastawieni do innych.
    A że wszystkie wartoœci już się zdewaluowały? Więc jak znaleŸć takich, którzy też tego chcš? Można milczeć - to prawda. Można być życliwym samemu z siebie. Ale mozna chyba liczyć, że ktoœ będzie próbował z nami się zmieniać? W kupie łatwiej.
    Czy można być tylko albo rsistš i ksenofobem, albo jakimœ nowym typem sufrażystki bšdŸ kaowcem?

    poszukuję œrodka!!!

    Celowo napisałam o prowadzšcych kraj do ruiny! Wcale nie myœlę jednak o politykach. Myslę o tych, co szerzš nienawiœć - w każdym mozliwym pojęciu - od wymuszania pierwszeństwa na drodze, do bluzgów na tego kto je wymusza, poprzez nawarcanie innych na swojš ideologię, jakakolwiek by nie była.

    "jest proœba o przywrócenie jakich takich norm kultury. Możemy sie spierać, sprzeczać, kłócić aż do wrzenia, nie musimy jednak bez powodu obrzucać sie epitetami. "
    Nawet nie o przywrócenie. Raczej o wsparcie, kiedy będę próbować nie wcišgać się w to szleństwo.
    Pozdrwiawm i dziękuję za wasze wypowiedzi.
    Monika

  5. #25

    Domyślnie KLUB ŻYCZLIWYCH

    Własnie widzę, jaki już na poczatek zrobiłam błšd.
    Ten wštek powinien nazywać się KLUB ZYCZLIWYCH, a nie tam żadne stop... czemukolwiek!
    Oto jak już dałam się zwariować...

  6. #26

    Domyślnie

    monika jak sie nie denerwowac na drugiego czlowieka, jak np. w naszej przychodni jest pani w rejetracji ktora z byle pierdoly robi awanture, jak moj syn sie rozchoruje i musze zadzwonin do przychodni o 7 rano juz wiem ze bede miala ranek do d...y przez nia wlasnie.
    Ostatnio miala wypisac mi zwolnienie - daje jej ksiazeczke zdrowia, a ona do mnie - dowod!!!
    pytam po co pani dowod?
    ona - no chyba nie dla mojego widzimisie!!!!??
    ja - no nie wiem, pytam po co?
    ona - dane musze spisac, pesel,nip!!
    ja - wszystko jest na okladce ksiazeczki
    ona - a ja chce dowod!!!!
    ja - ale ja nie mam
    ona - to mnie nie obchodzi najwyzej nie bedzie zwolnienia!! wszystko krzykiem
    w koncu moj maz nie wytrzymal zjechal pania jak roboli na budowie i od razu zwolnienie wypisala migusiem.
    Wiec zobacz - po dobroci sie nie da, to trzeba mlotkiem
    Taki jest nasz kraj, na oszustwach i awanturach oparty.
    Ciezko sie zyje to i ludzie nerwowi sa.A do tego halasu tyle na ulicach ze sila rzeczy mowi sie glosniej zeby drugi nas uslyszal

    drugi przyklad:
    jest sobie 2 sasiadow
    jeden ma psa wilekiego owczarka niem. i nagminnie pies sika przy ogrodzeniu sasiada ktory psa nie ma
    pewnego slonecznego poranka piesek jak co dzien siku sobie poszedl zrobic a jego pan przechadza sie , raczki na plecy zalozyl i chodzi.
    Wychodzi sasiad i prosi grzecznie - panie sasiedzie prosze pilnowac psa bo ciagle mi obsikuje i kupe robi pod ogrodzeniem, a pan nawet nie sprzata.
    Sasiad na to - a jak nie to co mi zrobisz???
    sasiad nie wytrzymal i odrzekl: co zrobie? na drugi raz prosil k.... nie bede ,, wezme gaz i psu po oczach tak przyp.......... ole ze od razu bedzie sp.....ał.
    Pan pieska -azorek do nogi .
    Wiecej piesek sie nie zalatwil pod ogrodzeniem sasiada.

    Ja nie mowie ze tylko wrzaskiem i awantura trzeba ale co do niektorych kultura nie przemawia.
    Gdyby sasiad nie uzyl wulgarnych slow pies dalej robilby swoje.

    Zyjemy chyba w ciezkich czasac w zbyt trudnym kraju zeby zawsze zachowac spokoj, zyczliwosc i usmiech na twarzy.
    Ciezkie zycie, wyzysk w pracy, halas w kolo,niesprawiedliwosc wszechobecna ( nie mylic z nickiem pewnym ) to wszystko sprawia ze jestesmy nerwowi.
    Ale wystarczy kupic sobie np. ziolowy persenik i juz spokojniej sie zyje, nawet zaczyna sie olewac pewne sprawy ktore wczesniej powodowaly drzenie nog

  7. #27
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    czy na tym forum dużo jeszcze takich ciemnogrodzianinów i oszołomów jak Monika która zrobi wszystko byle ludzi skłócić??

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzykowice
    Maksiu, Edzia czy moglibyście przywołać do porządku osobnika, który bez najmniejszego powodu przykleja innym etykietki oszołomów ? Ani to miłe ani kulturalne, nie jest to pierwszy raz, jeżeli jest to potrzebne to służę innymi przypadkami....
    Widzisz Dobrzyku, to nie jest takie proste, bo moderator to nie to samo co administrator, moderator moze watek czy post zablokowac, usunąc, poprawic, ale zarządzenie uzytkownikami nie lezy w jego możliwosciach technicznych, od tego jest administrator forum, czyli w tym przypadku trzeba sie zwrócić do Redakcji. Ja moge co najwyzej narazie poprosic o zaprzestanie sprzecznych z regulaminen działan. Jesli moja poniższa prośba nie zostanie wysłuchana bedę zmuszony przekazać sprawe administratorowi forum.
    pozdrawiam
    m.

  9. #29
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał gregmena
    czy na tym forum dużo jeszcze takich ciemnogrodzianinów i oszołomów jak Monika która zrobi wszystko byle ludzi skłócić??
    czy mogę prosić o powsciągliwość w wypowiedziach, Twoje wypowiedzi obrażają innych użytkowników forum, czyli łamią Regulamin forum.
    m.

  10. #30
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie Re: STOP NIENAWIŚCI - apel

    Cytat Napisał Monika B
    Uwierzmy, że potrafimy być narodem serdecznym, dobrym i życzliwym. Zapraszam do wspólnej akcji!!!
    Moniko poczytaj posty np dobrzykowic i innych zwolenników PO i Tuska w wątku kto prezydentem a zobaczysz ile w tych ludziach jadu, zawiści.... i tego ciągłego im gorzej tym lepiej..

    maximusie..... przepraszam, ale to są rozmowy polityczne... niestety tak się kończą... gdzie byłeś jak np. jareko mnie wyzywał????? i itd????

    bądź uczciwy... obiektywny, nie stawaj po czyjejś stronie, a gdzie byłes gdy prosiłem o zamknięcie i likwidację wątku kto prezydentem???

    może po prostu zlikwiduj ten wątek, a nie będzie kolejnej chorej dyskusji!!!

  11. #31
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie Re: STOP NIENAWIŚCI - apel

    Cytat Napisał gregmena

    maximusie..... przepraszam, ale to są rozmowy polityczne... niestety tak się kończą... gdzie byłeś jak np. jareko mnie wyzywał????? i itd????

    bądź uczciwy... obiektywny, nie stawaj po czyjejś stronie, a gdzie byłes gdy prosiłem o zamknięcie i likwidację wątku kto prezydentem???

    może po prostu zlikwiduj ten wątek, a nie będzie kolejnej chorej dyskusji!!!
    nie zabraniam Ci wcale dyskutowac, prosze tylko abyś nie obrażal innych, czym innym jest atakowanie pogladów a czym innych atakowanie osób ktore te poglądy głoszą.
    przejrze watek o prezydencie, mozesz byc tego pewny.
    m.

  12. #32
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie

    Cytat Napisał maksiu
    Widzisz Dobrzyku, to nie jest takie proste, bo moderator to nie to samo co administrator, moderator moze watek czy post zablokowac, usunąc, poprawic, ale zarządzenie uzytkownikami nie lezy w jego możliwosciach technicznych, od tego jest administrator forum, czyli w tym przypadku trzeba sie zwrócić do Redakcji. Ja moge co najwyzej narazie poprosic o zaprzestanie sprzecznych z regulaminen działan. Jesli moja poniższa prośba nie zostanie wysłuchana bedę zmuszony przekazać sprawe administratorowi forum.
    pozdrawiam
    m.

    Maksiu, wydaje mi się że w zupełności, wystarczyłoby jakiekolwiek upomnienie lub coś w tym rodzaju. Musisz się jednak liczyć z tym, że w opinii niektórych już na zawsze zostaniesz tym nieuczciwym, ziejącym nienawiścią i opluwającym wszystkich dookoła

    ...dziekuję

  13. #33
    gregmena
    Guest
    gregmena

    Domyślnie

    ooo tam to juz będziesz miał co poczytać... polecam Ci 2 sprawy... że na samym początku, zanim sam się dałem złapac wkłotnię, prosiłem adminów o zakmnięcie wątku... a 2 jak to jareko jako argument merytoryczny używa sowa "szczawiu".... obrazującego że moje 30 lat, jest oszołomsko głupie przy jego sędziwej starości

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    maksiu

    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    12.216
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    382

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobrzykowice

    Maksiu, wydaje mi się że w zupełności, wystarczyłoby jakiekolwiek upomnienie lub coś w tym rodzaju. Musisz się jednak liczyć z tym, że w opinii niektórych już na zawsze zostaniesz tym nieuczciwym, ziejącym nienawiścią i opluwającym wszystkich dookoła

    ...dziekuję
    zgadzajac sie na podjecie funkcji moderatora bylem tego swiadom, ze bede tak odbierany i atakowany, zalezy mi jednak na tym aby na atmosfera na forum byla dobra.
    pozdrawiam
    m

  15. #35

    Domyślnie

    Nie ma znaczenia,jakie są moje sympatie partyjne.To nie o to chodzi.Pomińcie odnosnik Moniki do Radia Maryja a zastanówcie się nad resztą.Czy nie widzicie tego,jak stacza sie cała nasz ponad 1000letnia kultura,jak chamiejemy i odchodzimy od tzw. uczuć wyższych?A do czego doprowadzi nas reagowanie agresja na agresję?A jakie będą nastepne pokolenia skoro rodzice nie przekazują pozytywnych wartości i zachowań?Ja wierzę,że gdybyśmy tylko chcieli ruszyć tyłki i szerzyć ,nie wiem jak to nazwać,no może "dobro" to żyłoby się piekniej,przyjazniej.I nie wymyslajmy sobie od oszołomó i tym podobnych-to naprawde nie o to chodzi.Po prostu bądżmy dla siebie ludżmi

  16. #36

    Domyślnie

    [quote="Agnieszka1
    Zyjemy chyba w ciezkich czasac w zbyt trudnym kraju zeby zawsze zachowac spokoj, zyczliwosc i usmiech na twarzy.
    quote]
    No właœnie chcę uwierzyć, że to nieprwada!!!!
    Czasy zawsze sš cięzkie.

    Gremeno napisałaœ: "Moniko poczytaj posty np dobrzykowic i innych zwolenników PO i Tuska w wštku kto prezydentem a zobaczysz ile w tych ludziach jadu, zawiœci.... i tego cišgłego im gorzej tym lepiej.. "
    Temu się własnie sprzeciwiam - wrzucaniu i szyfladkowaniu ludzi!
    Jeœli ktoœ jest chamski i bezczelny, to wystawia œwiadectwo sobie, a nieżadnemu ugupowaniu czy opcji! Chyba, że jest politykiem, wtedy pracuje dla swojej partii. I nie chcę czytać tych postów. Nie wiem jakie macie poglšdy polityczne, czy raczej sympatie. bo przecież dyskutujšc o poglšdach nie musimy tak bardzo się podniecać.

    Nie spodziewałam się, że wyjdzie mi tak politycznie...
    Może jestem naiwna? Zdumiewa mnie jednak, ile w nas wszystkich strasznie skrajnych emocji, nie sšdzicie?
    Dlaczego?
    Czy mój post był agresywny?
    Może i ja nie potrafię być tolerancyjna i życzliwa?

    Nie zgadzam się tylko z narzucaniem własnej wizji œwiata komukolwiek. Czy to będzie ideologia komunistyczna, religia islamska czy katolicka.
    Może niezgoda na brak tolerancji jest też brakiem tolerancji?
    Tylko gdzie jest granica, za którš czai się Hitler?

  17. #37
    Guest

    Domyślnie

    Elementarna przyzwoitość nakazuje nie biegać ze skargą i donosem na innych,jak samemu się nie jest w porządku.Albo dajemy się ponieść,ale wtedy nie donosimy na innych,bo jesteśmy tacy sami i obrzucamy się ciepłym błotkiem,albo...no właśnie.
    Dawno mnie coś tak nie zniesmaczyło, jak ta sytuacja.

  18. #38
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZA DORADCZYNI OD SPRAW WSZELAKICH Avatar Majka
    Zarejestrowany
    Nov 2001
    Skąd
    Żbik
    Posty
    17.439
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Moniko, Twój pierwszy post trochę mi nie spasował.
    Teraz rozumiem o co Ci chodziło. Staram się być życzliwa dla ogółu, przeważnie sie udaje, chociaż czasami ponoszę klęskę.
    Wtedy mam wyrzuty sumienia, ale niestety nie aż tak duże, aby nie dawały mi spać

    Gregmena, nie ty bedziesz decydował, który wątek zamknąć. Nie podoba się nasza dyskusja, to tutaj nie zaglądaj. Do wniosków dojdziemy sami, bez twoich wkrętów

  19. #39

    Domyślnie

    Opalu! Jaka sytuacja? Że mogę się mylić? Chciałabym coœ zmienić. Może nie wiem jak, ale chciałabym.

    Bardzo ci dziękuję Szymoszkowa! Ujęłaœ to tak jak ja chciłam.
    Nie zalezy mi na dzieleniu.
    Zalezy na zyczliwoœci.
    Sama przyznaję się do tego, że nie zawsze umiem. Ten klub miał być po to, by się wspierać w tej zyczliwoœci. I życzliwie pokazywac sobie, gdzie sami nie umiemy wychodzić innym naprzeciw. Dzieki waszym wypowiedziom sama zrozumiałam swoje niedocišgnięcie.
    I chyba o to chodzi.
    Przeprawszam jesli kogoœ uraziłam. Nie to było mojš intencjš.
    Poprostu szukam sposobu radzenia sobie z wszechobecnš agresjš w przeróżnych wydaniach tš wprost i tš zmanipulowanš . Chcę olalić w sobie życzliwoœć mimo wszystko...

  20. #40
    1950
    Guest
    1950

    Domyślnie

    Majka, masz moje pięć

Strona 2 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony