dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 29
Pokaż wyniki od 561 do 566 z 566
  1. #561
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Izo,
    wrzuć plan w wątku łazienkowym w dziale Projektowanie wnętrz
    http://forum.muratordom.pl/forumdisp...ie-wn%C4%99trz

  2. #562

    Domyślnie

    A ja mam takie pytanie, czy w saloniku ok 26 m2 położonym od strony północno wschodniej, z dwoma sporymi oknami od wschodu i wyjściem tarasowym od północy , jest szansa na zrobienie fajnego kolorystycznie pokoju z naprawdę ciemną podłogą . Bardzo podoba mi się podłoga Briliancefloor dąb meksykański http://www.kronoarena.pl/Katalog/170...ksykanski.aspx. Na żywo jest trochę jaśniejsza. Początkowo miałam zamiar dać na ściany jakiś kolor śmietankowy,śmietankowe zasłony,ciemniejszy narożnik, ale przyznaje że od lat zawsze mam jasne podłogi, ciepłe kolory w pomieszczeniach . Chciałabym czymś ten salon ożywić.Poza tym mąż optuje za jakąś bardziej radykalną zmianą bo twierdzi że ma wrażenie że cały czas mieszkamy w tych samych kolorach. Nie wiem ku czemu się skłaniać
    Ostatnio przeglądając katalog z farbami zauważył zdjęcie z ciemną podłogą i ścianami zielono czerwonymi http://www.magnatfarby.pl/inspiracje...---inspiracje/ ( chodzi o zdjęcie 4 w 4 pionowym rzędzie użyte farby :Malachit, olivin, rubin.). Przyznam że trochę obawiam się takiego zestawienia kolorów. Chyba znów wychodzi moja powściągliwość kolorystyczna. Wydaje mi się że z jasnej farby łatwiej udałoby się stworzyć eleganckie przytulne miejsce do wypoczynku. Jeżeli uważacie ze jest szansa na ciepły, żywy kolorystycznie salon to błagam o pomoc bo moja wyobraźnia niestety nie sięga dalej niż poza gotowy produkt. Dodam że zależy mi na tym aby wypoczynek ( prawdopodobnie jakiś narożnik nieduży) nie był biały czy kremowy ( inne kolory dopuszczam).
    Mebli specjalnie nie przewiduję poza czymś na TV, stolikiem przy narożniku i stołem z krzesłami . Pokój jest mały jak na salon, w prostokącie mniej więcej 4,5 x6 . Jeśli uważacie że zdecydowane kolory nie pasują do takiego wnętrza to myślę że uda mi sie przekonać męża do spokojniejszych kolorów, ale na pewno chciałabym dać przynajmniej dwa kolory farb. Nie mam żadnych wnęk, czy ścianek które mogłabym pomalować innymi odcieniami koloru podstawowego i przyznam że przez to nie bardzo wiem jak położyć dwa różne kolory żeby nie było głupio. Pokój jest bardzo prosty, nie potrafię z tak prostego prostokąta wyczarować fajnego salonu. Załączę taki bardzo prowizoryczny rysunek, dający jedynie ogólne wyobrażenie o ustawieniu pokoju

  3. #563

    Domyślnie

    Naprawdę nikt nic nie podpowie? Macie większą wyobraźnię i pewnie doświadczenie też, boje się żeby przy ciemnej podłodze nie wyszła piwniczna izba zamiast salonu.

  4. #564
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    osoba, która zakładała wątek dawno się nie udzielała na forum.

  5. #565

    Domyślnie

    dzień dobry

    czy jest szansa, że ktoś z Was mógłby mi pomóc w urzadzaniu sypialni?
    Wkleiłam post w dziale wnętrza (mam nadzieję, że nie popełniłam w ten sposób żadnej gafy)
    Oto link: http://forum.muratordom.pl/showthrea...ni-pomóżcie-)
    Jeśli ktoś ma jakieś pomysły to proszę, dajdzie znać

    Agis7

  6. #566
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    projektowaniem zajmujemy się w dziale "projektowanie" a nie "wnętrza"

Strona 29 z 29

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony