dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    iwcia26

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    6

    Domyślnie W MIESZKANIU FUTRYNY METALOWE CZY DREWNIANE?

    Pomożcie jakie wybrać do bloku futryny te metalowe podobno sa trwalsze czy te ładne drewniane? Bardziej podobaja mi się te drewniane ale kazdy w sklepie mowi, sa mało trwałe, że sie rysuja i tym podobne rzeczy. Czy ktos z was ma takie i jak się sprawuja w użytkowniu...
    Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdrawiam
    Iwcia261

  2. #2

    Domyślnie Re: W MIESZKANIU FUTRYNY METALOWE CZY DREWNIANE?

    Kiedyś w bloku z płyty miałem metalowe. Niezatarte wspomnienia pozostały ...
    Obecnie wolałbym drewniane. I takie mam obecnie !
    Tomasz
    <NOTO>

    "Górnicy, funkcjonariusze UOP, ABW i CBA. Przechodzą na emerytury po 25-30 latach pracy i dostają dwa razy więcej niż inni.
    Jak wynika z raportu ZUS górnik dostaje prawie 3 tysiące. Mundurowi po ok. 2,9 tysiąca. Oni pracują średnio po 25 lat.
    Wynika z tego wszystkiego, że im kto krócej w Polsce pracuje – tym więcej dostaje. "

    http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=54419

  3. #3

    Domyślnie

    mam mieszkanie 100-letnie a w nim piekne drewniane futryny, byc moze nie wiekowe ale na pewno bardzo stare, bardzo piekne, polecam drewniane, slicznie wyglada mieszkanie z takimi framugami (na pewno sa trwale )

  4. #4

    Domyślnie

    Ja mam metalowe. Są praktyczne, nie wypaczają się. Jak się je ładnie pomaluje to pasują do każdych drzwi, ale to jest tylko moje zdanie.
    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Witam
    Ja u siebie wyrwałem futryny metalowe i osadziłem z MDfu. MAm je dopiero pól roku wiec zabardzo się nie wypowiem o trwałości.Owszem ładne to one są - ale już je porysowałem przy montażu - jedna mi spadła wiec jest małe wgniecenie.
    Jak planujesz z litego drewna to napewno bedzie OK.
    Łatwiej pozniej bedzie w razie czego coś zmienic kolor, ewentualnie naprawic jakies drobne uszkodzenia - przy MDFie juz tak nie zabardzo.
    POZDRAWIAM

  6. #6

    Domyślnie

    Ja tez wycielem metalowe i zamontowalem drewniane, ale z zadnych sztucznych materialow tylko z sosny. Bejca dobralem kolor - taki sam jak sosnowych drzwi,

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony