dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marta3

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    3

    Domyślnie poszukuje ludzi budujących obecnie z Dombud-3

    Poszukuje ludzi którzy obecnie budują z Dombud-3 albo w niedalekiej przeszłości z nimi budowali. Czytałam na forum o tej firmie różne opinie, poszukuje teraz jakiś aktualnych informacji.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Ja ma wybudowany stan surowy zamknięty i jak na razie większych problemów nie mamy. Oczywiście mam swojego kierownika budowy bo to podstawa. Były drobne problemy ale zawsze da sie wszystko ustalić i porozumieć. Obecnie zdecydowaliśmy się na prace deweloperskie, zobaczymy jak dalej pójdzie

  3. #3

    Domyślnie

    hm...ja wysłałam do nich maila to mi nawet nie odpowiedzieli

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwona.kow
    Ja ma wybudowany stan surowy zamknięty i jak na razie większych problemów nie mamy. Oczywiście mam swojego kierownika budowy bo to podstawa. Były drobne problemy ale zawsze da sie wszystko ustalić i porozumieć. Obecnie zdecydowaliśmy się na prace deweloperskie, zobaczymy jak dalej pójdzie
    Jak ja zadałem podobne pytanie na forum około rok temu to podobnie, nagle odpowiedziało parę osób o doświadczeniach z dombudem, ale jakoś
    dziwnym trafem osoby te miały po 2, 3 wypowiedzi na forum i zawsze zachwalały tę firmę.

    Robiłem u nich wstępną wycenę. Nie mogę nic powiedzieć o ich jakości, bo nie wiem, ale po postawieniu stanu surowego mogę porównać koszty. Budując samemu wychodzi ok. 30% taniej.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafal9
    Cytat Napisał iwona.kow
    Ja ma wybudowany stan surowy zamknięty i jak na razie większych problemów nie mamy. Oczywiście mam swojego kierownika budowy bo to podstawa. Były drobne problemy ale zawsze da sie wszystko ustalić i porozumieć. Obecnie zdecydowaliśmy się na prace deweloperskie, zobaczymy jak dalej pójdzie
    Jak ja zadałem podobne pytanie na forum około rok temu to podobnie, nagle odpowiedziało parę osób o doświadczeniach z dombudem, ale jakoś
    dziwnym trafem osoby te miały po 2, 3 wypowiedzi na forum i zawsze zachwalały tę firmę.

    Robiłem u nich wstępną wycenę. Nie mogę nic powiedzieć o ich jakości, bo nie wiem, ale po postawieniu stanu surowego mogę porównać koszty. Budując samemu wychodzi ok. 30% taniej.
    No dziwne żebym miała dużą liczbę wypowiedzi skoro jestem nowa na forum. Dopiero teraz czytam te tematy gdyż chce dobrze przygotować się do stanu deweloperskiego czerpiąc doświadczenia forumowiczów

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony