dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 20
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 388
  1. #41

    Domyślnie

    Oorbus, w taką zimnicę?
    Litości, ziaby o tej porze straszliwie delikutaśne, a motorek zaropowany na zimę.
    Odpalam jak się wysuszy.
    Oj, wiosno..przybywaj....

  2. #42

    Domyślnie

    ziaba!
    też tęsknie do słoneczka

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał oorbus
    ziaba!
    też tęsknie do słoneczka
    O widze,ze wsrod budujacych sa tez "normalni "ludzie.ja tez nie moge doczekac sie ciepelka zeby zdjac blaszke z nad glowy.dzisiaj bylo ok.13 st.c. w powietrzu czuc bylo wiosne i cos jeszcze ,ze az zapominalo sie o projektach ,suporeksach,dachowkach i tych innych dziwnych rzeczach ktorymim czlowiek zyje.

  4. #44

    Domyślnie

    emigrancie!
    dwukołowiec?

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał oorbus
    emigrancie!
    dwukołowiec?
    Latem dwukolowiec chociaz byly przerwy w moim zyciorysie bikera
    .Zima niestety otoczony jestem blacha.przyznam sie lubie ciepelko i podziwiam tych co nawet zima troszke poszaleja lub na ZLOT SLONI udadza sie.

  6. #46

    Domyślnie

    a wiesz ,że też mieliśmy plany kidyś sie udać do Giżycka?
    ale od nas to jest zaje.......daleko.pewnie z tydzień byśmy jechali
    pozdrawiam

  7. #47

    Domyślnie

    Wlasnie dzisiaj odeszla mi chec jazdy zima.Wczoraj bylo 15 st.C dzisiaj snieg zaczal padac.Chyba starzeja sie Ale czekam ,kiedy znowu poczuje cos miedzy nogami -metalowego .Pozdrawiam moze kiedys spotkamy sie na trasie i pogadamy o "niebudowaniu"

  8. #48

    Domyślnie

    Chciałam tylko oznajmić , że zapałałam wyjątkowym pożądaniem posiadania Yamahy XJR 1300 koniecznie w kolorze niebieskim.
    Moja SR'ka jest bowiem taka blue'ściasta..
    Od biedy mogę pojeździć na Yamaha FZS1000 FAZER.. nawet czerwoniastej.

    Pomarzyć dobra rzecz.
    Czasami marzenia się spełniają.

  9. #49

    Domyślnie

    ZIABA to Ty ba...... sorrki niewiasta.Czapki z glow.dziewczyna i motorek to jest to!!!!!!!1

  10. #50

    Domyślnie

    No i wyszło ..

    A jak ładnie ustępują miejsca, ile wybaczają kierowcy płci brzydkiej...

    Mnie poznać po charakterystycznym pozdrowieniu (robię "zajączki" palcami lewej ręki )ciężko wychodzi w rękawicach, ale letnią porą śmiesznie wygląda jak inny brachu zagląda z ciekawością pod ..he he ..kask..i ze zdziwieniem odkrywa że to baba....Oj książki pisać mi przyjdzie na stare lata.''Wpływ płci na kulturę jazdy motorem"

  11. #51

    Domyślnie

    Ale widze ,ze jestes BABA z ja..mi :jak chcesz dosiadac tekie maszynki XJR-a 1300, fazerek .troszeczke mozesz pomieszac na drodze a i wyglad tez fajny.Kiedys bylem anty japonczykom (takie mlodziencze, glupie klimaty teraz uwazam) ale teraz ich styl szczegolnie YAMAHA i technologia Honda -to jest to.

  12. #52

    Domyślnie

    ziaba!!
    aleś przywaliła!!
    jasny gwint - xjr to jedno z moich marzeń, szczególnie w malowaniu king replika. i to odejscie.... mhhhh, palce lizać
    no i chylę czoła bo to bestia raczej dla wiedzących o co w tym chodzi.

    niestety nie mam czasu sie zajac moja kawcią. śpi biedactwo w szopce i czeka na nowy laczek tylnu i zadupek.

    pozdrawiam.
    oorbus

  13. #53

    Domyślnie

    Każdą bestię da się ugłaskać.
    A takie zwłaszcza, pięknie się słuchają.

    Bo takie bestyje lubią mieć coś finezyjnego na się..a nie tylko mocny uścisk na sprzęgle.

  14. #54

    Domyślnie

    Ciao

    Dopisze sie do Was choc nie jestem pewien czy mnie bedziecie chcieli, piszecie tutaj o takich dziwnych maszynach ze az strach, ja juz za stary jestem na wariowanie

    A poza tym moja babcia mowila: "jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma" wiec troche z przymusu i troche z wygody przestawilem sie na scuterek bo jezdze codziennie do pracy. (tu gdzie mieszkam jezdzi sie caly rok)

    Pozdrowienia dla wszystkich zapalencow

    ps. Valentino udupcyl Honde a Ducati pobilo rekord predkosci - 347.5 km/h tylko ja jak ten

  15. #55

    Domyślnie

    Witaj Filips...he he ja stary dinosaur pomykałam nie tak dawno śliczną czerwoniutką "Osą" rocznik 1964.
    Z lubością wspominam czasy pantofelków i koszyczka z tyłu.
    A Osa szła bez problemów 110..eh..wspominki..

    Skutery są debeściarskie. Zwłaszcza w tak wrednym mieście jak moje..
    No i problem mini spódniczki jest nie kwestionowanym plusem.
    Pozdrawiam ziabiście.

  16. #56

    Domyślnie

    no hej filipsie!
    jasne , że skuterki szanujemy! wkońcu, to też dwa koła, a nie puszka.
    a u nas się tyle tego ostatnio pojawiło! i dobrze, bo dosiada te " piździki"
    głównie młodzież, niech się uczą jeździć, co by sobie łagodnie na większe sprzęty przechodzić.

    pozdrawiam oorbaniasto

  17. #57

    Domyślnie

    Ciao

    Dzieki za przywitanie, no takiej osy to juz ze swieczka trzeba szukac ziaba - gratulacje.

    Wczesniej zapomnialem napisac ja mam X9 250 - pierwsza seria z napedem Hondy

  18. #58

    Domyślnie Nowa o motorach

    HEY, my też mamy motor Hondę Shadow i skuter Osa. Szukaliśmy projektu domu specjalnie z takim garażem aby się nasze wszystkie zabawki pomieściły. "Samochód może też wejdzie jak się poupycha" Pozdrawiam cieplutko. Zaczęliście już nowy sezon?

  19. #59

    Domyślnie

    W sobotę pomykam na paradę!
    Motorek wymuskany jak młodego męża plecki.
    Oj , oby tylko było ciepluśko bo uświrknę w mini..

  20. #60

    Domyślnie parada

    Mam nadzieję że to skórzana mini, najważniejsze by w pupcie ciepło było. My paradę zaczniemy jak go pięknie odczyścimy, jakoś ostatnio nie było czasu a w niedzielę jeszcze był śnieg. Pogoda musi być .

Strona 3 z 20

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony