dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 78
  1. #1

    Domyślnie robie prawo jazdy :(

    wszytsko pieknie. Wyklady OK. Dzisiaj mialem jazde pierwsza. Jestem zalamany. Jako tako przy roznych okazjach troszke jedzilem. Jak z gosciem wsiadlem to chcialem hamulec jako sprzeglo wciskac .
    Nie wiem czy ja jestem przy wrazliwiony czy to wina instruktora. Gosc strasznie nie mily wrecz odrazajacy. Moje pierwsze ruszenie a ten do mnie z tekstem " kurw** ...", jedziemy znowu cos tam sprzeglo za szybko puscilem a ten znowu "kurw** tak sie nie robi", i tak cala droge. Ja mu spokojnie ze sie ucze i niech nie krzyczy, a ten ze to ja mam glo sluchac i mu laske nie robie przyznam sie ze mialem ochote wysiac i mu podziekowac (i gdyby to nie bylo iles tam km od startu to tak bym zrobil). Gosc bez przerwy jechal wulgaryzmami, palil. I dal bym sobie uciac 2 palce lewej reki ze alkoholem od niego jechalo (pomijajac taki szczegol ze mial brudne rece z jakiegos smaru). Spoznil sie na jazde 10 min, bo musial papierosa wypalic, a skonczyl rowniez 10 min wczesniej.

    powiedzcie czy to standard i mam sie przyzwyczaic ?? czy ja jestem taki przewrazliwiony ??
    czy isc do kierowniczki tej calej nauki jazdy, i ja poprosic o zmiane instruktora ?? przeciez place to wymagam ?? place 1000 zl za ten caly interes i mam 30h z jakims typem z wiochy jezdzic ??

    co robic

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    a ten ze to ja mam glo sluchac i mu laske nie robie
    ... nie no bez przesady...
    Ja miałem tak samo - pierwsza jazda w 90 roku - "zap...k... nie patrz na niego jedź!" " gdzie k..., gaz do dechy!".
    Ale co do reszty to zmień instruktora.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Paulka

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    2.100
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    idź do właściciela szkoły jazdy i stanowczo zarządaj zmiany instruktora! Nawet sie nie zastanawiaj! Przeciez płacisz im niemałą kase za to, żeby NAUCZYLI cię jeździć. (mam tylko nadzieję, że ten facet nie jest właścicielem )
    takie zachowanie jest niedopuszczalne.

    ja skonczyłam kurs dwa miesiące temu. Pełna kultura i profesjonalizm.
    Nie wyobrazam sobie kilku godzin z takim chamem...

  4. #4

    Domyślnie

    a tak przy okazji, co to za regula zeby na 1 nie mozna do konca puszczac sprzegla ?? o to wrecz dostawal bialej goraczki

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    co do "laski" to sie nie wypowiadam


    a tak wogóle - płacisz za ten kurs?
    sadze że płacisz....
    to wymagaj!!!!!

    miłej atmosfery , tylu minut za ile płacisz, braku smrodu i "zakretów" w konwersacji....
    itepede....

    a zmienić instruktora - to teraz normalna rzecz - męczysz się , denerwujesz i jeszcze za kase ????

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    a propos smrodu - pamiętam że jeździłem na maluchu z chyba 67 roku który się notorycznie psuł, a na obowdnicy trójmiejskiej max wyciągał 105...

  7. #7

    Domyślnie

    a jak szefowa sie bedzie plula, nie bedzie chciala zmienc wplacilem jej juz 350 z 1000, boje ze sobie nie poradze

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Powiedz że chcesz sie nauczyć jeździć a nie kląć...

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    hehe..ja tez mialem tak samo
    kolesia tak zestresował ze na pytanie gdzie jest lewo pokazał na prawą strone ..

    zostawilem go na srodku skrzyzowania w aucie bez kluczykow ...egzaminu oczywiscie nie zdałem
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  10. #10

    Domyślnie

    Ja za to słyszałam tylko " k...rwa jechać, jechać do ch..lery". Spędzałam dużo wolnych chwil na parkingu koło fiata na mozolnym ćwiczeniu manewru parkowania tyłem, gdy mój instruktor łaził na grzyby Kiedyś to była wolna amerykanka, dzisiaj powinny obowiązywać jakieś "europejskie standardy"- ZMIEŃ INSTRUKTORA
    Pozdrawiam i życzę dużo szczęscia na egzaminie

  11. #11
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zochna
    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Skąd
    3miasto
    Posty
    5.879

    Domyślnie

    T-rex - te jazdy to sa traumatyczne przezycia , wierzaj
    Ale instruktora zmien - to nie do przyjecia zeby on Cie jeszcze stresowal,
    wystarcza kierowcy wokol

    Ja oblalam za 1szym razem
    A nawet jak juz mialam prawko - to na pierwszym skrzyzowaniu ,
    gdzie mialam skrecic w lewo - i wysiadly swiatla (koszmar).. to poszlam i poprosilam kierowce trolejbusu - zeby przejechal a sama poszlam przejsciem dla pieszych
    dobrze ze zajezdnia byla blisko - bo bym ruch w miescie na dluzej zablokowala
    Wegetarianie nie jedzą wprawdzie zwierząt, ale zjadają im pożywienie ...

  12. #12

    Domyślnie

    a ja mialam instruktora zboczenca,chwilami to nawet balam się z nim jezdzić.Jego teksty do mnie{a mialam wtedy 17 lat}były oblesne,pytał się mnie nczy wiem co to jest naciąganie skórki... albo co trzeba zrobić zeby poszerzyć zonę w kroku.....trzeba wysłać ją do lok-u!Mialam juz go w koncu zmienić sama ,ale naszczescie wylali go i dostałam drugiego kulturalnego instruktora.Na Twoim miejscu bym poszła i zmieniła,w końcu ty masz się uczyć jezdzić a nie kląć
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał aha26
    a pytał się mnie nczy wiem co to jest naciąganie skórki... albo co trzeba zrobić zeby poszerzyć zonę w kroku.....trzeba wysłać ją do lok-u!

    no żesz...romantyk pełną gębą - sorry aha że się smieje - bo pewnie wtedy nie do śmiechu Ci było

  14. #14

    Domyślnie

    a ja jak robilam w 94 r. (mając lat 1 to moj podtatusiały i podstarzały ( już wtedy) instrukrtor opowiadał mi podczas jazdy, opowiadał mi o snach erotycznych swoich podopiecznych i do dziś to pamiętam jak mowil, ze sie budziły w nocy i miały mokro itd. ....
    to był koszmar, juz chyba wolałabym te k...y

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Zochna nas widać łączyć wspolny mianownik
    miłosc do mielonki i powtarzanie egzaminu
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Cytat Napisał aha26
    a pytał się mnie nczy wiem co to jest naciąganie skórki... albo co trzeba zrobić zeby poszerzyć zonę w kroku.....trzeba wysłać ją do lok-u!

    no żesz...romantyk pełną gębą - sorry aha że się smieje - bo pewnie wtedy nie do śmiechu Ci było

    Teraz to i ja się z tego smieje jak sobie o tym przypomnę,ale wtedy to się naprawdę bałam a do tego wszystkiego był obleśny z wyglądu....taki prawdziwy zboczek
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  17. #17

    Domyślnie

    dzieki za otuhe i rady
    ide w pon. i nie wyjde jak mi kobieta nie da innego

    dzieki

  18. #18

    Domyślnie

    ja jak robiłem prawko to instuktor uczył się odemnie i nie miał zbędnych komentarzy a egzaminator powiedzial, że z przyjemnością wypisuje mi prawko(a Twój może byc nerwowy bo jest stary w tym zawodzie i ma już dość..)
    Grzegorz

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał Digidy
    a Twój może byc nerwowy bo jest stary w tym zawodzie i ma już dość..)
    to niech na ciecia nocnego idzie
    tak dla wyciszenia

  20. #20

    Domyślnie

    Po niezdanych egzaminach na prawo jazdy postanowiłem wykupić kilka lekcji u instruktora, który ileś lat wcześniej szkolił moją żonę. W ciągu trzech lub czterech godzin doszlifował te umiejętności, których poprzedni instruktor nie był w stanie dopracować w ciągu 20 godzin. Osobliwość nowego instruktora polegała na tym, że był on człowiekiem po przebytym udarze lub wylewie. Jako pozostałość po tej chorobie miał nerwowy tik - charakterystyczne potrząsanie głową z lekkim odchylaniem jej w górę i w prawo. Nasilenie tego tiku można by określić jako pośrednie pomiędzy drżeniem przy chorobie Parkinsona a padaczką. Częstotliwość występowania - średnio nie rzadziej jak raz na kila minut. I co ciekawe - w trakcie tego potrząsania nie tracił kontroli nad kursantem; kilka razy w trakcie tego potrząsania zwracał mi uwagę, że źle jadę, lub źle wykonuję manewry na placu (potrafił ocenić, czy zatrzymałem się za blisko lub za daleko w jexdzie po tzw rękawie).

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony