dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5785

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Wiem jak wazne sa polecenia , moja kolejna budowa w polowie .Stoja mury i dach przykryty folia. Polecam wielokrotnie wychwalanego na forum murarza Pana Mirka Gencla . Absolutnie i bezdyskusyjnie znakomita jakosc pracy, tempo pracy . Polecam bardzo, zwlaszcza jesli ktos oczekuje , ze budowa bedzie przyjemnoscia , ze nie bedzie trzeba doktoryzowac sie z budowlanki Pan Mirek dba o kazdy szczegół , mury wygladaja idealnie. Telefon do Pana Mirka podawany tu niejednokrotnie 502711910.
    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Kolejne polecenie to okna.Stary z forum już po raz kolejny wstawiał nam okna, po raz kolejny wszystko poszło zgodnie z planem i umową. Ekipa ciepły montaż zrobiła dbając o każdy szczegół i to widać. Okna wyglądają doskonale, Stary doradzał i podpowiadal .Wykazal się nadzwyczajną cierpliwością a marudzilam bardzo.Polecam ,Firma Aprel , Pan Krzysztof Wycech 604170274.
    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Budowa idzie doskonale i wszystko zgodnie z planem , ale to dzieki najlepszym ekipom z Forum. Polecam kolejnych wykonawcow.
    Elektryka Rafal Puchala , absoloutnie idealnie , rowno , czysto po kazdym dniu pracy , zadbali nawet o podkucia w naroznikach , dzieki czemu ilosc tynku bedzie minimalna . Numer tel do tego Wykonawcy , RafSystem 609336728.

    Alarm , doskonale podpowiedzi i swietne rozwiazania techniczne , rowniez wielokrotnie tu polecany Robert Pieprzycki Arm.pl 501142806

    Dach Artur Sawicki , prawdziwy artysta w swoim fachu , nie wyobrazam sobie ze mozna to zrobic lepiej , polozenie dachowki i obrobki blacharskie to poezja
    Sawicki Dachy 502163274.

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Kolejny wielokrotnie polecany wykonawca to Pan Bogdan , nikt wczesniej nie wspominał , ze to artysta Tynki wykonane przez Niego powoduja absloutny zachwyt i kazdego kto je widzi, tynki cementowo wapienne , ktore mozna malowac bez gladzi , maestria, bezdyskusyjnie polecam Pan Bogdan tel 607893782

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Kolejny wielokrotnie polecany wykonawca to Pan Bogdan , nikt wczesniej nie wspominał , ze to artysta Tynki wykonane przez Niego powoduja absloutny zachwyt i kazdego kto je widzi, tynki cementowo wapienne , ktore mozna malowac bez gladzi , maestria, bezdyskusyjnie polecam Pan Bogdan tel 607893782
    Moja budowa po 10 miesiacach dobiegla konca , bylo to mozliwe dzieki najlepszym , najlepiej zorganizowanym ekipom. Kolejny , ktorego polecam to czlowiek i ekipa szybsza od predkosci swiatla , Ma Box , Pan MichalJurczak , zrobili wode i wszystko co jest z tym zwiazane , kanaliza , woda uzytkowa , rowniez ogrzewanie z pompa ciepla , rekuperacje , doradzili najlepiej jak to mozliwe , wszystko dziala rewelacyjnie . Praca byla zorganizowana tak dobrze , ze lepiej juz chyba sie nie da .Tel do Pana Jurczaka 600247016

    Prace glazurnicze wykonal u mnie Vadiol, plytki drewnopodobne w calym domu , w tym w wiekszosci w jodelke i zrobil 2 lazienki z trawertynu bebnowanego , bezfugowo, oczywiscie montaz i armatura , duzo podpowiedzi , Dokladnosc labolatoryjna. Tel do Pana Roberta 664837837

    Kazdy wymieniony przeze mnie wykonawca byl tu wielkokrotnie polecany , warto z tego korzystac . Ekipy wspolpracuja ze soba znaja sie , kazdy wie kiedy inny konczy , uzgadniaja kiedy kto wchodzi , bo juz miejsce jest wolne i i mozna dalej robic . Jedynym wyzwaniem dla mnie bylo placenie za wykonana prace , robilam to z przyjemnoscia , nie bylo zadnych uwag . Taka budowa to nie udreka, to przyjemnosc i tego zycze wszystkim budujacym dom. Nie warto szarpac sie z przypadkowymi wykonawcami . Mialam incydent z niepolecanym tu panem od wykonania bramy wjazdowej ,niech go cholera. Gdyby kazdy z wykonawcow byl takim bezmozgiem to inwestorzy schodziliby na zawal jeszcze przed wylewkami. Dodam jeszcze , ze tynki Pana Bogdana po wymalowaniu , bez gladzi, wygladaja bajecznie .
    Ekipa od elewacji i karton gipsow nie byly najgorsze , ale reki uciac sobie za nich nie dam , wiec nie wspominam tutaj.
    Ostatnio edytowane przez rrmi ; 19-12-2021 o 17:38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony