dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 116 z 290
Pokaż wyniki od 2.301 do 2.320 z 5785
  1. #2301
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Elena
    Firma Jachon Blizne Jasińskiego ul. Warszawska 33F
    namiary znajdziesz w googlarce
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  2. #2302
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    Polecam forumowego speca od CO - kolega Rapczyn
    Sprawnie, ładnie i bez żadnego problemu wykonał mi kotłownię i wszystko pospinał.

    Pozdr

  3. #2303

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko Zobacz post
    Elena
    Firma Jachon Blizne Jasińskiego ul. Warszawska 33F
    namiary znajdziesz w googlarce
    dzięki Jareko - wygooglałam już
    Dziennik i komentarze to już historia

  4. #2304
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Marzek_rodo6
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    58
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    stanęłam przed tematem izolacji przeciwilgociowej tarasu i balkonu w domku. Czy możecie podzielić sie swoimi doświadczeniami w kwestii wykonania oraz kontaktami do sprawdzonych wykonawców izolacji w okolicach Pruszkowa?

  5. #2305

    Domyślnie ekipa do SSO + dach (dachówka)

    Szukam solidnej ekipy do SSO od zaraz. Budowa na linii otwockiej.
    Muszę się rozstać z obecnym wykonawcą, zima za pasem, a ja mam ściany parteru.
    Ostatnio edytowane przez KWG ; 21-09-2010 o 10:26

  6. #2306

    Domyślnie

    Możecie mi przypomnieć kto w naszej okolicy jest forumowym guru od wylewek? Szukam sprawdzonej ekipy do wylania 300m2, która przede wszystkim zna się na rzeczy.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez akapap ; 19-09-2010 o 09:20

  7. #2307
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar emilus18
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1.177
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    232

    Domyślnie

    Cytat Napisał akapap Zobacz post
    Możecie mi przypomnieć kto w naszej okolicy jest forumowym guru od wylewek? Szukam sprawdzonej ekipy do wylania 300m2, która przede wszystkim zna się na rzeczy.

    Pozdrawiam.
    U mnie robił pan Wojtek Cieślik 691 300 501. 200m2 zrobili jednego dnia. Szybko i dokładnie.

  8. #2308

    Domyślnie

    Cytat Napisał akapap Zobacz post
    Możecie mi przypomnieć kto w naszej okolicy jest forumowym guru od wylewek? Szukam sprawdzonej ekipy do wylania 300m2, która przede wszystkim zna się na rzeczy.

    Pozdrawiam.
    Cytat Napisał hiro77 Zobacz post
    Właśnie skończyli u mnie wylewki. Jedna z lepszych ekip jaką gościłem. Pracowali w trzech i wykonanie 230 m2 zajęło im 2 dni. Wszystko zrobione dokładnie i z głową. Patrzyłem im cały czas na ręce Kiedyś robili wylewki na dużych obiektach teraz zajmują się domkami. Telefon do szefa Irek Kraszewski 503-042-634.
    Szczerze polecam

  9. #2309
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Darkol

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa / Dębe Wielkie
    Posty
    52

    Domyślnie Elektryk poszukiwany

    Witam,
    Poszukuję sprawdzonego elektryka do położenia całej instalacji w nowobudowanym domu (elektryka, TV, domofon, może również instalacja alarmowa itp). Czy możecie polecić kogoś solidnego?
    Pozdrawiam

  10. #2310
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Darkol

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Warszawa / Dębe Wielkie
    Posty
    52

    Domyślnie Rekuperacja

    Jeszcze jedna prośba,
    Czy możecie polecić jakąś solidną firmę od rekuperacji i jakiej firmy urządzenia stosujecie? Domek ok. 160 m2 i kubatura ok. 650 m3. Żeby nie było, że to reklama to info o urządzeniach poproszę na PW [email protected]
    Pozdrawiam
    Darek

  11. #2311
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar azusa
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    268

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darkol Zobacz post
    Jeszcze jedna prośba,
    Czy możecie polecić jakąś solidną firmę od rekuperacji i jakiej firmy urządzenia stosujecie? Domek ok. 160 m2 i kubatura ok. 650 m3. Żeby nie było, że to reklama to info o urządzeniach poproszę na PW [email protected]
    Pozdrawiam
    Darek
    Ja korzystałam z polecanej już na forum firmy LinkAir. Bardzo profesjonalnie i solidnie.

  12. #2312
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Qter
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    396

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darkol Zobacz post
    Jeszcze jedna prośba,
    Czy możecie polecić jakąś solidną firmę od rekuperacji i jakiej firmy urządzenia stosujecie? Domek ok. 160 m2 i kubatura ok. 650 m3. Żeby nie było, że to reklama to info o urządzeniach poproszę na PW [email protected]
    Pozdrawiam
    Darek
    ja rekuperacje sam robie - centralę tylko kupię - tak wychodzi jednak taniej....(i tak jak mi pasuje) jak by co poszukaj na forum odpowiedniego tematu albo zapraszam na priv-a

    prace LinkAir widziałem - dla mnie w miare spoko (chodzi o wykonanie a nie koszt), ofertę cenową otrzymałem mniej-więcej po środku innych wycen
    znajomy bardzo ich chwalił - 2 dni zajął im dom 500m2 powierzchni użytkowej

    PZDR

    Qter

  13. #2313

    Domyślnie

    Gorąco polecam ekipę zajmującą się zabudową i ocieplaniem poddaszy. Mistrzowie w swoim fachu. Robota wykonana terminowo i dokładnie.
    Pan Robert. +48 502 469 645.

  14. #2314

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76 Zobacz post
    Szukam wykonawcy blatu granitowego z Warszawy lub okolic - jeśli macie kogoś sprawdzonego i godnego polecenia będę wdzięczna za kontakt
    A ja polecam firmę Brial na Marywilskiej.

    pozdrawiam

    Browar
    "Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu." MT

  15. #2315
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dominik Z.

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam
    Czy zna ktoś może stolarza który solidnie wykonałby ładne parapety z dębiny oraz futryny na wymiar w przedwojennym budynku ?

  16. #2316
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar FIX
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nefer Zobacz post
    Dalszy ciąg polecania - w końcu prace posuwają się dalej - już zbliżam się do końca. Zdjęcia poszczególnych prac w dzienniku

    POLECAM serdecznie :


    - wykonawca stanu surowego otwartego i dalszego ciągu również - Mariusz Andruszkiewicz - tu na forum Mariusz_A. Mariusz był inwestorem zastępczym - zajmował się koordynacją ekip, organizowaniem sprzętu i zakupem materiałow oraz "żeby wszystko szło wg. sztuki i prawidłowo".

    Rozpoczęliśmy budowę w lutym 2008 - dziś mam już podłogi, kuchnię, drzwi- za chwilę będą lampy. Każda ekipa od Mariusza jest godna polecenia:
    -murarze
    - dekarz
    - tynki wewnętrzne
    - ocieplenie i tynki zewnętrzne
    - gips- kartony

    Moim zadaniem było tylko robienie zdjęć na budowie ( do wglądu w dzienniku)

    - wykonawcę instalacji wewnętrznej gazowej+ przeprowadzenie do skrzynki w ogrodzeniu + skrzynka. Panowie zrobili bardzo starannnie, nie demolując nic po drodze, uważnie i estetycznie. Cała praca trwała 6 godzin z malowaniem rurek.
    Dostałam wszystkie papiery wraz z inwenratyzacją geodezyjną.


    - dostawcę okien/drzwi/ bramy garażowej (Hormann) czyli forumowy Stary Fachowiec w każdym calu. Nie wciska ciemnoty tylko mówi jak jest. Jego ekipa do montażu - pierwsza klasa. Towar również bez jakichkolwiek zastrzeżeń

    - projektant wnętrz - czyli moja słynna Jola ( na forum jej niestety nei ma, choć ją namawiam. Nieśmiała jest ). Za dużo by pisac - jest świetna i nie realizuje swoich wizji tylko to co ja chcę mieć w domu. Oczywiście sprowadza mnie na ziemie jak popadam w przesadę

    - kominek - p. Daniel (po lewej zdjęcie na stronie http://www.kominkiikominy.pl/ ) - najlepsza cena w Polsce na wkład. Fajna współpraca - bezsterowa - terminowa - i przesympatyczna. Kominka nie obudowywałam.

    - klimatyzacja - p. Grzegorz Puchalski - z firmy SMS KLima - kupiłam u niego urządzenia, założyli instalację (przyjeżdżali kilka razy natychmiast po zgłoszeniu gotowości) - bardzo jestem zadowolona z tej współpracy.

    - wykonawca glazury/terakoty/kamienia - czyli glazurnika wszechstronnego - i znów pojawi się tu wcześniej wspominany nie raz Vadiol forumowy Vadiol już u mnie praktycznie skończył. W życiu nie widziałam, żeby ktoś tak był dokładny i tak dbał o moje pieniądze. Nic sie nie marnuje - doradztwo w pełni fachowe.

    - Podłogi mistrzostwo świata forumowego Ghosta - jatoba olejowana w salonie i kolorowy jesion lakierowany na górze. Pełny profesjonalizm, doradztwo, bardzo fachowe wykonannie - i co najważniejsze - ludzie się przejmują jak i co robią.

    - Kuchnia BYła jedna mała poprawka, ale załatwiona w 48 h - ekipa sprawna, myśląca i rozsądna. Materiały bardzo fajne. Zrobiona dokładnie tak jak chciałam. Firma : Standrex.

    - Blaty Pochwalę jak skończą Ale na razie ok - pomimo, że blat przyjechał 3 cm za krótki - panowie nie zostawili mnie z kłopotem na Święta tylko dosztukowali. W poniedziałek przyjeżdża blat doceowy. To niby dlaczego ich chwalę ? Bo ludzie bardzo profesjonalni, bardzo mili, właściciel - fantastyczny człowiek. Firma PRODMAR. Mają wzorcownię na Radzymińskiej 115 - na ogół zastaniecie tam panią Moniką - polecam serdecznie.
    Żadnych problemów z finansami - full professional - a nie myli się tylko ten co nie pracuje Ekipa, właściciel, obsługa w biurze, pomoc w wyborach - wszystko na najwyższym poziomie.

    - Drzwi wewnętrzne - Firma Stolarnia Adam .
    Drzwi wykonane w 4 tygodnie, na podstawie zdjęcia, ktore wysłałam . Doskonała jakość drzwi dębowych , wybarwianych na mahoń z szybkami z matowego szkła. Ekipa niesamowita - bardzo ciężko pracujący trzej młodziu ludzie. Po montażu 7 par drzwi NIGDZIE nie mam ani kawałeczka pianki montażowej (jednak można ?), po zakończeniu prac wszystko wysprzątane na błysk. A co najważniejsze - panowie bezobsługowi totalnie. Cenowo bardzo ok.

    Balustrady ze stali Polecam - również wykonawca z Forum (profil : http://forum.muratordom.pl/uzytkownik91683.htm). Prawdziwi artyści - czarują cuda ze szkła, stali, i wielu innych materiałów (również drewno - współpracują ze stolarzem - artystą - kuchnie, drzwi, blaty , szafy, ale nie pracował u mnie)
    Tu strona firmy : http://www.all-met.pl/ a w dzienniku ich dzieło.
    Ekipa rozpoczęła o 10.00 i pracowała aż skończyła - czyli do 3 rano dnia następnego z jedną przerwą na pizzę. No są niesamowici. Bardzo uważali na ściany, drzwi, listwy, podłogę - a manewrowanie 6-metrową balustradą w wykończonym wnętrzu proste nie jest. Jeśli dorzucimy do tego spawanie, szlifowanie i kucie ... szacun. W razie czego dam tel. do szefa.


    - wykonawcę Świadectwa Charakterystyki Energetycznej które to musi posiadać każdy nowy dom, lub sprzedawane/wynajmowane mieszkanie. Obecna tu na Forum Mycha wykonuje profesjonalnie takowe Świadectwa. Właśnie otrzymałam swoje- full profesjonalizm. Tu konto Mychy http://forum.muratordom.pl/uzytkownik63410.htm.


    -Kierownik budowy - Tomasz Hofman - 505-875-223 (dostałam pozwolenie na podanie numeru) - doskonały fachowiec, ale bez przegięcia - rozsądny człowiek, dbający o kasę inwestora ale nieugięty gdy chodzi o bezpieczeństwo. To nie jest figurant - odbiera poszczególne etapy i jest odpowiedzialny za swoją pracę. Jest również bardzo dyspozycyjny - już parę razy potrzebowałam go "na gwałt" i nigdy się nie zawiodłam.
    Była bym wdzięczna za namiar na pana od gazu
    FIX(Aga)

  17. #2317

    Domyślnie

    Cytat Napisał Browar Zobacz post
    A ja polecam firmę Brial na Marywilskiej.

    pozdrawiam

    Browar
    na razie mnie olewają
    Dziennik i komentarze to już historia

  18. #2318
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Browar Zobacz post
    A ja polecam firmę Brial na Marywilskiej....
    Potwierdzam, kiedyś mieli także punkt na Powstańców Śląskich ale tam teraz obwodnica północna się tworzy
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  19. #2319

    Domyślnie

    Szukam pilnie solidnej ekipy do wykonania izolacji poziomej ław (i potem chudziaka) przy użyciu papy termozgrzewalnej Icopalu (Szybki Profil SBS).

  20. #2320

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76 Zobacz post
    na razie mnie olewają
    Też trochę czekałem na ofertę. Najlepiej podjechac tam w sobotę, wybrac kamień i umówić się na pomiar. Kamień i wykonie blatu perfekcyjne, montaż bardzo dokładny i bez żadnej demolki w domu a dodatkowo montazyści byli bardzo kulturalni - w przeciwieństwie do jednej z firm spod Warszawy, która ostro reklamuje się w necie a w rezultacie prezentuje tylko chamstwo i partactwo.

    pozdrawiam

    Browar
    "Bądźmy wdzięczni idiotom. Gdyby nie oni, reszta nigdy nie osiągnęłaby sukcesu." MT

Strona 116 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony