dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5785

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    BETI 76

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Zielonki-Parcela
    Kod pocztowy
    05-082
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cieszę się że ktoś jest lepszym pisarzem ortografii
    Ale chodzi o co innego
    SŁABO ŻE MAŁO ŁUDZI ZROZMIAŁO

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Ale co miało zrozumieć? Ze robisz wykonawcy krecią robotę ł? Tak masz rację akurat to ludzie zrozumieli. U mnie Selki też robił gips kartony, jestem zadowolony z wykonania ale w życiu nie ośmieliłbym się chwalić wykonawcy zanim coś u mnie zrobi. U ciebie ma robić w lutym.... Kilkunastu znajomych nie skomentuję bo szkoda klikania w klawisze. Masz po prostu zerową wiarygodność i nikt przy zdrowych zmysłach nie wziąłby twojego posta na poważnie. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego że w ten sposób tylko podkopujesz fachowość wykonawcy.

  3. #3

    Domyślnie ekipa do wymiany okien

    to moj pierwszy wpis na forum (szukalem ale nie znalazlem odpowiedzi)

    czy na forum jest polecana jakas ekipa do wymiany okien + do wybicia dwoch dodatkowych?

    pozdr,
    orzechowski

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał orzechowski Zobacz post
    to moj pierwszy wpis na forum (szukalem ale nie znalazlem odpowiedzi)

    czy na forum jest polecana jakas ekipa do wymiany okien + do wybicia dwoch dodatkowych?

    pozdr,
    orzechowski
    Aprel forumowy Stary
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #5

    Domyślnie

    Cześć. Czy możecie polecić projektanta do zaprojektowania sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych? Najchętniej powiat otwocki. Pozdrawiam.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zeuskk

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Chynów
    Kod pocztowy
    05-650
    Posty
    10

    Domyślnie

    Na jesień tego roku chcielibyśmy zacząć budowę domu jednorodzinnego 160m2, prosty z poddaszem i dwuspadowym dachem. Poszukujemy póki co murarzy lub ekipy co wykona wszystko od budowy po wykończenie z okolic Grójca, budowa w Chynowie. Czy ma ktoś sprawdzone kontakty? Może ktoś zna murarza Piotra Wichę? Wyceny dostajemy w granicy 60tys pod więźbę bez pokrycia. Ktoś coś taniej i sprawdzone?

  7. #7

    Domyślnie

    U mnie sprawdził się dobrze https://www.projektprzylacza.pl/kontakt Być może powiat otwocki również obsłuży.

  8. #8

    Domyślnie Elewacja

    A czy ktoś z Państwa może polecić firmę do wykonania elewacji zewnętrznej styropian grafit 18cm, z elementami deski odciskanej w tynku, boni?
    Ostatnio edytowane przez katinka74 ; 16-01-2021 o 19:53

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony