dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 273
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5785

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie WARSZAWA i okolice - biała lista

    Polecam sprawdzili się u mnie i na kilku okolicznych budowach:
    studniarz - Pan Flisiński, tanio,solidnie,terminowo tel.0601 717 254

    ekipa dekarzy p. Marek Skrzypczak z Otwocka,tel. 0603 816 030, 022 719 84 16
    solidni, niedrodzy, uczciwi .
    Nie ma się do czego przyczepić, po sobie zostawiaja porzadek aż miło.

    Wykonawcy do sprawdzenia w grupach : otwockiej i wawerskiej
    dopisuję telefony
    martta

  2. #2

    Domyślnie

    dekarz Pan Robert Koprowski
    szczerze polecam usługi tego Pana
    robi piękne dachy

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gucio1

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam
    Szukam dobrych dekarzy 180 m blachodachówki.
    Może ktoś mi przesłać namiar na Pana Koprowskiego?
    Ostatnio edytowane przez gucio1 ; 09-08-2010 o 22:01

  4. #4

    Domyślnie

    Gorąco polecam ekipę zajmującą się zabudową i ocieplaniem poddaszy. Mistrzowie w swoim fachu. Robota wykonana terminowo i dokładnie.
    Pan Robert. +48 502 469 645.

  5. #5

    Domyślnie

    polecam ekipę murarsko-ciesielską Pana Grzegorza Kramka

  6. #6

    Domyślnie

    Osobiście mogę polecić:
    firmę Hossa z Lasek - schody - piękne, w niezłej cenie, krótkie terminy i terminowi 3 tygodnie od zamówienia to 3 tygodnie a nie 3 miesiące
    Zbycha - znanego z naszego forum. Solidna robota i profesjonalne doradztwo
    Pozdrawiam,
    Robert

    Zdjęcia mojej chatki: http://tinyurl.com/owx8f

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    eMKey

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    132

    Domyślnie

    Polecam ekipę od okien, terminowi, solidni i okna też takie jakie zamówiłem ... wszystko OK.
    firma Wariant p. Bojanowicz 0501 058 989

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Willie

    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Posty
    1.093
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    122

    Domyślnie

    Zbycha jak najbardziej polecam. Solidny i elastyczny. Mimo że święta były dosłownie za kilkanaście godzin a ekipa montazystów okien zawaliła nieco terminy podłączył wszystko do końca bez problemów i mogłem naprawdę spokojnie zamknąć dom

  9. #9

    Domyślnie

    Witam serdecznie, poszukuje solidnego glazurnika. Mam do wykończenia dom pod Warszawa. Szczerze mowiac, znalezc dobrego wykonczeniowca to nielada sztuka... Moze ktos moglby kogos polecic...

  10. #10
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrzejmaj Zobacz post
    polecam szczerze pana Kamila , robił moje łazieneczki , nie tani nie drogi ale bardzo łebski chłopak 883604447
    Jassssne.... http://goglecenter.pl/ki,68/kpg,280/...ostroleka.html
    Jak to sie mówi.... szach i mat.
    Na tak prostacką formę autoreklamy to chyba tylko kretyn sie złapie.

  11. #11

    Domyślnie

    Od jakiegoś czasu poszukuję firmy/studia która/e wykona mi kuchnię. Czy ktoś ma pozytywne wspomnienia i ciesząc się ze swojej kuchni może podzielić się namiarami? Będę bardzo wdzięczna.

  12. #12
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Ale wykona na podstawie projektu czy projekt też ma wykonać?

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Ale wykona na podstawie projektu czy projekt też ma wykonać?
    Projekt też. Pomysł mamy ale być może ktoś będzie miał lepszy

  14. #14

    Domyślnie Super wykonawca

    Mam super wykonawcę - niedługo kończy budowę mojego domu - Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724). Jest architektem wnętrz, ale poza tym zajmuje się budową i wykańczaniem domów (i co najważniejsze nie wykańcza inwestora). Poprzedniej ekipie podziękowałem, bo robili szybko, ale niedokładnie. Pan Arkadiusz podsuwa dobre pomysły i wykonuje prace bardzo starannie. Naprawdę polecam.

  15. #15
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Brick

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    9

    Domyślnie Re: Super wykonawca

    A czy są jakieś realizacje tego Pana, które mozna byłoby zobaczyć?

    Cytat Napisał Michal Pietrusinski
    Mam super wykonawcę - niedługo kończy budowę mojego domu - Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724). Jest architektem wnętrz, ale poza tym zajmuje się budową i wykańczaniem domów (i co najważniejsze nie wykańcza inwestora). Poprzedniej ekipie podziękowałem, bo robili szybko, ale niedokładnie. Pan Arkadiusz podsuwa dobre pomysły i wykonuje prace bardzo starannie. Naprawdę polecam.

  16. #16

    Domyślnie Re: Super wykonawca

    Są - w okolicy Konstancina. Proszę sie z nim skontaktować - poda wszystkie szczegóły.

    Cytat Napisał Brick
    A czy są jakieś realizacje tego Pana, które mozna byłoby zobaczyć?

    Cytat Napisał Michal Pietrusinski
    Mam super wykonawcę - niedługo kończy budowę mojego domu - Arkadiusz Frątczak (0-501-170-724). Jest architektem wnętrz, ale poza tym zajmuje się budową i wykańczaniem domów (i co najważniejsze nie wykańcza inwestora). Poprzedniej ekipie podziękowałem, bo robili szybko, ale niedokładnie. Pan Arkadiusz podsuwa dobre pomysły i wykonuje prace bardzo starannie. Naprawdę polecam.

  17. #17

    Domyślnie Ostrzegam

    Cytat Napisał Michal Pietrusinski Zobacz post
    Są - w okolicy Konstancina. Proszę sie z nim skontaktować - poda wszystkie szczegóły.
    Pan Arkadiusz Frątczak na nieszczęście wykańczał moje mieszkanie i przy okazji także mnie :/
    Trwało to przeszło rok. Fuszerkę widać na każdym kroku. Nasza współpraca zakończyła się w ten sposób, że pan Arkadiusz powiedział, że jego pracownicy go oszukali i nie ma już pieniędzy na dokończenie mojego mieszkania (chociaż ja płaciłem za wykonywane etapy). Problem pojawił się kiedy powiedziałem "sprawdzam" i z miarką wyliczyliśmy ile metrów ścian zostało ułożonych i przykrytych płytami GK. Okazało się, że pan Arkadiusz policzył około 10 tyś zł więcej niż wynikało z pomiarów.
    Personalnie pan Arkadiusz wydaje się być uczciwym człowiekiem, ale zupełnie nie panującym nad swoimi pracownikami.
    Niestety prawdopodobnie brakuje mu także podstawowej wiedzy na tematy budowlane (jak już było wspomniane skończył architekturę wnętrz).
    Na dowód umieszczam zdjęcie jednej z wielu pozostawionych fuszerek:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ocieplenie.jpg
Wyświetleń:	208
Rozmiar:	48,4 KB
ID:	182291
    Ocieplenie przyklejone na placki (nie po obwodzie), płyty na kantach przycinane jak popadnie, a przede wszystkim styropian pozostał niezabezpieczony! Woda pod niego zaciekała i po pół roku na powierzchni około 3m2 na wewnętrznej nowej ścianie pojawił się grzyb!
    Na fakturze z materiałami znalazłem zaprawę, za którą zapłaciłem, niestety jak widać na domu się ona nie znalazła. Nie zdążyłem tego wyegzekwować po pan Arkadiusz już więcej się nie pojawił.
    W tym roku niestety styropian muszę zedrzeć, aby zrobić właściwe ocieplenie.
    Zdjęć fuszerek dotyczących wykończenia wnętrza mógłbym przysłać kilkadziesiąt (przykłady innych fuszerek: cieknący prysznic, krzywo położone płytki, krzywo poprzycinane, kanty płytek postrzępione, fugi nie wszędzie położone, brak silikonu w rogach pod prysznicem, pochlapane i poobijane kaloryfery, krzywe ściany, nieobrobione do końca ściany przy oknach, kamień dekoracyjny położony na ścianie pochlapany tynkiem i wiele innych). Dodatkowo robotnicy mieszkali u mnie w mieszkaniu (w niewykończonej jeszcze części) i pozostawili straszny syf! Niestety wtedy nie znałem się na remontach (mój pierwszy remont w życiu i zaufałem wiedzy i doświadczeniu pana Arkadiusza). To był najgorszy błąd. Piszę to wszystko aby ostrzec innych oraz doradzić panu Arkadiuszami, żeby może wrócić do architektury wnętrz.
    Straty spowodowane działalnością ekipy pana Arkadiusza szacuję na około 8-10 tyś.

  18. #18
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    kze

    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Posty
    14.102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    186

    Domyślnie

    Ja mogę polecić Pana Andrzej Zietka.
    Mi na razie dobrze buduje stan surowy.

    Tfu, thu by nie zapeszyć..
    Dom to jeden wielki kompromis pomiędzy kosztami, możliwościami i naszymi potrzebami.
    Dziennik
    Komentarze

  19. #19

    Domyślnie

    Polecam projektanta przyłączy i instalacji wszelkiej maści, jakby ktoś potrzebował proszę o kontakt, to podam namiary
    Pan Andrzej Borzym z Piaseczna, obsługuje głównie inwestycje na południu warszawy
    nasza współpraca układała się bardzo dobrze

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

Strona 1 z 273

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony