dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 290
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 5785
  1. #2001
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Małgośka Ł.

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    165
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    89

    Domyślnie

    Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kucharskiego (602-325-904). Jest to producent szamba betonowego.

    Pan Kucharski już wcześniej był polecany w tym wątku. Firma solidna, słowna i można się z nimi dogadać. Mają swój sprzęt (koparka) i o nic nie trzeba się martwić. Po prostu SUPER !

    Zdjęcia z montażu szamba można zobaczyć w moim dzienniku budowy.

  2. #2002

    Domyślnie

    Cytat Napisał Małgośka Ł.
    Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kucharskiego (602-325-904). Jest to producent szamba betonowego.

    Pan Kucharski już wcześniej był polecany w tym wątku. Firma solidna, słowna i można się z nimi dogadać. Mają swój sprzęt (koparka) i o nic nie trzeba się martwić. Po prostu SUPER !

    Zdjęcia z montażu szamba można zobaczyć w moim dzienniku budowy.
    Potwierdzam. Firma p.Kucharskiego jest OK.
    maja

  3. #2003
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał ambroma
    Cytat Napisał Małgośka Ł.
    Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kucharskiego (602-325-904). Jest to producent szamba betonowego.

    Pan Kucharski już wcześniej był polecany w tym wątku. Firma solidna, słowna i można się z nimi dogadać. Mają swój sprzęt (koparka) i o nic nie trzeba się martwić. Po prostu SUPER !

    Zdjęcia z montażu szamba można zobaczyć w moim dzienniku budowy.
    Potwierdzam. Firma p.Kucharskiego jest OK.
    A ja polecam firmę, która robi szamba szczelne betonowe i oczyszczalnie. Kilka osób na rożnych forach bardzo ją polecało
    Eko-Trans z Jedlińska
    http://www.szambo.go3.pl/

    Szybko, sprawnie i co ważne terminowo.

  4. #2004

    Domyślnie Kontynuacja w przyszłym sezonie

    Witam budowniczych

    Sezon budowlany kończy się powoli.
    Dlatego podzielę się kontaktami do osób które mogę polecić, oraz zapytam o wasze dobre trafienia. )

    - tynki cementowo-wapienne zacierane piaskiem kwarcowym - Pan Jan 667 329 349
    - elektryka EIB/KNX - Jan Lubas 509 950 008
    - okna PUMAR- +48 81 865 67 00 - Wiekszosc okien produkowanych do Niemiec, Francji, Holandii, Portugalii. Okna nie sa super tanie, ale jakość wykonania po prostu europejska.
    - brama Normstahl - HUGO Janki 601 213 025 - Najtańsze miejsce gdzie znalazłem Normstahl.

    Staram się ułożyć kolejny sezon gdzie mam nadzieję na finisz.

    W związku z tym mam pytanie:
    1. Czy macie ekipę polecaną ode elewacji? Patrzyłem na forum, ale znalazłem tylko: klinkier na elewacjach - Pan Tomasz Buczyński 505 112 971. Jednak tutaj jest napisane, że klinkier. Czy ekipa robi także elewację jako całość, a nie tylko klinkier?
    2. Poszukuję też firmy, która wykona ścianę i drzwi ze szkła. To dosyć specyficzny pomysł dlatego nie jest łatwo znaleźć tego typu firmę.
    3. No i na koniec poszukuję dobrej ekipy od wykończeniówki czyli malowanie, ceramika.
    4. I jeszcze dodam, że może kogoś od parkietu (drewno) macie pod ręką.
    5. Potrzebuję też kogoś od projektowania ogrodów,
    6. Układania kostki
    7. No i jeszcze jakiś stolarz. Wykonawca kuchni itp.

    I wtedy dom będzie już do wprowadzenia. ))

    Z góry wszystkim dziękuję za telefony, email i posty na forum gdzie można zasięgnąć takiej informacji dla Warszawy.

    pzdr,

    Leszek

  5. #2005
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Ramot
    Zarejestrowany
    May 2008
    Skąd
    okolice Jaktorowa
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    do elewacji zdecydowanie polecam ekipę p. Janka, 886 263 781.
    Kilku innych fachowców od spraw wszelakich również mogę polecić, namiary w ostatnim poście w moim dzienniku.
    Pozdrawiam

  6. #2006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Proszę o kontakt kogoś u kogo jest ukladana dachówka. Potrzebuję dekarzy na 1 dzień-muszą wykonać parapety w 2 lukarnach i założyć 3 strażaki na kominach. PILNE! (Wawer)
    Z góry dziękuję

  7. #2007

    Domyślnie Dziękie wielkie dla ramotki

    WOW no to masz troche listy numerów w swoim poście.
    Na prawdę bardzo pomocne. Teraz mam już konkretną listę i zimą będę miał gdzie dzwonić. ))

    Na prawdę wielkie dzięki za pomoc i informacje o wykonawcach.

    Kłaniam się w pas.

    pzdr,

    Leszek

  8. #2008

    Domyślnie

    To ja NIE polecam p. Slawka Debskiego z Konstancina. Prace wykonywane przez jego ekipy to jedno wielkie g...
    Dotyczy: elewacji, tynkow wewnetrznych , wylewki, ocieplenia poddasza i inne.

  9. #2009
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    A ja zdecydowanie NIE POLECAM glazurnika p. WIESŁAWA GARDYSZEWSKIEGO i jego wspólnika MARIANA!
    Szef pochodzi z Łomianek i tam działają, ale nie gardzą innymi dzielnicami w Warszawie.

    Po pierwsze- zanim wezmą się do pracy, tydzien narzekają, że to warunki polowe, bo budowa, a nie blokowisko, itp. Zaznaczam, że na noclego jadą do swoich domków.

    Po drugie- oficjalna stwaka to 50 zł/1m2, ale... za nic nie można od nich wydusić ile kosztuje szlifowanie plytek, docinki do skosu, obudowa wanny,cokół itd. Na koniec liczą ile chcę i w rezultacie
    cena to ponad 85 zł/m2
    Ostrzegam, że liczą sobie też każde dodatkowe umycie rąk

    Po trzecie- są niedokładni, każdą rzecz robią jak najłatwiejszym sposobem, nie doradzą, wręcz przeciwnie. Nie pilnują poziomu podłóg, w rezultacie poziom podóg w jednym pomieszczeniu jest inny niż w pomieszczeniu obok!

    Ostrzegam, uważajcie na p. WIESŁAWA GARDYSZEWSKIEGO I jego wspólnika MARIANA.

  10. #2010

    Domyślnie POLECAM, POLECAM, POLECAM...

    Witam, nadszedł czas pochwalić się wykonaną pracę: forumowy Vadiol, konkretny, solidny w swoim fachu, przyznam że przymiarki były do innego wykonawcy bo oczywiście na "pierwszy żut oka" cena wydawała się dość wysoka...ale było warto wydać każdą złotówkę, ten człowiek naprawdę jest profesjonalistą! jak się "ogarnę" zrobię zdjęcia i pokażę, bo warto!

  11. #2011

    Domyślnie

    Moze ogarnij sie trosze szybciej i napisz co Ci wykonywal a nie tylko zachwalasz. Trudno skorzystac skoro nie wiadomo od czego czlowiek jest!!!!!!!!!!!!

    Pzdr.
    Moj domek
    Zuzycie mojej PCi
    Powierzchnia podłóg ogrzewanych/uzytkowa: 215m2/175 m2;geoTHERM plus VWS 62-2 VAILLANT, 5,9kW,co i cwu,175 l cwu.Kolektor pionowy 100 mb, U-rurka,co podlogowe-całość + 3 drabinkowe grzejniczki.
    Elewacja 20cm styropianu,podłoga 30cm, dach 30cm pianki PUR otw.kom.rekuperator RENOVENT HR L 400,GWC żwirowe.

  12. #2012
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Rafal1975

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam wszystkich,

    Czy moglibyście polecić jakąś solidną ekipę, która zajmuje się wykańczaniem wnętrz (okolice Warszawy) ? W nowopowstałym domu potrzebuję kogoś do malowania. Problem w tym, że ściany wymagają również poprawek - gipsowania, założnia kontowników aluminiowych, wyrównania. Gdybyście mieli kogoś kto zajmie się tym kompleksowo to bardzo proszę o kontakt.

  13. #2013

    Domyślnie Re: Kontynuacja w przyszłym sezonie

    Cytat Napisał leszekg
    Witam budowniczych

    Sezon budowlany kończy się powoli.
    Dlatego podzielę się kontaktami do osób które mogę polecić, oraz zapytam o wasze dobre trafienia. )

    - tynki cementowo-wapienne zacierane piaskiem kwarcowym - Pan Jan 667 329 349
    - elektryka EIB/KNX - Jan Lubas 509 950 008
    - okna PUMAR- +48 81 865 67 00 - Wiekszosc okien produkowanych do Niemiec, Francji, Holandii, Portugalii. Okna nie sa super tanie, ale jakość wykonania po prostu europejska.
    - brama Normstahl - HUGO Janki 601 213 025 - Najtańsze miejsce gdzie znalazłem Normstahl.

    Staram się ułożyć kolejny sezon gdzie mam nadzieję na finisz.

    W związku z tym mam pytanie:
    1. Czy macie ekipę polecaną ode elewacji? Patrzyłem na forum, ale znalazłem tylko: klinkier na elewacjach - Pan Tomasz Buczyński 505 112 971. Jednak tutaj jest napisane, że klinkier. Czy ekipa robi także elewację jako całość, a nie tylko klinkier?
    2. Poszukuję też firmy, która wykona ścianę i drzwi ze szkła. To dosyć specyficzny pomysł dlatego nie jest łatwo znaleźć tego typu firmę.
    3. No i na koniec poszukuję dobrej ekipy od wykończeniówki czyli malowanie, ceramika.
    4. I jeszcze dodam, że może kogoś od parkietu (drewno) macie pod ręką.
    5. Potrzebuję też kogoś od projektowania ogrodów,
    6. Układania kostki
    7. No i jeszcze jakiś stolarz. Wykonawca kuchni itp.

    I wtedy dom będzie już do wprowadzenia. ))

    Z góry wszystkim dziękuję za telefony, email i posty na forum gdzie można zasięgnąć takiej informacji dla Warszawy.

    pzdr,

    Leszek

    No to po kolei:

    1. Elewacje - Grzesiek Szymański i Adam Rybak, tel. 512 197 154. Polecania na forum, robotę możesz sobie obejrzeć u mnie, u sąsiada, w Babicach, na Kwirynowie - ja to oglądałem, zleciłem, z roboty jestem b. zadowolony

    5. projekt ogrodu - Mariola Ratajczak (zdaje się ma nawet strone w necie od nazwy firmy AGAPANT). Ma papiery, doświadczenie i fajny ogród przy własnym domu. Zaprojektowała mi tak jak chciałem, wizualki, obmiary, dobór roślinności do warunków działki i potrzeb przyszłych "ogrodników". Tel. 501 184 489

    6. Kostka - Mariusz Dąbrowski 505 835 328 - zrobił mi z kostki Semelrock płukanej to co zaprojektowała Mariola plus dodatkowo odprowadzenie wody opadowej z dachu i podjazdu wg wspólnej koncepcji. Fachowo i z pełnym zaangażowaniem.

    Co do reszty branż raczej nie pomogę. A robotę powyższych ekip możesz sprawdzić choćby u mnie.

    Pozdrawiam,
    g

  14. #2014

    Domyślnie

    Cytat Napisał piwopijca
    Moze ogarnij sie trosze szybciej i napisz co Ci wykonywal a nie tylko zachwalasz. Trudno skorzystac skoro nie wiadomo od czego czlowiek jest!!!!!!!!!!!!

    Pzdr.
    Ogarne się swoją drogą vadiol na muratorze nie jest incognito, ma sporo koments glazurnik w swoim fachu

  15. #2015
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    lesiak77

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Dołączamy do grona zadowolonych inwestorów u których swoje prace wykonywał polecany już niejednokrotnie pan Robert od kartongipsów, prace wykonane były terminowo, szybko, czysto a efekt naprawdę zadowalający, to jedna z niewielu ekip które mogę z czystym sumieniem polecić kontakt do pana Roberta 0 502 469 645 i drugi fachowiec elektryk pan Andrzej 0 605 317 775, również terminowo, mimo że pod tynk to niemalże od linijki, ciekawe rozwiązania a cała instalacja udokumentowana

  16. #2016

    Domyślnie Architekt poszukiwany

    Witam.

    Czy ktoś z Was mógłby polecić architekta do zrobienia projektu indywidualnego.
    Najlepiej na południe od Warszawy.

    Z góry dzięki.

  17. #2017

    Domyślnie Dzięki za informacje

    Dzięki bardzo za informację. Teraz biorę się za dzwonienie. )

    Na prawdę duże dzięki.


    Leszek

  18. #2018
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    andrzej_izabelin

    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Posty
    89
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    39

    Domyślnie

    Cytat Napisał ambroma
    Cytat Napisał Małgośka Ł.
    Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Kucharskiego (602-325-904). Jest to producent szamba betonowego.

    Pan Kucharski już wcześniej był polecany w tym wątku. Firma solidna, słowna i można się z nimi dogadać. Mają swój sprzęt (koparka) i o nic nie trzeba się martwić. Po prostu SUPER !

    Zdjęcia z montażu szamba można zobaczyć w moim dzienniku budowy.
    Potwierdzam. Firma p.Kucharskiego jest OK.
    Witam

    Rozumiem, że chodzi o firmę z Mościsk. ... Fakt solidni ale też i drodzy za 10m3 4500 PLN to dużo. Ja właśnie wstawiałem szambo z firmy WAF-POL koszt szamba (pokrywa wzomcniona) + komin 1m + żeliwny właz koszt 3 000 PLN.
    Solidna robota i solidne szambo, montowane z głową. Koszt koparki to 80 PLN dojazd i 2h pracy 160 PLN

    Szambo pod klucz to koszt 3240 PLN
    Laik buduje dom
    SKYPE: andrzej_zielinski1975
    DZIENNIK

  19. #2019

    Domyślnie

    Witam

    Poszukuję sprawdzonego i dokładnego glazurnika Najlepiej z okolic Warszawy
    Super by było gdyby ceny za metr nie były oszałamiające
    Miałam już przyjemność z cenami z kosmosu za m.kw glazury
    i podobna prośba o hydraulika
    Pozdrawiam
    Asia

  20. #2020

    Domyślnie Polecam Stolarza

    Stolarz zrobił mi schody z balustradami kutymi niedrogo i naprawdę solidnie. Z czystym sumieniem polecam, teraz robi mi drzwi Na pewno skorzystam jeszcze z jego usług i zamówię u niego meble do kuchni.Wspomnę tylko ze w Warszawie moje schody wyceniali na 27tyś a on mi zrobił za 16tyś Schody wyszły lepiej niż myślałam
    Witold Kita tel.696-080-002
    Pozdrawiam
    Marta
    marta

Strona 101 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony