dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 184 z 290
Pokaż wyniki od 3.661 do 3.680 z 5785
  1. #3661

    Domyślnie

    Warszawa i okolice:

    Nie udzielałem się na forum, ale sporo cennych informacji z forum wziąłem (m.in. opinie o Zbychu i Vadiolu).
    Kończę budowę (Międzylesie) i mogę gorąco polecić następujące ekipy (w kolejności wykonywanych prac):
    1/ alarm - forumowy Zbych vel SŁAWOMIR Trojak DELTA-TECHNIC (nie ma co pisać o zaletach, wszystko jest na forum),
    2/ glazura, biały montaż - forumowy Vadiol (tak jak Zbych, fachowiec w każdym calu), tel. 66 48 37 837
    3/ gładzie i malowanie - Pan Łukasz i M&M Remonts http://www.mm-remonts.pl/, sprawnie i szybko, ale nie kosztem jakości,
    4/ kostka granitowa i betonowa - Pan Rafał i LewGardenBruk http://lewgardenbruk.com.pl/, podobnie bezproblemowo i z należytą jakością.

  2. #3662

    Domyślnie

    Hej Ewel,
    wspomniałaś o deskach. Czy masz może dobrego stolarza do położenia desek (na legarach)?
    Pozdrawiam
    M.

  3. #3663

    Domyślnie

    Niestety nie mam.

  4. #3664

    Domyślnie

    A macie kogoś rzetelnego od ocieplenia dachu i zakudow gk??

  5. #3665
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marqota

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-361
    Posty
    6

    Domyślnie

    Niestety, ja nie moge się dobrze wypowiedzieć o wylewkach wykonanych przez firmę Teka. To zdecydowanie największe rozczarowanie jak do tej pory- kontakt i polecenia wzięłam z forum. Faktycznie, pan Artur w wersji teoretycznej wypadł świetnie, wylewki w wykonaniu jego ekipy zdecydowanie gorzej. Zatem ja- zdecydowanie NIE polecam...

  6. #3666
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    Cytat Napisał marqota Zobacz post
    Niestety, ja nie moge się dobrze wypowiedzieć o wylewkach wykonanych przez firmę Teka. To zdecydowanie największe rozczarowanie jak do tej pory- kontakt i polecenia wzięłam z forum. Faktycznie, pan Artur w wersji teoretycznej wypadł świetnie, wylewki w wykonaniu jego ekipy zdecydowanie gorzej. Zatem ja- zdecydowanie NIE polecam...
    A co dokladnie jest nie tak z wylewkami?

  7. #3667
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barcelona1972

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Płock
    Kod pocztowy
    09-402
    Posty
    14

    Domyślnie

    ekipa rodziny Sionków, profeska w wykończeniówce

  8. #3668
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kipi

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał kori Zobacz post
    A macie kogoś rzetelnego od ocieplenia dachu i zakudow gk??
    Mamy Forumowy yaco. Yacek-poddasza.pl

  9. #3669

    Domyślnie

    Cytat Napisał marqota Zobacz post
    Niestety, ja nie moge się dobrze wypowiedzieć o wylewkach wykonanych przez firmę Teka. To zdecydowanie największe rozczarowanie jak do tej pory- kontakt i polecenia wzięłam z forum. Faktycznie, pan Artur w wersji teoretycznej wypadł świetnie, wylewki w wykonaniu jego ekipy zdecydowanie gorzej. Zatem ja- zdecydowanie NIE polecam...
    przykro mi ale tobie akurat nie robilem zadnych posadzek.zart może dla ciebie fajny ale już nie będzie fajnie jak zglosze taki zarcik na policje ,pośmiejemy się razem.rejestrujesz się na forum piszesz do hubertsain o tynki w dwóch swoich postach i co masz wylewki przed tynkami?wczoraj tez wojgoc w dzienniku kori się na mnie uparl.hmm być może on to Ty.druknalem sobie twój post zaraz napisze do moderatora forum i odpowiednie organa poszukają twojego IP bo ja jestem upartym człowiekiem i doprowadzę sprawę do końca.zobaczymy czy dalej będziesz popisywac się na forum
    Ostatnio edytowane przez teka ; 10-04-2014 o 15:56
    reklamy, ogłoszenia i logo - tylko na płatnym profilu

  10. #3670

    Domyślnie

    dzieki kipi za polecenie
    czy dysponujesz fotkami, aby wrzucić na priv??

  11. #3671
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kipi

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    185

    Domyślnie

    fotki mam raczej słabej jakości, bo zepsuł mi się aparat i robię tylko komórką teraz. A interesują Cię fotki w trakcie roboty, czy efektu końcowego? Jak masz niedaleko to możesz wpaść obejrzeć na żywo

  12. #3672
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marqota

    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-361
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał adamfcb Zobacz post
    A co dokladnie jest nie tak z wylewkami?
    Kiepsko zatarte, bardzo kruche, byle jak zrobione zbrojenie. Najgorsze jest to, że wydaje się, że Pan Artur w teorii wie jak zrobić wszystko dobrze.

    Oto wiadomość, którą otrzymałam dziś od p.Artura:
    Cytat Napisał teka
    jak bede mial chwile,zglosze sprawe na policje.czekam na wiadomosc od moderator forum w spawie twojej rejestracji na forum.wszystkie dane e-mail czy IP komputera na pewno zostana sciagniete.sprawe podciagniemy pod celowe znieslawienie i dzialanie na szkode firmy Teka.mysle,ze bedziemy dochodzic wysokiego odszkodowania.tak robilismy juz w sprawie komentarzy do filmu na youtube.komentarze zostaly usuniete a osoba opisujaca dostala kare w zawieszeniu plus wysokie koszta. milej zabawy
    Szczerze przyznam, że jestem w szoku. Jeśli ktoś chciałby skorzystać z firmy Teka, a później być zastraszanym- polecam.

  13. #3673
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Chciałbym przypomnieć że w Internecie jest się anonimowym ale tylko do czasu popełnienia przestępstwa. Przed prawem nie można się ukryć pod nickiem.
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  14. #3674
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nela29
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa Wesoła
    Kod pocztowy
    05-075
    Posty
    189

    Domyślnie

    Rom-kon: Zgadzam się z Tobą co do anonimowości, jednak wypowiedzi teka strasznie rażą i zniechęcają potencjalnych klientów do współpracy. Brzmią jakby pisał je gówniarz, który myśli, że każdy wszystko łyknie, a w szczególności:
    - "zglosze sprawe na policje" - takich żarcików nie wysłuchają na policji, bo nie jest to sprawa karna, a wyłącznie ścigana z powództwa cywilnego.
    - "sprawe podciagniemy pod celowe znieslawienie i dzialanie na szkode firmy Teka" - w akcie oskarżenia można sobie pisać wszystko, ale nie wszystko przechodzi w sądzie, bo winę trzeba udowodnić. Gdyby tak się dało, to w internecie (i nie tylko!) nie byłoby negatywnych komentarzy, bo przecież jest to działanie na szkodę firmy.
    - "bedziemy dochodzic wysokiego odszkodowania" - no tak, korporacja teka utraciła wysokie korzyści z tego powodu idące w miliony złotych i należy im się wysokie odszkodowanie. Tak to niestety Panie nie działa. Każdą złotówkę szkody należy udowodnić. Samo pienienie się, że "potencjalni klienci", "nowe zlecenia" itd. są funta kłaków warte.
    - "komentarze zostaly usuniete a osoba opisujaca dostala kare w zawieszeniu plus wysokie koszta" - usunięcie komentarzy pod filmem to sobie sam możesz zrobić, nie potrzeba do tego sądu Co do kary, a właściwie zapewne wyroku w zawieszeniu to bujda na resorach. Gdybyś napisał, że warunkowe umorzenie kary z powodu niskiej szkodliwości społecznej to jeszcze bym uwierzyła, ale w "zawiasy" - nieee

    Poza tym gdy się powiedziało A ("ja jestem upartym człowiekiem i doprowadzę sprawę do końca"), trzeba powiedzieć B (więc musisz ją faktycznie do końca doprowadzić, nie masz już innego wyjścia, musisz złożyć pozew i nas o tym poinformować). W innym wypadku deklaracja o "nierobieniu wylewek użytkownikowi marquota" będą tak samo wiarygodne jak "zgłoszenie sprawy policji i doprowadzeniu sprawy do końca".
    Ostatnio edytowane przez nela29 ; 11-04-2014 o 07:26
    240m2 (100% podłogówki), kocioł 1F ACV kondensat.
    Ściany 3-warstwowe 42 cm + 15cm styropian grafit. 20cm podłoga, 15-18cm piany na dachu.

  15. #3675
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    ... nikogo nie bronię ale jakoś mi nie odpowiada polemika gdy z jednej strony jest imię, nazwisko, dokładny adres, nr. tel. nr. buta i kołnierzyka a z drugiej strony tylko nick. Chcecie sobie publicznie nawrzucać? To z imienia i nazwiska inaczej uważam że jest to zwykły hejt.

    Polaków w piekle pilnować nie trzeba... http://natemat.pl/98153,polak-w-pols...my-nienawidzic
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  16. #3676
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Muszę się zgodzić. A teka puściły nerwy, widocznie miał gorszy dzień.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  17. #3677
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar nela29
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Warszawa Wesoła
    Kod pocztowy
    05-075
    Posty
    189

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rom-Kon Zobacz post
    ... nikogo nie bronię ale jakoś mi nie odpowiada polemika gdy z jednej strony jest imię, nazwisko, dokładny adres, nr. tel. nr. buta i kołnierzyka a z drugiej strony tylko nick.
    To, że z jeden strony są pełne dane, a z drugiej nick wynika z faktu, że z jednej strony jest przedsiębiorca, a z drugiej osoba fizyczna. Przecież nikt nikomu nie każe podawać danych kontaktowych (oprócz rejestracyjnych firmy), no ale wtedy nikt nie będzie miał szansy się z firmą skontaktować
    240m2 (100% podłogówki), kocioł 1F ACV kondensat.
    Ściany 3-warstwowe 42 cm + 15cm styropian grafit. 20cm podłoga, 15-18cm piany na dachu.

  18. #3678
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Myślę, że bardziej chodziło o ilość postów. Sam jestem modem na innym forum i dobrze wiem ze ilość postów ma znaczenie dla wiarygodności piszącego.

    Natomiast to co pisałaś o sprawach prawnych, niestety tak jest. Miałem sprawę sądową jako pokrzywdzony, wygrałem ją ale za nic nie chciałbym jeszcze raz się w sądzie znaleść. Bo widziałem jak to działa.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  19. #3679
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kipi

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    185

    Domyślnie

    A tak w ogóle to jesteśmy w wątku "biała lista"

    Poza białą i czarną listą powinien być wątek "szara lista", żeby można było się pożalić na wykonawcę, który coś spartolił, ale nie na tyle, żeby zasłużyć na czarną listę

  20. #3680
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał nela29 Zobacz post
    To, że z jeden strony są pełne dane, a z drugiej nick wynika z faktu, że z jednej strony jest przedsiębiorca, a z drugiej osoba fizyczna. Przecież nikt nikomu nie każe podawać danych kontaktowych (oprócz rejestracyjnych firmy), no ale wtedy nikt nie będzie miał szansy się z firmą skontaktować
    A co jeśli pod nickiem kryje się konkurencja co g... obrzuca zza płota? Jak się przed takimi praktykami bronić?

    Ciężko napisać:
    Ja z imienia i nazwiska uważam że firma taka i taka wykonała zlecone im prace niezgodnie ze sztuką budowlaną. I dalej uzasadnienie.

    Inna forma jest dla mnie zwykłym hejtem. Trzeba brać odpowiedzialność nie tylko za swoje czyny ale też za swoje słowa. Trochę więcej cywilnej odwagi.

    A z innej beczki: myślicie że nie miałem propozycji by zareklamować produkty czy usługi tu na forum? Bierzcie też na to poprawkę
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


Strona 184 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony