dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 271 z 290
Pokaż wyniki od 5.401 do 5.420 z 5785
  1. #5401
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar asbe
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kawęczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    354

    Domyślnie

    Witam,
    czy ktoś z Was może polecić jakiegoś dekarza do balchodachówki?
    Zaczynam od nowa, ale podobnie - wszystko prądem

  2. #5402
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar asbe
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Kawęczyn
    Kod pocztowy
    05-555
    Posty
    354

    Domyślnie

    Czy firma Globart z Nadarzyna jest godna polecenia - chodzi o okna, drzwi, brama garażowa.
    Ktoś ma doświadczenia we współpracy z ta firmą?
    Zaczynam od nowa, ale podobnie - wszystko prądem

  3. #5403

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o okna , to Aprel . To nasz forumowy "Stary" .

  4. #5404
    Lider FORUM (min. 2800)
    Owczar

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3.771
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Właśnie czekam na montaż okien przez Aprel.

    Póki co pozytywne wrażenie - bardzo cierpliwi - nawet na moje udziwnienia
    Tytan 3 MG Projekt po modyfikacjach - użytkowa 158m2 plus garaż grzany 44m2.
    Płyta fundamentowa 10XPS+12cm pod posadzką, 25cm grafit, strop 40cm wełny szklanej. Okna Adams Passive Line.
    OZC bez grzania garażu -20@20 - 5,6kW, z grzanym garażem (15 stopni) -20@22 ~8kW.

    Gruntowa pompa ciepła Ecopower 8i. DZ 3x80m.
    Ogrzewanie i chłodzenie ścienne Meditherm.
    Rekuperacja thesslagreen 600v + higroplus 500.

  5. #5405

    Domyślnie

    Cytat Napisał vadiol Zobacz post
    Jeżeli chodzi o okna , to Aprel . To nasz forumowy "Stary" .
    Potwierdzam, użytkujemy i się cieszymy z wyboru

  6. #5406

    Domyślnie

    Szukam kogoś "z papierami" do wspawania słupów nośnych. Pomożecie?

  7. #5407

    Domyślnie

    Witam, poszukuję dobrego i taniego geotechnika do zbadania gruntu i geodety do zrobienia mapy do celów projektowych. Możecie kogoś polecić?

  8. #5408
    Lider FORUM (min. 2800)
    Owczar

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    3.771
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Geodeta (bardzo cierpliwy i dokładny oraz niedrogi)
    Mariusz Ostrowski

    513 387 038

    Geolog:
    ZamGeo F.P.U.

    ul. Ceramiczna 15

    05-800 Pruszków

    Tel. 22 728 81 31

    22 728 85 91

    Przy okazji, może ktoś polecić wykonawcę przyłączy wodno-kanalizacyjnych? Okolice Warszawy.
    Ostatnio edytowane przez Owczar ; 07-11-2018 o 21:58
    Tytan 3 MG Projekt po modyfikacjach - użytkowa 158m2 plus garaż grzany 44m2.
    Płyta fundamentowa 10XPS+12cm pod posadzką, 25cm grafit, strop 40cm wełny szklanej. Okna Adams Passive Line.
    OZC bez grzania garażu -20@20 - 5,6kW, z grzanym garażem (15 stopni) -20@22 ~8kW.

    Gruntowa pompa ciepła Ecopower 8i. DZ 3x80m.
    Ogrzewanie i chłodzenie ścienne Meditherm.
    Rekuperacja thesslagreen 600v + higroplus 500.

  9. #5409
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Owczar Zobacz post
    Przy okazji, może ktoś polecić wykonawcę przyłączy wodno-kanalizacyjnych? Okolice Warszawy.
    Praktikan.
    Nie robili u mnie tylko u mojego sąsiada, ale z tego co wiem to wszystko było w porządku.

  10. #5410
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pawel250

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    375

    Domyślnie

    Cytat Napisał daronnn Zobacz post
    Witam, poszukuję dobrego i taniego geotechnika do zbadania gruntu i geodety do zrobienia mapy do celów projektowych. Możecie kogoś polecić?
    http://www.geolewar.pl/ Tomasz Lewartowski polecam.
    Taniej w Warszawie chyba nie znajdziesz, za dwa odwierty 5m głębokości dałem 700zł, tyle samo za mapę do celów projektowych.

  11. #5411

    Domyślnie

    Jak nie znajdę jak znalazłem Trzy odwierty, po 5m każdy za 600zł. Jakby ktoś potrzebował podeślę namiary.
    Podobna cena za mapkę, nawet kilka ofert w tej cenie miałem.

  12. #5412

    Domyślnie

    Na dzień dzisiejszy z czystym sumieniem polecam:
    - Firma MEDBUD (forumowy Fighter, elewacje i ocieplenia) - prace wykonane częściowo ale bardzo solidnie, ciąg dalszy w przyszłym roku
    - Firma Aprel (okna) - wszelkie prace wykonane WZOROWO.
    Obie firmy w 100% sprawdziły się w zleconych pracach, na budowę stawiły się w uzgodnionym czasie i wykonały swoją pracę w jakości, jaką powinni świadczyć wszyscy fachowcy biorący udział w budowie.
    Z tego miejsca serdecznie dziękuję im za dotychczasoą współpracę i życzę wielu, kolejnych zadowolonych inwestorów

  13. #5413

    Domyślnie

    Możecie polecić architektów do zaprojektowania nowoczesnego domu piętrowego z płaskim dachem?

  14. #5414

  15. #5415

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel250 Zobacz post
    http://www.geolewar.pl/ Tomasz Lewartowski polecam.
    Taniej w Warszawie chyba nie znajdziesz, za dwa odwierty 5m głębokości dałem 700zł, tyle samo za mapę do celów projektowych.
    Jak pójdziesz do wydziału ewidencji gruntów w powiecie to mapkę dostaniesz za kilkanaście złotych.

  16. #5416

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Praktikan.
    Nie robili u mnie tylko u mojego sąsiada, ale z tego co wiem to wszystko było w porządku.
    Pójdź do wodociągów i zapytaj się kogo polecają. W ten sposób będziesz miał wykonawcę, który jest znany i wiele może załatwić.

  17. #5417

    Domyślnie

    Cytat Napisał andreys Zobacz post
    Jak pójdziesz do wydziału ewidencji gruntów w powiecie to mapkę dostaniesz za kilkanaście złotych.
    która do niczego sie nie nadaje.
    Mapy do celów projektowych w powiecie/starostwie/gminie etc. za kilkanaście złotych nigdzie nie dostaniesz.


  18. #5418

    Domyślnie

    Sławek, mea culpa. Mapa do celów projektowych to geodeta. Mapa do prawie wszystkiego innego to urząd.

  19. #5419
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    NataliaS.

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Teresin
    Kod pocztowy
    96-515
    Posty
    1

    Domyślnie

    Do wykończenia poddaszy serdecznie polecam ekipę Pana Roberta Hawrylaka – FIRMA SELKI, znana jako MISIACZKI (502 469 645)!
    Panowie naprawdę znają się na rzeczy. Jest to ekipa, od której inwestor nie musi niczego wymagać. Wymagają od siebie wystarczająco dużo. Podczas wykonywanych prac o nic nie musiałam się martwić. Panowie zawsze zaczynają prace od dokładnej analizy, skrupulatnych przemyśleń i obliczeń. Możecie być pewni, że pozostawicie swój dom w dobrych rękach! Dbają o niego jak o swój własny.
    Praca wykonana w ekspresowym tempie, terminowo, solidnie i zgodnie ze sztuką budowlaną.
    Panowie mają fantastyczne pomysły i świetnie doradzają. Gdybym 3 razy zmieniła zdanie to 3 razy przerobiliby pokój bez najmniejszego wahania. Bardzo miło spędzało się z nimi czas. Wysoka kultura osobista i niesamowite poczucie humoru. Wyjeżdżając pozostawili po sobie bezwzględny porządek.

    Ekipa zasługuje na medal! Po ich wyjeździe uświadomiłam sobie, że moja inwestycja to prawdziwy dom. Budowa przestała być tylko budową. Stała się prawdziwym domem.

  20. #5420
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    karola43

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    ok.grodziska maz.
    Posty
    17

    Domyślnie

    Szukam sprawdzonej ekipy budowlanej do wybudowania domu do SSO, ekipy murarzy z prawdziwego zdarzenia nie partaczy,ktorzy naprawde sie przykladaja do tego co robia i ewentualnie podpowiedza jakies rozwiazania,dziekuje

Strona 271 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony