dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 289 z 290
Pokaż wyniki od 5.761 do 5.780 z 5785
  1. #5761

    Domyślnie

    widze,że chlopaki ktorzy sie szanuja juz tutaj nie pisza.nie ma fightera,saina i qielu wielu chlopakow.i ja dalem spokoj.ta lista zrobila sie slaba od dlugiego czasu jestesmy mieszani z blotem choc juz nie przez forum.mamy w cjolere roboty.powoli czas inwestora Boga tutaj widze mija

  2. #5762

    Domyślnie

    ze swojej strony xhce pozdrowic wielu"sprawiedliwych"glównie Pana Zbyszka Autorusa.-szacunek.,normalny facet kilka razy bylismy polecani.Pana Tadeusza Wozniaka -parkietkomplek,Pana Jarka,to od nich sie wiele nauczylem.dziekuje,a ludzi ktorzy szanuja ciezka budowlana robote serdecznie pozdrawiam,rowniez w imieniu moich chlopakow ktorzy robia mi super robote,a o ktorych nikt nie pamieta

  3. #5763
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar autorus
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Żelechów koło Żabiej Woli
    Posty
    9.544
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał teka Zobacz post
    ze swojej strony xhce pozdrowic wielu"sprawiedliwych"glównie Pana Zbyszka Autorusa.-szacunek.,normalny facet kilka razy bylismy polecani.Pana Tadeusza Wozniaka -parkietkomplek,Pana Jarka,to od nich sie wiele nauczylem.dziekuje,a ludzi ktorzy szanuja ciezka budowlana robote serdecznie pozdrawiam,rowniez w imieniu moich chlopakow ktorzy robia mi super robote,a o ktorych nikt nie pamieta

    Ja chciałbym pozdrowić kolegę TEKA Wylewki trzymają się jak ta lala i nic złego nie mogę na ich temat powiedzieć . Jedyne co to POLECIĆ gorąco.
    Dziennik budowy na forum MURATORA z komentarzami
    www.timtur.com.pl/budowa/avatar.jpg

    Jeśli chcesz widzieć FOTKI musisz skorzystać z FIREFOX.


  4. #5764
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MoniaWo

    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-739
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cześć,

    przyszedł czas i na mnie. Szukam kogoś, kto podejmie się zrobienia posadzki. Mieszkanie, blok z 56 r., posadzka wylana przez ekipę, którą zadanie przerosło próbowali poprawić i zrobić poziom przez 2 dni, niestety bez pomysłu jak to zrobić. Różnice w poziomie od 0,4 do 2 cm. Posadzka pod panele ac6, panel grubości 8 mm + podkład 2 mm.
    Do poprawy 3 pomieszczenia 2 pokoje i łączący je korytarz, łącznie ok. 38 m2.

    Wiem, że to najgorsza robota, poprawki po "fachowcach", ale może ktoś będzie miał chęci i czas aby podjąć się takiej roboty? albo może znacie kogoś z kim mogłabym się skontaktować w tej sprawie?

    Poratujcie, bo roboty stoją w miejscu.

  5. #5765
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Zeuskk

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Chynów
    Kod pocztowy
    05-650
    Posty
    10

    Domyślnie

    Cześć,
    wysypała nam się ekipa murarska na która czekaliśmy od prawie roku i z którą teraz we wrześniu mieliśmy zaczynać budowę Wzięli sobie inna robotę i naszej już nie zaczną.
    Poszukuję pilnie ekipę murarską na rozpoczęcie budowy prostego z bryły domku jednorodzinnego 170m2 z poddaszem użytkowym do stanu SSO z więźbą praktycznie od zaraz. Czy ktoś sprawdzony z wolnym terminem by się znalazł?

  6. #5766
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    pawel250

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    375

    Domyślnie

    Biała lista – wykonawcy którzy zrobili pracę perfekcyjnie i mógłbym ich polecić w 100% polecić.




    Kierownik budowy – Maciej Jastrzębski - 608 390 829 – dobrze się rozmawiało, polecił kilka rozwiązań, nie było problemu z terminowością, bardzo dobra cena.

    Wiązary dachowe – ndrewno Przemysław Nowak – 783542565 – jakość, wygląd drewna na piątkę, cena również najlepsza.

    Dekarz – Artur Sawicki 502 163 274 – znany już na forum, chociaż tani nie jest to dachówka pod linijkę, tak samo jak rynny, mógłby dać większy spadek bo całość wody nie spływa. Rodzinna ekipa która nie wymaga nadzoru.

    Wylewki cementowe – Bogdan 607 893 782 – Wylewki wyszły perfekcyjne, twarde i idealnie równe. Oglądałem kilka innych i te były najlepsze, najważniejsze że piach się nie sypał.

    Nadmuch wełny mineralnej – Krzysztof Spik – 510 748 343 – przyjechali, nadmuchali i pojechali.

    Okna – Aprel – 602 596 196 – wszystkim znany Aprel,

    Drzwi wejściowe Wikęd i wewnętrzne DRE – Alter dom – 25 632 52 29 – równie znani na forum, ceny mają zdecydowanie najlepsze, jakość obsługi również.

    Brama garażowa novoferm – RAPI – 601 343 601 – polecam bramy novoferm, chodzą ciszej niż Krispol, natomiast Wiśniowski to już nie porozumienie. Polecam pojechać do salonu wiśniowskiego bramfurt i porównać jak chodzi sieczkarnia na łańcuchu. Ja nie wiem czy oni nie potrafią tego wyregulować? U kilku sąsiadów Wiśniowski chodzi tak samo głośno a u innych cicho ale bez porównania do Novofermu. Dodatkowo w novofermie zawiasy segmentów nie wystają.

    centrumrekuperacji.pl - bardzo dobra cena za rekuperator i jego uruchomienie.

    Elektryk, hydraulik, instalacja CO, pompa ciepła, gładzie, sufity GK, malowanie, podbitka - JA



    Szara lista – wykonawcy którzy po prostu wykonali swoją pracę ale z pewnymi zastrzeżeniami

    architekt Agnieszka Mędelska Archidomum – brak możliwości wspólnej modyfikacji projektu, jedynie bazowaliśmi na iteracjach wysyłanych przez architekta, utrudniony kontakt po zatwierdzeniu projektu.

    Murarze, ekipa Stanisław Komoń – uczciwi i pracowici chociaż kilka rzeczy musiałem przypilnować. Jeśli chcesz budować książkowo to musisz pilnować, ale nie ma problemu z dogadaniem się. Jak się ustali to tak będą robić.

    Tynkarze – Paweł 509 535 465 – niestety drugi raz bym ich nie wziął. Nie miał doświadczenia z odbiorem tynków, jak były mokre to były ok ale potem wyszły ryski, dziurki itp. Kąty i powierzchnie nie były najgorsze ale jednak wszędzie trzeba było nałożyć gładź. Miałem nadzieje że tynk gipsowy Diamand nie będzie tego wymagał. Chyba mało jest ekip które go potrafią nałożyć aby było idealnie. Żałuję że nie położyłem gładzi wszędzie po na nie które miejsca to patrzeć nie mogę. Do garażu przyjechali dodatkowo w późniejszym termini i tam położyli lachę totalnie, fale i i rysy wszędzie. Ogólnie Pan Paweł w porządku człowiek, pożyczył za free sprzęt do szlifowania tynków ale niestety efekt nie jest taki jakiego oczekiwałem.

    Poleciłbym jeszcze wykonawcę mebli kuchennych ale mam wątpliwości, bo fachowiec niezły ale w kilku aspektach nas wkurzył nie przemyślanymi rzeczami zrobionymi bez konsultacji.


    Czarna lista – tych wykonawców już na pewno bym nie polecił.

    Elewacje – Mariusz Wróbel – najgorsza ekipa na budowie a była z polecenia od sąsiada. U sąsiada zrobili całkiem nieźle. U mnie natomiast parapety montowali TRZY RAZY !!! bo nie potrafili korzystać z poziomicy, spadki zrobili do okna !!! Żadnych kątów nie zachowali. Przy oknach było z 2cm odchyłki. Przy drzwiach daszek nie miał pionów, aż gołym okiem było widać. Po włączeniu oświetlenia zewnętrznego widać każdą płytę styropianową. Dogadaliśmy się na niższą kwotę ale wolałbym zapłacić mniej!!! i wziąć inną ekipę bo ta wcale nie była najtańsza.
    Ostatnio edytowane przez pawel250 ; 01-11-2021 o 20:56

  7. #5767

    Domyślnie

    Witam,

    Szukam sprawdzonego wykonawcy od gładzi czy możecie kogos polecic w okolicach Warszawy ?

    Pozdrawiam

  8. #5768

    Domyślnie

    Szukam ekipy do ocieplenia starego domu drewnianego w okolicach Płońska i do zrobienia "budżetowego" dachu nad szopą przerobioną na garaż.

  9. #5769

    Domyślnie

    Cytat Napisał jak_kolwiek Zobacz post
    1. źle położona wełna przy murłacie, kominach oraz wyłazie dachowym.
    2. zbyt ubogi stelaż (konstrukcja gk jest zbyt wiotka).
    3. zrobione niechlujne - widać górki na łączeniach płyt (niedoszlifowane), widać ubytki w szpachli na łączeniach. krzywo itp

    na pierwszy rzut oka tego nie było widać ale jak malowałem i robiłem wnętrze to dopiero wtedy dopatrzyłem się wszystkiego.
    Niestety również nie polecam Roberta Hawrylaka, robił u mnie poddasze przeszło 3 lata temu i mam bardzo dużo zastrzeżeń, drugi raz bym go nie wybrał.

    Na początku ekipa wydawała się w porządku i uśpili moją czujność - mój błąd, że dałem się podejść.
    Panowie dość szybko się uwijali z pracą, aż za szybko i już w tamtym momencie to powinno mi dać do myślenia.
    Po pierwsze sami zamówili materiał to też był błąd, że im na to pozwoliłem, ponieważ zastosowali tańsze wiotkie profile, mam zdjęcia z wykonania. Wieszaki na poddaszu montowali na czarne wkręty do GK bez łba podkładowego a powinny być min. 4x45 np. SPAX-y.

    Okna połaciowe tak obrobione, że po 3 latach w 8 sztuk popękało każde w rogach, nie powklejano żadnych taśm..., jak zobaczyłem jak została wykonana konstrukcja a raczej jej brak przy oknie to się załamałem... a jak powinna wyglądać z węgarkiem. Poprzykręcali, aby szybko zagięty profil CD60 do krokiew... i ot to taki węgarek (porównałem z wykonaniami innych ekip jak powinno to być należycie wykonane) wieje z pęknięć GK przy oknach. Wszystkie regipsy przy oknach są do demontażu bo tak zrobili szczelną paroizolację....

    Miały być wstawione taśmy amerykańskie - nie wstawili. W skosach zastosowali ślizg choć nie użyto żadnych taśm do połączeń slizgowycych a łączenie skosu ze ściana zostawili puste ze szczeliną bez akrylu.
    Paroizolacja zrobili najtańszą żółtą ten badziew zamiast ISOVER-a nawet nie spytali mnie co bym chciał, aby zastosować ponadto wykonana bez taśm i szczelnych połączeń - wiec tak jakby jej nie było dlatego tak się uwijali i zakrywali skosy płytami, aby gdy przyjechałem jak najmniej zobaczył.
    Pod profilami UD nie zamontowali - brak podklejonej taśmy akustycznej a powinna być.

    Tak się składa, że w jednym pomieszczeniu zdejmowałem płyty (odkrywka), bo montowałem instalację pod klimatyzację i wyszło szydło z worka i teraz wiem dlaczego tak się spieszyli.

    I tak jak w poprzedniej wypowiedzi niestety niechlujne wykończeni. Wszystko powychodziło po malowaniu, widoczne są wszystkie łączenia płyt gdzie wtapiali fizelinę, wiec są delikatne górki a to widać przy oświetleniu. Niestety nie przyłożyli się do szlifowania tych łączeń bo się tak spieszyli.

    Także, niestety nie polecam a jeśli już ktoś się zdecyduje na nich to należy pilnować i patrzeć na ręce co robią. U mnie wszystko wyszło po czasie, gdy bardziej zglebiłem temat. Zapewne u innych, których wykonywał poddasze jest podobnie albo wyjdzie lub już wyszło bądź te bardzo bardzo istotne rzeczy wyjdą gdy przyjdzie zdjąć płyty ukaże się np. brak szczelnej paroizolacji..... Tak był słynny, że najwidoczniej zaczął odwalać, aby szybciej, bo ze zleceniami nie wyrabiał, a jak ktoś się nie zna to niestety będzie miał minę pod płytami.

    Pozdrawiam
    Grzesiek
    Ostatnio edytowane przez GrzegorzRR ; 13-12-2021 o 21:59

  10. #5770
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE
    rrmi

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    18.501

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Wiem jak wazne sa polecenia , moja kolejna budowa w polowie .Stoja mury i dach przykryty folia. Polecam wielokrotnie wychwalanego na forum murarza Pana Mirka Gencla . Absolutnie i bezdyskusyjnie znakomita jakosc pracy, tempo pracy . Polecam bardzo, zwlaszcza jesli ktos oczekuje , ze budowa bedzie przyjemnoscia , ze nie bedzie trzeba doktoryzowac sie z budowlanki Pan Mirek dba o kazdy szczegół , mury wygladaja idealnie. Telefon do Pana Mirka podawany tu niejednokrotnie 502711910.
    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Kolejne polecenie to okna.Stary z forum już po raz kolejny wstawiał nam okna, po raz kolejny wszystko poszło zgodnie z planem i umową. Ekipa ciepły montaż zrobiła dbając o każdy szczegół i to widać. Okna wyglądają doskonale, Stary doradzał i podpowiadal .Wykazal się nadzwyczajną cierpliwością a marudzilam bardzo.Polecam ,Firma Aprel , Pan Krzysztof Wycech 604170274.
    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Budowa idzie doskonale i wszystko zgodnie z planem , ale to dzieki najlepszym ekipom z Forum. Polecam kolejnych wykonawcow.
    Elektryka Rafal Puchala , absoloutnie idealnie , rowno , czysto po kazdym dniu pracy , zadbali nawet o podkucia w naroznikach , dzieki czemu ilosc tynku bedzie minimalna . Numer tel do tego Wykonawcy , RafSystem 609336728.

    Alarm , doskonale podpowiedzi i swietne rozwiazania techniczne , rowniez wielokrotnie tu polecany Robert Pieprzycki Arm.pl 501142806

    Dach Artur Sawicki , prawdziwy artysta w swoim fachu , nie wyobrazam sobie ze mozna to zrobic lepiej , polozenie dachowki i obrobki blacharskie to poezja
    Sawicki Dachy 502163274.

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Kolejny wielokrotnie polecany wykonawca to Pan Bogdan , nikt wczesniej nie wspominał , ze to artysta Tynki wykonane przez Niego powoduja absloutny zachwyt i kazdego kto je widzi, tynki cementowo wapienne , ktore mozna malowac bez gladzi , maestria, bezdyskusyjnie polecam Pan Bogdan tel 607893782

    Cytat Napisał rrmi Zobacz post
    Kolejny wielokrotnie polecany wykonawca to Pan Bogdan , nikt wczesniej nie wspominał , ze to artysta Tynki wykonane przez Niego powoduja absloutny zachwyt i kazdego kto je widzi, tynki cementowo wapienne , ktore mozna malowac bez gladzi , maestria, bezdyskusyjnie polecam Pan Bogdan tel 607893782
    Moja budowa po 10 miesiacach dobiegla konca , bylo to mozliwe dzieki najlepszym , najlepiej zorganizowanym ekipom. Kolejny , ktorego polecam to czlowiek i ekipa szybsza od predkosci swiatla , Ma Box , Pan MichalJurczak , zrobili wode i wszystko co jest z tym zwiazane , kanaliza , woda uzytkowa , rowniez ogrzewanie z pompa ciepla , rekuperacje , doradzili najlepiej jak to mozliwe , wszystko dziala rewelacyjnie . Praca byla zorganizowana tak dobrze , ze lepiej juz chyba sie nie da .Tel do Pana Jurczaka 600247016

    Prace glazurnicze wykonal u mnie Vadiol, plytki drewnopodobne w calym domu , w tym w wiekszosci w jodelke i zrobil 2 lazienki z trawertynu bebnowanego , bezfugowo, oczywiscie montaz i armatura , duzo podpowiedzi , Dokladnosc labolatoryjna. Tel do Pana Roberta 664837837

    Kazdy wymieniony przeze mnie wykonawca byl tu wielkokrotnie polecany , warto z tego korzystac . Ekipy wspolpracuja ze soba znaja sie , kazdy wie kiedy inny konczy , uzgadniaja kiedy kto wchodzi , bo juz miejsce jest wolne i i mozna dalej robic . Jedynym wyzwaniem dla mnie bylo placenie za wykonana prace , robilam to z przyjemnoscia , nie bylo zadnych uwag . Taka budowa to nie udreka, to przyjemnosc i tego zycze wszystkim budujacym dom. Nie warto szarpac sie z przypadkowymi wykonawcami . Mialam incydent z niepolecanym tu panem od wykonania bramy wjazdowej ,niech go cholera. Gdyby kazdy z wykonawcow byl takim bezmozgiem to inwestorzy schodziliby na zawal jeszcze przed wylewkami. Dodam jeszcze , ze tynki Pana Bogdana po wymalowaniu , bez gladzi, wygladaja bajecznie .
    Ekipa od elewacji i karton gipsow nie byly najgorsze , ale reki uciac sobie za nich nie dam , wiec nie wspominam tutaj.
    Ostatnio edytowane przez rrmi ; 19-12-2021 o 17:38

  11. #5771

    Domyślnie

    Dobry,

    Szukam wykonawcy, który zrealizuje mi SSO od zera na terenie Sochaczewa z początkiem 2023, polecany tutaj Pan Mirosław ma niestety terminy późniejsze.

  12. #5772
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    stary

    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Standard deweloperski lokali usługowych to bardzo często surowe mury wewnątrz, wylewka i wystający ze ściany pęczek drutów będący głównym dopływem energii elektrycznej.
    W takim to stanie nabyliśmy lokal na naszą, nową siedzibę, który doprowadziliśmy do stanu ‘’używalności” przy pomocy godnych polecenia ekip, w większości znanych już na tym forum.
    Według kolejności:
    Projektant – Karolina Chmielnik-Dubaj- tel. 503-079-030
    Elektryk- Raf-System Rafał Puchała- tel. 609-336-728
    Alarm – forumowy Zbych, czyli Delta -Technic- tel. 502-255-017
    Glazura – forumowy Vadiol- tel. 664-837-837
    Zabudowy G-K, gładzie, malowanie- P. Tadeusz- tel. 728-386-666
    Zabudowy G-K, gładzie, malowanie ( w poprzednim biurze) - Piotr Zembrowski z ekipą- tel. 606-831-211
    Grzejniki, nietypowe, antracytowe na zamówienie- Kalmar Bartycka- tel. 602-465-965: www.kalmar.waw.pl

    Nie będę się specjalnie rozpisywał nad szczegółami, więc podsumuję krótko: jeżeli chcesz mieć spokój na budowie, to umów się z fachowcem, który szanuje Twój czas, dotrze na spotkanie i doradzi optymalne rozwiązania. Jeżeli chcesz mieć pracę wykonaną w umówionym terminie, zamiast totalnej fuszery i zbierania porozrzucanych puszek po kątach- to skorzystaj z podpowiedzi.

  13. #5773
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Sprawdzonego dekarza do obróbek dekarskich bym potrzebował okolice wawy

  14. #5774

    Domyślnie

    Hej. Szukam dobrego elektryka Warszawa i okolice (zachodne) (instalacja w nowo powstającym domu). Czy to nadal polecany Piotr Modzelewski? Nie mogę namierzyć żadnego telefonu do niego. Prośba o pomoc. Dziękuję

  15. #5775
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Może ie polecić jakiś sprawdzony zespół do hydroizolacji tarasu nad garażem

  16. #5776

    Domyślnie

    Cytat Napisał fantomek24 Zobacz post
    Może ie polecić jakiś sprawdzony zespół do hydroizolacji tarasu nad garażem
    Po 3 latach wciąż mogę polecić Demobud Bernard Sobkowski.

  17. #5777

    Domyślnie

    Dzień dobry, poszukuję kierownika budowy do poprowadzenia budowy "na serio", nie na podpisy i wizytę raz na rok . Budowa w powolnym 3-letnim tempie, na zachód od Warszawy (gmina Michałowice). Szukam kogoś sprawdzonego, kto potrafi pomóc przy budowie domu jednorodzinnego i doradzić też czasem. Będę wdzięczny za polecenia, kontakty na priva (lub tutaj).

  18. #5778
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    zbigor

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    657
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Polecam kierbuda Tomka Hofmana. . Po owocnej współpracy obecnie nadzoruje u mnie kolejne 2 budynki .

  19. #5779
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Dzeus86

    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Skąd
    Komorów
    Kod pocztowy
    05-806
    Posty
    323

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbigor Zobacz post
    Polecam kierbuda Tomka Hofmana. . Po owocnej współpracy obecnie nadzoruje u mnie kolejne 2 budynki .
    Pozostaje mi tylko się pod tym podpisac. Polecam Pama Tomka

  20. #5780
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar marimag
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Polska
    Posty
    13.957

    Domyślnie

    Witam

    Poszukuje sprawdzonej ekipy od wylewek.
    Chodzi o nadlanie zeby wyrównać poziom pomieszczeń.
    Ktos ? Coś ?

Strona 289 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony