dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 290
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 5785
  1. #1001
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    atos26

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał mika31
    Ja polecam swojego wykończeniowca. Robił u mnie ogrodzenie ( z przeróbką bramy, bo mi rodzony ojciec skiepścił), kominek, dgp, sufit z kg (miooodzio), gres, glazurę i mnóstwo jeszcze innych rzeczy.
    Przy okazji przypilnował mi paru innych fachowców. Strasznie fajny człowiek przy okazji. Kończy u mnie za ok.tydzień. Namiary zainteresowanym wyślę na priva.
    Witam,
    Bardzo proszę o namiar na tego pana.

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Napisał atos26
    Cytat Napisał mika31
    Ja polecam swojego wykończeniowca. Robił u mnie ogrodzenie ( z przeróbką bramy, bo mi rodzony ojciec skiepścił), kominek, dgp, sufit z kg (miooodzio), gres, glazurę i mnóstwo jeszcze innych rzeczy.
    Przy okazji przypilnował mi paru innych fachowców. Strasznie fajny człowiek przy okazji. Kończy u mnie za ok.tydzień. Namiary zainteresowanym wyślę na priva.
    Witam,
    Bardzo proszę o namiar na tego pana.
    ja też poproszę o namiary;
    u mnie tego rodzaju prace dopiero na kwiecień/maj ale już czas sie umawiać

    thx

    no_kya
    1/08/2007 - zaczęło się!!!


    jak mawiają doświadczeni bankowcy: lepiej mieć długi niż...krótki

  3. #1003
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    amirkosia

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał zatom
    aniamalinowska napisał:
    Moge polecic mojego kierbuda i ekipe do stanu surowego.


    jeśli obsługuje W-wę to też poproszę o namiary
    czy ja tez mogę prosić o namiary?

  4. #1004
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    amirkosia

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał tornado17
    Ja polecam Pana Andrzeja (inżynier) do adaptacji gotowych projektów celem uzyskania pozwolenia na budowę, przeliczeń technicznych (np. zamiana jednych materiałów na drugie, przerobienie fragmentów domu), etc. B. duża wiedza, b. sympatyczny i nie jest drogi.
    Witam,
    byłabym bardzo wdzięczna za namiar na Pana Andrzeja. Ostatni architekt z którym miałam do czynienia - istna porażka, zdziwiłam się że tacy istnieją ((
    pozdrawiam i z góry dziekuję
    Ania

  5. #1005

    Domyślnie Re: Polecam solidnego gkazurnika

    Cytat Napisał ewajanecka
    Cytat Napisał zygmor
    Wszystkim zainteresowanym polecam solidnego glazurnika, jego nick na tym forum to vadiol wykonał u nas sporą pracę, kuchnia, salon, wiatrołap, łazienka i pomieszczenie gospodarcze razem ze 100m2 glazury. Z jego pracy jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim zainteresowanym.
    U mnie też pracowal wlaśnie vadiol
    U kilku sasiadow tez.
    I u mnie.




    Poszukuje kogos do podbitki.

  6. #1006

    Domyślnie

    Wszystkich , ktorzy prosili o namiary na ekipe do stanu surowego mowie , ze terminy do konca roku maja zajete.Pracuja u nas na osiedlu do konca roku.

  7. #1007
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar aga&piotr
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    813
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    ekipa nieaktualna
    Ostatnio edytowane przez aga&piotr ; 08-11-2016 o 11:12

  8. #1008

    Domyślnie

    Szukam i szukam i nie mogę znalezdz ekipy do malowania.

    Bardzo proszę was podajcie mi namiary na solidnych i dobry malarzy którzy u was malowali.

    Wszelkie dane bardzo prosze przesłać na prv oraz z info ile wzieli od was za pomalowanie 1m2

  9. #1009
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    grzegorz10

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Skąd
    Łomianki
    Kod pocztowy
    05-092
    Posty
    357

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś poszukuje tynkarzy tynku tradycyjnego to polecam
    Pan Janek robił u mie Solidna ekipa 0-667-329-349
    Mój domek
    01-12-07 WRESZCIE na swoim

  10. #1010
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Jak wszyscy to i ja polecę

    Dekarz - Witek Groń 607 242 688. Ekipa kilku górali robiących w okolicach Warszawy od kilku lat. Polecało mi ich kilka osób z okolicy i forum. Szybcy, z profesjonalnym sprzętem (winda, giętarki, młotki atomatyczne etc). Osoby które mi ich polecały mają dachy od kilku lat. Największe wichury a dachówki na swoim miejscu. Terminowi, podpisują umowy bez problemów i wydziwiania....podczas prac wymyśliłem sobie dodatkowe okna połaciowe, wyłaz. Nie wzięli grosza więcej.

    Szambo - Mariusz Kucharski z Legionowa 602 325 904 - elastyczny, terminowy, pełen profesjonalizm. Przyjechał piękną żółtą Scanią i jeszcze łądniejszą Scanią koparką, dwie godziny i szambo z podłączeniem, czujką przepełnienia i wyjściem do ogrodzenia było zamontowane.

    Stan surowy z więźbą - także ekipa górali. Robią od kilku lat w rejonie Starych Babic.Terminowi (10 osób w ekipie)...pilnować trzeba jak każdych ale bez większych zastrzeżeń. Podpisana umowa i wystawione rachunki. Antek Wójcik...niestety mój tel. umarł a w notesie ich nie mam więc jakby ktoś był zainteresowany to zapraszam na priv.
    pozdrawiam,
    M

  11. #1011
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kukis

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    To ja w takim razie rowniez poprosze kontakt do tej ekipy
    [email protected]

  12. #1012

    Domyślnie

    Witam,
    proszę o namiary na ekipę od ogrodzeń,
    ok. 90mb ogrodzenia: siatka + słupki + podmurówka. Okolice Nadarzyna.

    dzięki

  13. #1013

    Domyślnie

    Ponieważ powoli zbliża sie zakończenie u mnie prac wykończeniowych moge polecić swojego wyykończeniowca - Pana Zbyszka, wykonuje wszelkie prace wykończeniowe-zabudowa gips-karton, glazura, terakota, biały montaż, malowanie, hydraulika, drobna elektryka, gładzie itp. Zainteresowanym podam telefon na priva.

  14. #1014

    Domyślnie witam

    ja również proszę o namiary na tą ekipę,z góry dzięki

  15. #1015
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    kris19

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    839
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    118

    Domyślnie

    Polecam firmę DLH Drewno przy ul. Modlińskiej 231

    Doskonała firma z bardzo dobrym towarem. (PARKIETY. DESKI PODŁOGOWE, PODLOGI WARSTWOWE, CHEMIA DO PARKIETÓW, LISTWY I WIELE INNYCH – DREWNO Z CAŁEGO SWIATA )
    Bardzo dobry kontakt z klientem, potrafią doradzić i chętnie odpowiadają na wszystkie pytania.
    Drzewo na parkiety jest naprawdę wysortowane w danej klasie produktu co często nie jest praktykowane do końca w innych firmach (gdzieś przecież trzeba przyciąć parę groszy).
    Posiadają sprawdzone namiary na parkieciarzy.

    Kupuje tam parkiety,

    Przed podjęciem decyzji co do Waszych podłóg porozmawiajcie z Panem Andrzejem Kwapisiewiczem z
    DLH Poland
    03-120 Warszawa
    ul. Modlińska 231
    695 350 040
    tel. 22 / 811 11 60
    fax 22 / 614 47 01
    pn-pt 8 - 17
    sob 9 - 14

    Na hasło Murator zniżka, można tez powołać się na Krzysztofa z Białołęki
    POLECAM
    DZIENNIK KRISA
    KOME
    POZDRAWIAM

  16. #1016

    Domyślnie

    A ja tym razem szukam namiarów na stolarza, który zrobiłby mi kuchnię wg mojego projektu. Ew. w grę wchodziłyby także drzwi wewnętrzne.
    Nareszcie u siebie

  17. #1017
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał samigom
    A ja tym razem szukam namiarów na stolarza, który zrobiłby mi kuchnię wg mojego projektu. Ew. w grę wchodziłyby także drzwi wewnętrzne.
    zadzwoń Pan Podgórski drewno meble 602 279 982, 604 246 095, - ten pierwszy odbiera pani i ona rozmawia i ustala, widziałem ich prace w postaci drzwi, mebli ładnie zrobione - generalnie robią z drewna na podstawie dostarczonych zdjęc lub rysunków - napewno zadzwonić nie zaszkodzi - są z mławy czy coś takiego. Firma polecana tylko od klienta do klienta
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

  18. #1018

    Domyślnie

    Witam. Zamierzam rozpocząć budowę domu w Chotomowie .Poszukuję solidnej ekipy do stanu surowego a także kierownika budowy.Bardzo proszę o przesłanie namiarów.Z góry dziękuję

  19. #1019

    Domyślnie

    Polecam z czystym sumieniem firme Arkada www.arkada.net.pl

    U mnie wlasciwie juz koncza stan deweloperski, minelo zaledwie 7 miesiecy a chalupa duuuza i trudna architektonicznie.

    Pozdrawiam,
    klememi

  20. #1020

    Domyślnie

    Polecam pana od wykończeniówki. U mnie zaczął od malowania, a potem się zdecydowałam na całą resztę: gładzie, glazury, poprawki elektryki. Bardzo solidny i "nieuciążliwy". Południowo-zachodnie rejony podwarszawskie. Zainteresowanym podam namiary na priva.

Strona 51 z 290

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony