dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie

    Mam pytanie:

    A propos parkieciarz'a:

    Gość zobaczył wylewki na piętrze, mówił że powierzchnia w miarę równa, ale on zaleca "wyspowo" tam gdzie jest za nisko - zastosować zaprawę wyrównującą. Przykładał metrową łatę, kręcił nosem. Oczywiście jest w stanie mi to poprawić, bo parkiet będzie odstawał gdybym ominął przypadkiem wyrównanie posadzki.


    Za wyrównanie taką zaprawą zażyczył sobie 6 pln za m2


    Pytania:
    1. czy rzeczywiście muszę wyrównywać, przecież można gdzieniegdzie klejem podrzucić?
    2. jakie są ceny robocizny jak na okolice W-Wki {DC} - położenie + schody?
    3. Gość nie zalecał parkietu z drewna egzotycznego, bo jest tłuste i lakier może się nie trzymać? Prawda?
    4. Gość zaleca jodełkę- jak chcę aby położyć w pokładówkę to muszę podpisać oświadczenie, że biorę za to odpowiedzialność (skurcz drewna)
    5. po położeniu a przed cyklinowaniem i lakierowaniem - zaleca włączyć ogrzewanie na 25 st C w pomieszczeniach przez 2 tygodnie.
    6. nie zaleca łączenia drewna np. w pokojach inne drewno a w centralnym korytarzu innego. Twierdzi że to brzydko wygląda.

    dzieki za odpowiedzi na pytania:


    <font size=-1>[ Ta wiadomość była edytowana przez: griszka dnia 2003-01-20 19:33 ]</font>

  2. #2

    Domyślnie

    Czyżby nikt nie widział na oczy parkietu?

  3. #3

    Domyślnie

    Jodełka jest OK, wygląda ładnie i zdobi pomieszczenie
    Nie wiem o jakie ubytki ci chodzi, dziurę można zapchać klejem (ale przypomina on raczej toffi niż cement) dużego jednak ubytku, lub spadku tak nie wyrównasz. Wypukłości na pewno wymagają wylewki samopoziomującej.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony