dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 91
  1. #41

    Domyślnie

    mmmmmmmmm... podłoga cudo

  2. #42

    Domyślnie

    ciesze sie ze nie tylko mi sie podoba ta podloga , nie jest idealna i chyba w tym jej caly urok , kogo tylko moge to namawiam na ratowanie starych desek , taka podloga sama w sobie jest ozdoba wnetrza , panele nie "podskocza"

  3. #43

    Domyślnie

    No i wlasnie o to chodzi, żeby nie była "idealna" A sztuczne postarzanie desek to też już nie to samo. Dlatego jak tylko zrobiłam wielkie odkrycie moich desek pod płytami wiórowymi aż pisnęłam z radości

  4. #44

    Domyślnie

    agathap mam nadzieje ze pokazesz jak tobie wyszla podloga rowniez ) strasznie jestem ciekawa i polecam patent z listewkami na duze szpary i z pianka na skrzypienie podlogi, tylko z pianka trzeba uwazac musi to robic ktos doswiadczony, prawdziwy fachowiec od podlog

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar boorg
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.354

    Domyślnie

    Mufka ... czapki z głów. Podłoga zatyka dech w piersiach. Mam nadzieję, że nie masz zamiaru zawodowo zająć się parkieciarstwem - bo co ja wtedy będę robił...

  6. #46

    Domyślnie

    boorg jak juz tu zajrzales to prosze o rade jak pielegnowac taka podloge? To jest lakier poliuretanowy hartz-lak wysoki polysk, chcialabym zeby nastepne cyklinowanie podlogi bylo mozliwie najdalej przesuniete w czasie jak sie da, a dechy sa wiekowe
    No i ciesze sie ze stare podlogi maja tylu milosnikow

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar boorg
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.354

    Domyślnie

    Masz do wyboru http://www.hartzlack.pl/pl/wewnetrzne.htm
    środek nazywa się Hartzlain Polish (to firmowo od producenta lakieru - ja go nie znam). Ja znam Everclear http://ww.profiparkiet.pl/ber.htm#par i tutaj masz filmik o nakładaniu pierwszy raz
    http://www.szendera.home.pl/files/of...everclear.mpeg
    Pamiętaj aby kupić połysk bo inaczej Twoja piękna podłoga straci swój blask ... .

  8. #48

    Domyślnie

    boorg blyskawico dziekuje za odzew

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar boorg
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.354

    Domyślnie

    W moim fachu błyskawico to nie komplement.
    Raczej Ty żółwiu!!!

  10. #50

    Domyślnie

    Mufka,super... z niecierpliwością czekam na dalsze efekty... A tak swoją drogą-zastanawiam się, kto doprowadził mieszkanie do takiego stanu?! Przecież tak się nie da mieszkac!

  11. #51

    Domyślnie

    Tulla wiecej zdjec nie bedzie, ale chetnie zobacze efekty waszej pracy

  12. #52

    Domyślnie

    Mufka, na efekty mojej pracy trzeba będzie jeszcze trochę poczekac, bo w tym momencie jestem na etapie przedzierania się przez gąszcz biurokratów (chcemy z mężem wykupic mieszkanie komunalne, ale głównym najemcą jest babcia, więc to nie jest takie proste). Pomysłów na aranżację przestrzeni mam tysiące(mieszkanie zaniedbane i podniszczone, więc bez problemów przekonam męża do gruntownej rewolucji), jednak teraz, odrywając sie od spraw urzędowych, staram się skupic na sprawach technicznych i przepisach dotyczących przbudowy(zwłaszcza dotyczących ścian nośnych).
    Ale solennie obiecuję, że zdjęcia bedą

  13. #53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mufka
    agathap mam nadzieje ze pokazesz jak tobie wyszla podloga rowniez ) strasznie jestem ciekawa i polecam patent z listewkami na duze szpary i z pianka na skrzypienie podlogi, tylko z pianka trzeba uwazac musi to robic ktos doswiadczony, prawdziwy fachowiec od podlog
    Chętnie bym pokazała moją super podłegę, ale niestety najpierw musimy zrobic modernizacje instalacji elektrycznej , gazowej i wodnej, więc trochę to jeszcze potrwa Jutro mogłabym wstawić zdjęcia obecnego stanu, ale tu nie ma się czym chwalic

  14. #54

    Domyślnie

    Witam,
    Dobrze że powstał taki wątek o remontach kamienic...my zaczynamy właśnie remont mieszkania 130m2. Może wieczorem postaram się zamieścić fotki w jakim stanie zastaliśmy nasze mieszkanie. Na razie mamy zrobione CO gazowe i łazienke

  15. #55

    Domyślnie

    witaj higgins,
    widze ze metraz mieszkania masz podobny do naszegp-moge zapytac na jaki kociol sie zdecydowaliscie? Tzn firma i moc kotła.
    Obniżacie sufity czy zosatwiacie wysokie pomieszczenia?, nam wyliczono ze jesli obnizymy o pol metra zyskujemu ok 20% na ogrzewaniu-tak ze pewnie obnizymy.
    A my dalej czekamy az sie poprzednicy wyprowadza, juz mnie to wkurza bo pol miesiaca stracone.
    Pozdrawiam watek.

  16. #56

    Domyślnie

    leli1 jak to czekacie? macie napisane w akcie notarialnym do kiedymusza zdac klucze?

  17. #57

    Domyślnie

    mieli opuscic lokal do konca stycznia. No i wtedy zdali nam klucze ale oczywiscie z prośbą ze nie dali rady wszystkiego zabrac i do tygodnia zwiozą reszte. No i ten tydzien zwiekszył sie do 2. Ja sie wkurzam, ale nie mam serca po prostu wywalic tego na smietnik. Oni sie w ogole nie zglaszaja, nam nie podali swojego nr.tel i teraz jestem w kropce. Zawsze mowie sobie ze o ostatni tydzien i tak tez powiedziaalm sobie dzisiaj - poczekam do piatku a potem wezme gosci i po prostu wywale to co zostało - ile mozna czekac.

  18. #58

    Domyślnie

    Nie no, nie dali nr telefonu ich strata, ja bym wywalila ich rzeczy. Przeciez ponosisz koszty tego ze nie mieszkasz tam, placisz czynsz itp

  19. #59

    Domyślnie

    no dokładnie i w dodatku wstrzymuje mi to cała moja robote. Ale jak to mówia naiwnych nie sieją....taka juz kurcze jestem.
    Nic to, w piatek bezapelacyjnie koniec z dobrym sercem........tym bardziej ze znajomi mnie "uświadamiają", ze oni juz pewnie po to nie przyjdą, tylko nie chciało im sie ponosic kosztów pozbycia sie tych rzeczy więc zwalili to na mnie.

  20. #60

    Domyślnie

    prawdopodobnie wlasnie tak jest, wspolczuje, ja przez takie "dobre" serce wprowadzilam sie 3 tyg pozniej. ludziom nie mozna ufac, niestety do takich wnioskow dochodze po remoncie, i jak moge poradzic to nigdy nie plac za usluge zanim ja fachowiec nie skonczy i po tym jak zobaczysz robote, nie plac jesli cos zepsul, a usterke schowal, przyjrzyj sie dokladnie kazdemu szczegolowi , jak mowie zmienilam podejscie do ludzi po remoncie. Trzymam kciuki za twoj remont. ja juz szczesliwie mieszkam, jeszcze zostaly mi futryny i drzwi ale to juz kosmetyka

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony