dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 93 z 93
Pokaż wyniki od 1.841 do 1.847 z 1847
  1. #1841
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    warmus

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Banino
    Kod pocztowy
    80-297
    Posty
    2

    Domyślnie

    Minoła rok od zakończenia budowy i w końcu mogę zrobić listę wykonawców których mogę polecić i kolejnym razem tez bym wybrał tych wykonawców. Duża cześć wykonawców wybrana właśnie na podstawie tego forum i to wszystko co pisali zgadza się.

    SSO: Pan Jacek Szymichowski tel.506051021
    Zadbał o dosłownie wszystko. Pan Jacek Nigdy niczego nie odmówił. Porządek na budowie i wykonanie na bardzo wysokim poziomie

    Kier. Budowy: Pan Tomasz Pożarowszczyk tel. 502-723-754
    Zawsze pod telefonem. Wszystko jak najlepszym porządku.

    Geodeta - 667828880
    polecam

    Dekarz - Dachy Puzdrowski tel. 730 944 983
    Wykonanie i doradztwo na bardzo wysokim poziomie. polecam

    Okna: MegaBud Gdańsk tel. 512 023 999
    Brałem u nich wszystkie okna, rolety, brame garażowa i drzwi wejściowe. Obsługa i montaż na bardzo wysokim poziomie. polecam

    Elektryka: Artur z ProgresElectric http://www.progresselectric.pl 693846523
    wykonali całą elektrykę, alarm, kamery. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie. polecam

    Hydraulika: Pan Tomek tel 798-198-919
    Robił u mnie całe wod-kan i ogrzewanie podłogowe. Wszystko jak należy wykonanie i obsługa na bardzo wysokim poziomie. polecam

    Rekuperacja: Pan Rafał Bisewski 501-034-874 i Pan Klaudiusz Starczynowski tel. 500408564
    Wykonanie i doradztwo na bardzo wysokim poziomie. reku działa wydajnie i bardzo cicho. Na najwyższym biegu prawie jej nie słychać. Bardzo dobrze wszystko zaizolowane. Działa bezproblemowo. Polecam

    tynki i wylewki - Adrian Brodziak tel. 504 198 761
    tynki i wylewka wykonana bardzo szybko i równo. polecam

    wykończenie - bracia Gurscy tel. 783 903 130:
    ekipa od zadań specjalnych. Wykończenie na bardzo wysokim poziomie. Dużo cenny sugestii. polecam

    Elewacja: Adam Lis tel.691-951-972
    Ocieplenie i elewacja 1 klasa. budynek został odkopany i dokładnie wykonano połączenie izolacji ściany z fundamentem. Izolacja pod oknami i drzwiami wykonana tak aby nie było mostków termicznych. Struktura mega ładna, nakładana agregatem. Podbitka wykonana bez zarzutów. na spotkaniu wszystko dokładnie omówione i wyjaśniony zakres pracy jaki będzie wykonany. bardzo dobry kontakt. polecam

    Kostka brukowa : Usługi Brukarskie Grabowski tel. 515 960 402
    Wykonali u mnie odprowadzenie wody, studnia chłonną , kostka na podjeździe i taras z płyt grosowych. Wszystko wykonane bardzo staranie i terminowo. polecam

    Ogrodzenie murowane: Pan Łukasz tel. 663802042
    Polecam.

    Brama wjazdowa : Olbud Straszyn
    Doradztwo i wykonanie bez zarzutów. polecam

    izolacja balkonu Pan Lis 721 298 151
    wykonanie izolacji balkonu perfekcyjne. wykończenie balkonów deską tarasowa. polecam

    schody i drzwi - Szreder - drzwi i schody http://www.drzwi-schody.pl/
    pięknie wykonane drzwi i schody. polecam
    Ostatnio edytowane przez warmus ; 22-05-2023 o 09:44

  2. #1842

    Domyślnie

    Cytat Napisał Clunck Zobacz post
    Witam,

    Mam do polecenia fachowców od kładzenia tynków gipsowych.

    Pan Radosław, firma rodzinna z Rumii, tel. 513 331 933.

    Gips maszynowy alfa od Doliny Nidy na domu 250m2 położyli w 10 dni, przy czym 10 dzień to odbiór robót i jakieś drobne poprawki.

    Oprócz tego, że sprawnie się uwinęli, to jakość prac na wysokim poziomie - Kierownik robót zadowolony

    Dobry kontakt, wszystko przebiegło gładko i bez żadnych komplikacji.

    Miesiąc przed terminem rozpoczęcia zlecenia potrzebowałem wytynkować czołową ścianę w garażu - nie było problemu. Zjawili się we wcześniej określonym terminie, położyli tynk i jeszcze dali znać, że gotowe

    Jeśli jesteście na etapie tynków, to 100% polecam tych Wykonawców.

    Pozdr,

    PJ
    Przyłączam się do pochlebnej opinii.

    Domek w Mrzezinie 750 m/2. Tynki wykonane solidnie bez żadnego marudzenia.

  3. #1843

    Domyślnie

    Cytat Napisał warmus Zobacz post
    wykończenie - bracia Gurscy tel. 783 903 130:
    ekipa od zadań specjalnych. Wykończenie na bardzo wysokim poziomie. Dużo cenny sugestii. polecam
    Do prostych prac jak najbardziej. Trzeba nad nimi stać, pokazywać jak robić bo sami boją się cokolwiek policzyć. Dzwonią z byle powodu więc tak naprawdę trzeba z nimi być na budowie bo inaczej pierwsze co robią to zrzucają winę na innych. Materiały zakupione z dużym zapasem a potem na śmietnik. Nie wywiązują się z umowy. Więcej ich nie wybiorę ani nie polecę. ich jakość bardzo mocno podupadła, A dodatkowo biorą się za prace na których się nie znają.

  4. #1844
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    warmus

    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Skąd
    Banino
    Kod pocztowy
    80-297
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Patatay Zobacz post
    Do prostych prac jak najbardziej. Trzeba nad nimi stać, pokazywać jak robić bo sami boją się cokolwiek policzyć. Dzwonią z byle powodu więc tak naprawdę trzeba z nimi być na budowie bo inaczej pierwsze co robią to zrzucają winę na innych. Materiały zakupione z dużym zapasem a potem na śmietnik. Nie wywiązują się z umowy. Więcej ich nie wybiorę ani nie polecę. ich jakość bardzo mocno podupadła, A dodatkowo biorą się za prace na których się nie znają.
    Niezgodzie się z powyższą opinią bo chyba dotyczy innej ekipy.
    U mnie robili wykończenie całego domu. wszystko zgodnie z ustalaniami. Dużo podpowiedzi i sugestii. Ilość materiału wyliczona bardzo dobrze żadnych strat nie było. Wcale nie trzeba ich pilnować wiedzą co maja robić. Na budowie zawsze na czas. Zawsze porządek. Jak będą robił jakiś remont to na pewno z ta sama ekipą.

  5. #1845

    Domyślnie

    Cytat Napisał warmus Zobacz post
    Niezgodzie się z powyższą opinią bo chyba dotyczy innej ekipy.
    Masz prawo mieć swoją opinie a ja swoją. Tak to na pewno ta sama ekipa z tym samym numerem telefonu. Arkadiusz a ten drugi nie pamiętam.

  6. #1846

    Domyślnie

    Witam panie patatay prosze o kontakt w sprawie obrzocenia na oszczerstwami Wojtek Gurski tel 783903130

  7. #1847

    Domyślnie

    Niestety nikt z patatay sie nie odezwal moze komus z branzy nacisnelismy na odcisk pozdrawiam Wojtek Gurski

Strona 93 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony