dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 85
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 1847

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    na tym etapie moge polecic

    tanie deski Kartuzy 0501525416

    bloczki rewelacja cenowa jakosciowa p. Polomski Malkowo 601187938

    elewacje i cala wykonczeniowka (choc mi robili jedynie elewacje) 600639051

    firma ktora sprzedawala mi dachowke i akcesoria DACHDEK z Pruszcza Gd. 058 682 35 59 wspaniala obsluga i negocjowalne ceny

    dekarze p. Kłus i syn z Wislinki 603 832 776 terminowi i duza fachowosc

    drzwi zewnetrzne 501 10 11 14 (choc trafilem na zly okres z drziw jestem zadowolony cenowo i jakosciowo)


    parkiety 509 55 0431

    betoniarnia Beton Thomas 508018133 najlepiej z tym telefonem lepsze ceny daje ten agent

    stal Techmaprojekt ceny rewelacyjne 058 343 11 11 Jozef Kudecki

    to na razie tyle jak inni skoncza to podam namiary
    CMyK

  2. #2

    Domyślnie Re: geolog-badanie gruntu

    Cytat Napisał roslena
    Cytat Napisał CMYK
    POLECAM GORACO geologa pan Szyłanski 0502 526 801, dom 348 52 83
    szybko na czas i bardzo bardzo tanio zamowilem ekspertyze gruntu po wymianie przyjechal zgodnie z ustalona godzina z 3 chlopakami wpadli na dzialke zrobili pomiary i skasowali zamiast 80 zl 50 myslalem ze cos nie tak ale nie wszystko w porzadku i jeszcze do domu przyslal 2 egzemplarze oprawionej ekspertyzy lacznie z mapka za darmo CUD.
    Za odwierty bierze 50 zl (przy badaniu na jakiej glebokosci zalegaja torfy)
    CMyK

    Coś chyba nie tak? Dzwoniłem do tego Pana i za zbadanie gruntu "krzyknął" mi coś około 400 - 500 zł (w zależności czy z fakturą czy bez). Skąd te 50 PLN??? Może trzeba się targować, ale, aż tak ) z 500 na 50
    Czy ktoś jeszcze badał grunt?
    Arek
    Równiez badałem grunt w kowalach i płaciłem 300 bez faktury pomimo ceny mogę śmiało polecić
    Lepiej pytać niz błądzić..!!

  3. #3

    Domyślnie

    Szylanski bral 50 zl za punkt czyli jak zrobil u mnie w 4 miejscach powinien wziazc 200 a dlem 180 zl
    CMyK

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    olaHO

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4

    Domyślnie P.Janusz? Murarz

    Cytat Napisał Arco
    Od 2 tygodni mieszkamy już w nowym domu, więc przyszła pora na podsumowanie. NIewiele jest ekip, które moge polecić ale na szczęście kilka się przwineło:

    1. Instalacja c.o., wod-kan, gaz - DESTO z Rumii przy WINDOWS 2000 - Tomasz Gawęda "Mały" - 696403853 - najlepsza ekipa na budowie

    2. Murarz (murował u nas od momentu stropu) - p. Janusz 608 403 518 - robi tez inne rzeczy - u mnie na budowie do dzisiaj kończy kłaść kafle w garażu - robił też ocieplenie poddasza, płyty GK i malowanie, taras drewniany i ogrodzenie, kominy z kliknieru, panele - człowiek godny polecenia - robi tez elewacje.

    3. Tynki p. Wicki - numer w postach powyżej

    4. Kafelkarz - p. Staszek - namiar uzupełnię jak znajdę

    5. Wylewki - p. Dawidowski - 602 192 704

    6. Dekarz - Piotr Gawka - 604 246 721

    Reszta nie nadaje sie do polecenia ... niestety
    Witaj. Jestem tu nowa. Dzis jestem po rozmowie z panem Januszem. Chcę rozpocząć budowe w lipcu w okolicach trojmiasta. Można by zobaczyć jego dzieło?
    ola

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał dorbie
    Cytat Napisał gosia@
    Architekt p Jolanta Makanderpozwoliła przebrnac etap wyborów materiałow, , zrobiła projekt, czuwała nad wszystkim.Rewelacja!tel 0501785505
    Robila Wam jakies wieksze zmiany w projekcie? adaptacje projektu, zagospodarowanie dzialki?Ile Was to kosztowalo?
    Poprawiała nam cały projekt od początku. Niestety z ceną trzeba indywidualnie. Tania niejest, ale drugi raz też bym z nią współpracowała

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie Re: P.Janusz? Murarz

    Witaj. Jestem tu nowa. Dzis jestem po rozmowie z panem Januszem. Chcę rozpocząć budowe w lipcu w okolicach trojmiasta. Można by zobaczyć jego dzieło?[/quot
    e]O, Ola moja sąsiadka Witaj, udało się zalogowac jak widzę

  7. #7

    Domyślnie wykonczenia

    ki
    jacek

  8. #8

    Domyślnie

    Witam,
    czy ktoś może polecić pracownię projektową "RAPID" JACEK SZULWACH? Chcialem wykonać adaptację gotowego projektu, ale przy okazji oczekuję od architekta inwencji i dobrych rad - ten pomysl jest ok, a tamten bez sensu....
    Czy ewentualnie znane są inne pracownie projektowe godne polecenia z okolic Gdyni (może też być trochę oddalona) - najlepiej takie, które mają również uprawnienia z branży wentylacyjnej. Chcialem od razu zaadoptować projekt do wentylacji mechanicznej.

  9. #9

    Domyślnie Kafelkarz - trójmiasto

    Cytat Napisał rispetto
    Kafelkarz - p. Janusz, tel.887179422. Superfachowiec za bardzo przystępną cenę. Jedyny problem to obłożenie pracą. Trzeba umawiać się z wyprzedzeniem, ale warto zaczekać.
    Dzięki rispetto za namiary. Potwierdzam - bardzo rzetelny, staranny i sympatyczny fachowiec. W moim przypadku poprawiał partaninę, spisał się na medal - a zwracam uwagę na szczegóły. Polecam!

  10. #10

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem polecam : ZAKŁAD PRODUKCJI PREFABRYKATÓW BETONOWYCH Gdańsk Osowa ul. Barniewicka 76 tel 058 5527198.
    Bralam od nich terive. Cenowo super, pozatym wszystko na czas a i jakośc terivy bardzo dobra Polecam
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    domek157

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2

    Domyślnie Hydraulik - polecam- okolice Trójmiasta

    Polecam hydraulika. Pan Roman z Żukowa. Tel. 609068933
    Wykonał u nas w domu instalację wodną i kanalizacyjną.
    Szybko i na temat. Bez zaliczek. Płatne po wykonaniu pracy.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratki
    Cytat Napisał Franciszek
    Mogę polecić projektantów wnętrz z pracowni 3D Atelier, numer kontaktowy: 698 479 766. Robią fajne projekty i nie kasują zbyt wiele. Polecam.
    .
    Czy jesteś pewny nazwy? Poza Twoim wpisem firma w sieci nie istnieje.
    Nazwa jest dobra Widzialam sie z jednym z tych Panow osobiscie Jednak nie zdecydowalismy sie na nich bo mieli bardzo odlegle teriminy realizacji
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał majcia
    Nazwa jest dobra Widzialam sie z jednym z tych Panow osobiscie Jednak nie zdecydowalismy sie na nich bo mieli bardzo odlegle teriminy realizacji
    Dzięki

  14. #14

    Domyślnie

    Witam Podtrzymuję dobrą opinię o P. Kazimierzu Wickim i Jego ekipie. Tynki gładziutkie, wykonane w terminie, sprawnie. Wylewki też będzie nam robił. Pozdrawiam
    Tak wygląda nasz Szmaragd:
    http://popej.fotosik.pl/albumy/124214.html

  15. #15

    Domyślnie

    Hey
    szukam namiarów na dobrego koparkowego w okolicach Wejherowa.
    Co do Szyłańskiego to dalej jestem z nego zadowolonya,ale aktualnie (tzn.w zeszlym roku) brał on 300 zł za 2 odwierty czyli po 150 zł za dziure.
    pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Papaja
    Witam Podtrzymuję dobrą opinię o P. Kazimierzu Wickim i Jego ekipie. Tynki gładziutkie, wykonane w terminie, sprawnie. Wylewki też będzie nam robił. Pozdrawiam
    Wiadomość trochę nieaktualna - dzwoniłem w zeszłym tygodniu i Kazimierz Wicki powiedział, że juz nie zajmuje się tynkami. Teraz robi tylko wylewki.

  17. #17

    Domyślnie

    Możecie polecić kogoś od ogrodów? Oczywiście w rozsądnej cenie, ale nie kogoś, kto wczoraj rozkręcił interes.

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gosia@
    Zarejestrowany
    Nov 2004
    Skąd
    Szczecin
    Posty
    3.846
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jan z Jankowa
    Możecie polecić kogoś od ogrodów? Oczywiście w rozsądnej cenie, ale nie kogoś, kto wczoraj rozkręcił interes.
    Ja ostatnio polecałam p Ewa firma Ogród. Tania niestety nie jest, ale bardzo dobra. Interes ma od ok 18 lat 0600809918. Jak masz ochote, mozesz u mnie obejrzec jej dzieło

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał Jan z Jankowa
    Możecie polecić kogoś od ogrodów? Oczywiście w rozsądnej cenie, ale nie kogoś, kto wczoraj rozkręcił interes.
    Ja ostatnio polecałam p Ewa firma Ogród. Tania niestety nie jest, ale bardzo dobra. Interes ma od ok 18 lat 0600809918. Jak masz ochote, mozesz u mnie obejrzec jej dzieło
    My bysmy sie pisali na ogladanie,jak mozesz podaj mi namiary na priva,umowimy sie kiedys.

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał gosia@
    Cytat Napisał Jan z Jankowa
    Możecie polecić kogoś od ogrodów? Oczywiście w rozsądnej cenie, ale nie kogoś, kto wczoraj rozkręcił interes.
    Ja ostatnio polecałam p Ewa firma Ogród. Tania niestety nie jest, ale bardzo dobra. Interes ma od ok 18 lat 0600809918. Jak masz ochote, mozesz u mnie obejrzec jej dzieło
    Dzięki za namiary, ale proszę sprecyzuj co znaczy nietania. Jeśli się oreientujesz napisz ile np. kosztuje projekt, prace ziemne, nasadzenie roślin itd. powiedzmy na ogrodzie ok. 1000m2

Strona 10 z 85

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony