dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 30 z 93
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 1847
  1. #581

    Domyślnie

    Witam,
    Poszukuje kogoś do wymurowania z klinkieru słupków do płotu. Jeśli znacie kogoś solidnego to proszę o namiary.

    Pozdrawiam

  2. #582
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    martynia69

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1

    Domyślnie Drzwi Pol-skone

    Prezi - Ja osobiście polecam firmę DOMO w Straszynie: www.domo.gda.pl. Zawracaliśmy im głowę chyba z osiem razy, ale zawsze byli uprzejmi i pomocni. Dostaliśmy też dość wysoki rabat (13%), co raczej jest dużo, bo np na allegro najwięcej dawali 15%.

  3. #583

    Domyślnie Re: Drzwi Pol-skone

    Cytat Napisał martynia69
    Prezi - Ja osobiście polecam firmę DOMO w Straszynie: www.domo.gda.pl. Zawracaliśmy im głowę chyba z osiem razy, ale zawsze byli uprzejmi i pomocni. Dostaliśmy też dość wysoki rabat (13%), co raczej jest dużo, bo np na allegro najwięcej dawali 15%.
    Dziekuje jutro podjade.

  4. #584

    Domyślnie

    Cytat Napisał kordzik
    Polecam usługi transportowe pana Damiana. Tel. 888 24 37 54. Bardzo sprawnie i w rozsądnej cenie przeprowadził nas do nowego domu. Usługi świadczy na terenie Trójmiasta i Polski. Nie zawiedziecie się, szczerze polecam.
    Też skorzystałem z usług transportowych pana Damiana, potwierdzam solidność i zaangażowanie kierowcy.

  5. #585
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hako2

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4

    Domyślnie Może ktoś poleci firmę do wykończenia (remontu ) mieszkania

    Witam. Pierwszy raz pisze na forum i być może wpiszę swoją prośbę nie w to miejsce, co potrzeba. Jeśli tak, to przepraszam, proszę mnie poprawić. Potrzebuję ekipy do wykończenia mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie w GDYNI. Przejrzałam całą listę białą, a na niej głównie wszyscy do budowy mieszkań. A mnie potrzeba do zrobienia mieszkania (remont kompleksowy). Mieszkam poza Trójmiastem i to jest główny problem, bo nie mam tam znajomych, którzy mogliby polecić uczciwych i solidnych fachowców. wykonujących prace remontowej w rozsądnej cenie. Nie mam możliwości angażowania ludzi do wykonania poszczególnych robót ( panel, glazura biały montaż, sufity podwieszane, rozprowadzenie elektryki). Potrzebna mi ekipa, która zrobi wszystko.

  6. #586

    Domyślnie

    A na kiedy ich potrzebujesz?
    Jezeli blizej jesieni to moge polecic, wczesniejszych terminow nie maja.

  7. #587

    Domyślnie

    Poszukuję sprawdzonej firmy do zamontowania automatu do bramy wjazdowej i garażowej oraz dobrego (niezachwaszczonego) czarnoziemu, czy może ktoś ma jakieś namiary??
    brukarza rónież szukam z przystępnymi cenami.

    pozdrawiam

  8. #588
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hako2

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4

    Domyślnie Może ktoś poleci firmę do wykończenia (remontu ) mieszkania

    Właściwie to może być nawet remont późną jesienią a nawet na początku zimy. Mieszkanie wg dewelopera będzie do odbioru: " koniec wrześnie, początek października", na Obłużu. A mnie nie tak chodzi o czas jak o solidną ekipę. Tyle naczytałam się na forum trójmiejskim o różnych pseudofachowcach, że przybyło mi siwych włosów. Podaję kontakt: [email protected] Może ktoś poleci mi naprawdę sprawdzonych ludzi. Z góry dzięki i pozdrawiam
    PS Rafał, jeśli możesz, daj mi kotakt do tej ekipy remontującej. H

  9. #589

  10. #590
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hako2

    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    4

    Domyślnie Re: Może ktoś poleci firmę do wykończenia (remontu ) mieszka

    Cytat Napisał hako2
    Właściwie to może być nawet remont późną jesienią a nawet na początku zimy. Mieszkanie wg dewelopera będzie do odbioru: " koniec wrześnie, początek października", na Obłużu. A mnie nie tak chodzi o czas jak o solidną ekipę. Tyle naczytałam się na forum trójmiejskim o różnych pseudofachowcach, że przybyło mi siwych włosów. Podaję kontakt: [email protected] Może ktoś poleci mi naprawdę sprawdzonych ludzi. Z góry dzięki i pozdrawiam
    PS Rafał, jeśli możesz, daj mi kotakt do tej ekipy remontującej. H
    Nie dotarła do mnie żadna informacja

  11. #591

  12. #592

    Domyślnie

    Cytat Napisał budek72
    Poszukuję sprawdzonej firmy do zamontowania automatu do bramy wjazdowej i garażowej oraz dobrego (niezachwaszczonego) czarnoziemu, czy może ktoś ma jakieś namiary??
    brukarza rónież szukam z przystępnymi cenami.

    pozdrawiam

    Automat do bramy- Firma BRAMEX Gdynia. Mam ponad 5 lat, chodzą bez zarzutu.
    Brukarz- p.Kreft 604 881 190. Kładzie ładnie, nie marudzi typu"nie da się".

  13. #593

    Domyślnie

    Witam
    Poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania drewnianej podbitki.

  14. #594

    Domyślnie

    Polecam dwóch panów od instalacji wod-kan, co i innych prac wykończeniowych. Są to Waldemar Skrzypkowski 782 494 005 i Rafał Klawikowski 665 635 457 z Sierakowic.

  15. #595

    Domyślnie XX

    No i mam dla was ekipe do prac budowlanych i wykończeniówki,jak by kto potrzebował p.Stanisław 604-890-459 działają trójmiasto i okolice.pozdrawiam

  16. #596
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Z czystym sumieniem polecam stolarza, który wykonywał nam drzwi wewnętrzne dębowe i schody dębowe oraz parapety.

    Pan Roman Breza tel. 600 240 791.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  17. #597
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar wrk
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    250
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Na dzień przed przeprowadzką mogę jeszcze polecić dwuosobową ekipę od wykończeniówki (glazura, terakota, sufity podwieszane, hydraulika i inne). U mnie robili wszystkie płytki i łazienkę w całości - od płytek i geberita do panela prysznicowego i półeczki na szampon . Szybko, terminowo i czysto!

    Kontakt - pan Artur - tel 666 169 633. Mają też stronę - www.remontytrojmiasto.pl

  18. #598
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcia1979

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    14
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam, zaczynamy niedługo budowę domku w koleczkowie. bardzo byłabym wdzięczna za namiar na fachowców od stanu surowego. Cena jest dla nas bardzo ważna bo jak to w kryzysie. Domek prosty ale kilka nowoczesnych i energooszczędnych rzeczy chcemy zamontować więc zależy nam na kumatych fachowcach. marta

  19. #599

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcia1979
    Witam, zaczynamy niedługo budowę domku w koleczkowie. bardzo byłabym wdzięczna za namiar na fachowców od stanu surowego. Cena jest dla nas bardzo ważna bo jak to w kryzysie. Domek prosty ale kilka nowoczesnych i energooszczędnych rzeczy chcemy zamontować więc zależy nam na kumatych fachowcach. marta
    Mogę polecić z czystym sumieniem najlepszego fachowca do stanu surowego
    Jan Sikora tel. 603-363-699 Do tanich nie należy, ale za to jakość i doradztwo mistrzostwo świata. Poproś niech pokaże Ci swoją budowę gdzie muruje a na pewno poznasz różnicę.

  20. #600

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikabojano
    Cytat Napisał marcia1979
    Witam, zaczynamy niedługo budowę domku w koleczkowie. bardzo byłabym wdzięczna za namiar na fachowców od stanu surowego. Cena jest dla nas bardzo ważna bo jak to w kryzysie. Domek prosty ale kilka nowoczesnych i energooszczędnych rzeczy chcemy zamontować więc zależy nam na kumatych fachowcach. marta
    Mogę polecić z czystym sumieniem najlepszego fachowca do stanu surowego
    Jan Sikora tel. 603-363-699 Do tanich nie należy, ale za to jakość i doradztwo mistrzostwo świata. Poproś niech pokaże Ci swoją budowę gdzie muruje a na pewno poznasz różnicę.
    Taa Pan Sikora dwie budowy zostawil z dnia na dzien Ja bym na niego uwazala !!!
    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

Strona 30 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony