dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 93
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 1847
  1. #741

    Domyślnie

    Cytat Napisał zientas
    Czy możecie polecić dobrego kierownika budowy, wymagającego, który potrafi trzymać ekipę w garści.
    Polecam bardzo pana Tomka (601 61 61 62) i pana Piotra, którzy mają ogromne doświadczenie budowlane i ostro bronią interesu inwestora w konfrontacji z wykonawcą - negocjują umowę, sprawdzają materiały, pilnują projektu etc. Moja budowa jest dosyć skomplikowana, bo to generalna rozbudowa starego szeregowca, trudne kwestie konstrukcyjne, ale już wiele razy przekonałam się, że warto było zatrudnić obu panów. Polecam!

  2. #742
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rybkin
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Witanko!przeczitalem watek,alie nic sie nie mowi o fachowcach od alarmow!?kupilem caly system 2laty temu i wlasnie zwliekalem z instalcja.alie jak doszedl czas.to wlasnie zrazumialem ze bez fachowca nie dam rady.Blagam o namiar o goosci od alarmy,pozdrawiam!

  3. #743
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bauer311

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4

    Domyślnie Ekipa do stanu surowego otwartego.

    Poszukuję ekipy do stanu surowego otwartego. Budowa w gminie Trąbki Wielkie. Powierzchnia 120m3 +30m3 garaż. Dzwoniłem do większości fachowców polecanych na forum i zaobserwowałem zmowę cenową. Wszyscy życzą sobie w okolicach 46-50tys. Uważam, że to trochę dużo. Jeżeli ktoś ma namiary na rzetelnych budowlańców to poproszę na mail [email protected]

  4. #744
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Roman1971

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    3

    Domyślnie Czarna lista

    Witam.
    Chciałbym ostrzec wszystkich szukających "fachowców - dekarzy" z okręgu Pucka.
    Jeśli jesteście na etapie poszukiwań dekarzy to odradzam ekipę z Połczyna. Dach w ich wykonaniu przypomina swoją funkcją "durszlak". Przekonałem się o tym na własnej skórze. Nie mają pojęcia jak się kładzie prawidłowo folię dachową, a o prawidłowym położeniu blachodachówki kończąc. Po prostu na poddaszu zimą są zawieje i zamiecie śnieżne, śniegu nie zabraknie. Folie dachową w niektórych miejscach nawet udało im się położyć "pod włos". Folię na okapie zakończyli tak, że woda zlatuje nie do rynny (ani nawet pod rynnę), lecz po krokwiach, a przy tak "szczelnym położeniu dlachodachówki wody tam nie zabraknie. Na moje pytanie czemu śnieg tak po poddaszu chula padła odpowiedź : to chyba czary. Nie umieją także montować wyłazów ani okien dachowych. Boję się ich wpuścić teraz na dach bo mi blachę porysują, że po kilku latach będzie po niej (farby zaprawkowej nie znają). Nie mogę sobie darować, że dałem się na nich namówić i że nie mogłem być jak to robili (więźbę dachową dopilnowałem i może być).
    Gąbkę pod gąsiory i opierzenia zakupili lecz założyć to już im się nie chciało tylko ją schowali pomiędzy folią i blachą, lecz na ich nieszczęście znalazłem ją i potem ją założyli, lecz strasznie im to wyszło.
    Na tym zakończę, bo naprawdę nie da się tego wszystkiego opisać.
    W ŻADNYM WYPADKU DEKARZY Z POŁCZYNA!!!!

  5. #745

    Domyślnie

    Ale ten post to powinieneś umieścić na czarnej liście.

  6. #746

    Domyślnie

    poszukuję dobrego kierownika budowy - takiego, który będzie przyjeżdżal na budowę i sprawdzał postępy i rzetelność wykonania (a nie tylko dokonywał wpisów) - budowa w kiełpinie górnym

    iw

    ps. ile średnio kosztuje kierownik budowy za całość

  7. #747
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rybkin
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie Re: Ekipa do stanu surowego otwartego.

    Cytat Napisał bauer311
    Poszukuję ekipy do stanu surowego otwartego. Budowa w gminie Trąbki Wielkie. Powierzchnia 120m3 +30m3 garaż. Dzwoniłem do większości fachowców polecanych na forum i zaobserwowałem zmowę cenową. Wszyscy życzą sobie w okolicach 46-50tys. Uważam, że to trochę dużo. Jeżeli ktoś ma namiary na rzetelnych budowlańców to poproszę na mail [email protected]
    Jak za same mury,to drogo,alie jak w cene wchodzi wiezba dachowa,to akkurat,nestety nie mieszkamy w najtanszej okolicy ,bliscosc Gdanska nabija cene.A czasami taniej wziasc sprawdzonego z polecenia wykonawce ,niz pozniej naprawiac bledy tego tanszego,bez doswiadczenia!
    Pozdrawiam!

  8. #748
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jagunia

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Kafelkarz poszukiwany

    Witam,

    poszukuję kafelkarza, praca w Wejherowie; bardzo proszę o polecane kontakty.

    Pozdrawiam
    j.
    Jagunia

  9. #749

    Domyślnie Re: Kafelkarz poszukiwany

    witaj jagunia nie chcę być oskarżony o autoreklamę więc wiadomość wysłałem na P.W

  10. #750
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rybkin
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    211
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Nareszcie zakonczylem z wnetrzem domku! Juppi!
    Z czystym serdcem moge polecic pana Bogonskiego,ktory byl majstrem wykonczeniowki,specjalista od
    kafli,cekoli,malowania,deski barlineckej,bialego montazu
    i wszelkiego rodzaju przerobek i usowania niedoskonalosci po wszystkich brygadach

    Rownierz pomogl w dociepleniuwewnacz i zewnacz. Terminowy i uczciwy.Polecam! tel 604900869
    www.concept-bud.pl

  11. #751

    Domyślnie godni polecenia fachowcy

    adaptowałem kilka poddaszy w trójmieście i miałem przyjemność nimi współpracować u fachowców trzeba cenić wyobraźnie. jak ktoś chce mogę wkleić parę fotek naprawdę dobra robota od 1 poddasza minęło już 7 lat z ta ekipa są na skinienie palca jak by co moge dać namiary
    maki są piękne

  12. #752

    Domyślnie fachowcy godni polecenia

    polecam ekipa budowlańców tel 607505554/691952036
    maki są piękne

  13. #753

    Domyślnie

    odnośnie maków ...Jeszcze piękniejsze są posty zachwalające własną firmę lub firmę szwagra ale jak widać w dobie spadku zleceń, każda forma darmowej reklamy się przyda...

  14. #754

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sandacz
    odnośnie maków ...Jeszcze piękniejsze są posty zachwalające własną firmę lub firmę szwagra ale jak widać w dobie spadku zleceń, każda forma darmowej reklamy się przyda...
    no niestety kolega się myli ani własna ani szwagra po prostu jak tak czytałem jak wszyscy zachwalali fachowców wiedz też zdecydowałem się podzielić swoim zadowoleniem z fachowców ci akurat zrobili mi kilka poddaszy w Sopocie na wysoki standard w jednym z nich do dziś mieszkam a robili mi je jako pierwsze a z drugiej strony praca na rynku potrzebuje dobrych i sprawdzonych fachowców sam teraz postanowiłem wybudować sobie dom dokładnie <dom w makach> jest rewelacyjny i wynajem ekipę i to sąsiada co ma firmę rzekomo budowlana do wymurowania stanu surowego no i sie zawiodłem bo nie buli dość dokładni w tym co robili i podziękowałem jak zrobię stan surowy to na pewno skorzystam z usług fachowców których sam polecam bo na nich się jeszcze nie zawiodłem
    maki są piękne

  15. #755

    Domyślnie

    na pijarowca nadajesz się świetnie zresztą nie musisz się tłumaczyć, ty tylko polecasz swoje usługi...., zresztą ludzie czytający forum swój rozum mają. Pozdrawiam

  16. #756

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sandacz
    na pijarowca nadajesz się świetnie zresztą nie musisz się tłumaczyć, ty tylko polecasz swoje usługi...., zresztą ludzie czytający forum swój rozum mają. Pozdrawiam
    czyli rozumiem ze to forum to taka przykrywka i ze tu każdy swoja firmę poleca to do bani taki post każdy ż .. swój towar chwali no nie . to sie pomyliłem ,,,, spadam z tąd
    maki są piękne

  17. #757
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie Re: Zabudowa poddasza i kierownik elektryki

    Cytat Napisał OlafŁukasz
    na ten etap budowy, który mam za sobą moge polecić:

    - pan Paweł Miętki 792102440 który pracuje z panem Zbyszkiem - razem wykonali u mnie ocieplenie i zabudowę poddasza...
    - kierownik instalacji elektrycznych p. Sławomir Sokół tel. 501441198...
    Bardzo miło, ze szanowny moj S. sprawdzil sie i na pochwale zasluzyl : ) Dzieki W razie, gdyby był Ci potrzebny ktoś do certyfikatu energetycznego - takze takowe wyzej wymieniony S.S. wykonuje


  18. #758
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mkanon

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    6

    Domyślnie

    witam

    może ktoś polecić ekipę od budowy sieci i przyłącza wod-kan??

  19. #759

    Domyślnie

    Poszukuję ekipy do wykonania studni na cele ogrodowe w Mostach, znacie może kogoś godnego polecenia i niedrogiego?

  20. #760
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkanon
    witam

    może ktoś polecić ekipę od budowy sieci i przyłącza wod-kan??
    Gdańsk? Saur Neptun...wyłącznie. Monopolista.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

Strona 38 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony