dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 39 z 93
Pokaż wyniki od 761 do 780 z 1847
  1. #761
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mkanon

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    6

    Domyślnie

    saur neptun robi tylko przyłącza a za sieć się nie biorą już dzwonilem. A u mnie warunki wydał GIWK i mam wybudować również 30m sieci.
    Wiec raczej nie monopolista a ceny jakie krzyknęli to prawdziwy kosmos

  2. #762
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkanon
    saur neptun robi tylko przyłącza a za sieć się nie biorą już dzwonilem. A u mnie warunki wydał GIWK i mam wybudować również 30m sieci.
    Wiec raczej nie monopolista a ceny jakie krzyknęli to prawdziwy kosmos
    Weźmiesz kogos z zewnątrz, a oni go solidnie przetrzepią. Znam już to niestety.
    Niech podadzą kogoś jako podwykonawcę lub polecanego przez nich. Zobacz może firmę na wylocie na Pruszcz po lewej, w tych takich różnych firmach, na Trakcie Św.Wojciecha .Oni współpracowali z nimi. P. Ryszard 0664-587-000 - może pomoże.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  3. #763

    Domyślnie

    Cenom rzędu 30 tyś. się nie dziw. W Gdańsku mało jest firm.
    Obce firmy mogą mieć problemy z odbiorami.
    Z żadnym etapem budowy nie było tyle problemów i biurokracji co z
    tym przyłączem. Jak kilka miesięcy temu usłyszałem, że Saur będzie sam
    też realizował te przyłączenia, jednocześnie załatwiając wszystkie
    papierowe formalności to pomyślałem, że inwestorom będzie lżej.

  4. #764
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mały
    Cytat Napisał mkanon
    witam

    może ktoś polecić ekipę od budowy sieci i przyłącza wod-kan??
    Gdańsk? Saur Neptun...wyłącznie. Monopolista.
    Niestety - to prawda. I choc sami nie wykonuja, to jednak sami polecaja wlasciwe firmy, Warto wiec u nich zapytac o firme wykonawcza.


  5. #765
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Kaefce

    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    okolice Pruszcza Gdańskiego
    Posty
    37
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Witam, poszukuję niedrogiego projektanta do przyłącza wodociągowego. Działka w okolicach Pruszcza Gdańskiego

  6. #766

    Domyślnie Re: STOLARZ

    Cytat Napisał Dyszak
    Szukam świetnego stolarza. Prosze o namiary
    Jeśli szukasz świetnego stolarza mogę polecić pana Pierzchałę z Miszewa . Widziałam meble wykonane przez niego u znajomych. To była kuchnia, przedpokój i sypialnia - super wykonanie!Teraz ja mam wykonane przez niego 3 sypialnie: szafka rtv, wielkie biurko komputerowe, toaletki, sekretarzyk, lustra, łóżka. Nie mam do niego najmniejszych zastrzeżeń. Praca wykonana doskonale, w przystępnej cenie, z dobrych materiałów i terminowo. Wszystkie uzgodnienia szczegółowe, każda wątpliwość - telefonicznie wyjaśniana. Przy tym przemiły człowiek. Ścisła czołówka fachowców , z którymi spotkałam podczas trwania budowy i przy wykańczaniu wnętrz. Tel. + 48 601 659 433

  7. #767

    Domyślnie kierownika budowy na "gwałt"

    Poszukuję dobrego, sprawdzonego kierownika budowy z okolic kaszub. Planuje budowę domku nad jeziorm w konstrukcji szkieletowej z podpiwniczeniem (termin początek około 1 kwietnia 2010).
    Planowana inwestycja 15 km od kartuz i 40 km od gdańska.

    Pozdrawiam Jacek
    [email protected]

  8. #768

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR
    Witam
    Chce polecić:
    1. Geologa firme Geoprofil z Gdanska - szybko tanio i solidnie
    2. Geodetę - Braci KUT z Pruszcza Gd. - szybko, profesjonalnie i w miare tanio
    3. Michała Rejniaka z Pruszcza Gd.- robi nam projekty przylaczy - pelny profesjonalizm i zaangazowanie w temacie
    4. P. Marek Siek z Pruszcza Gd. - ciagnal nam wode - robota porzadna - odebrane -zaplacone
    Do tego wszyscy grzeczni i kulturalni.
    To na razie tyle w miare postepu prac bede dalej udostepniac dobrych fachowcow.
    Witam mam pytnie ile kosztował projekt przyłaczy u pana Michała i calkowity koszt (materiał + robocizna) przyłacza wody ?
    Pozdrawiam Izabela

  9. #769
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Witam mam pytnie ile kosztował projekt przyłaczy u pana Michała i calkowity koszt (materiał + robocizna) przyłacza wody ?
    Pozdrawiam Izabela[/quote]

    wyslalam na priv.

  10. #770

    Domyślnie Poszukiwany hydraulik

    Witam.Mam prośbę otóż poszukuję dobrego sprawdzonego hydraulika z okolic Redy, Wejherowa. Z góry dziękuję i pozdrawiam

  11. #771

    Domyślnie STOLARZ MEBLOWY - OCIEPLENIE PODDASZA

    'najsampierw' przepraszam moderatora ale wyszukiwanie na tym forum nie jest wcale szybkie i sprawne / jak w desktopie google/ albo ja jestem niedouczony...suma sumarum pozwalam sobie zadac pytanie o:

    a/ dobra ekipe do ocieplenia poddasza - taka ktora mozna zostawic w domu i byc spokojnym ze ociepla jak trza i plyta k/g bedzie ok i folie tam gdzie trzeba i w ogole beda myslec nawet za inwestora / robota nieduza i w sierpniu 2010 w gdansku/. Poza ociepleniem bede chcial / raczej musial /sobie pare kominkow wentylacyjnych zrobic-dach kryty papa - moze ta sama ekipa albo jakis znajomy dekarz....

    b/ sensownego stolarza meblowego co robi meble do sypialni i do kuchni w okleinach naturalnych tak by postaly z 10-20 lat a przy okazji nie ma cen warszawsko-paryskich a i jeszcze posliz budowlany ma liczony w dniach a nie w miesiacach / robota w lecie-na jesieni...gdansk /

    c/ fachowca do zrobienia kominka z wkladem w suleczynie w domku

    Dziekuje za wszelka pomoc i jeszcze raz prosze moderatora o wyrozumialosc

    Piotr

  12. #772

    Domyślnie

    Cytat Napisał mkanon
    witam

    może ktoś polecić ekipę od budowy sieci i przyłącza wod-kan??

    pogadaj z nimi
    pan figiela 516037340
    pan jasinski 600077668

    dostalem ich z polecenia to sa dwie osobne firmy nie mialem mozliwosci sprawdzenia gdyz budowe sieci przelozylem na przyszly rokQ, ale warto sprobowac i zapytac sie chociaz o ceny
    moj mail : [email protected] badz gg 8255998

  13. #773
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kasia_Artur
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    74

    Domyślnie

    Witam,
    jestem z tych dalszych okolic
    Czy ktoś moze mi polecic firme od wentylacji mechanicznej?
    Przez całe życie się uczymy
    my tutaj a domek tam
    komentarze do dziennika

  14. #774

    Domyślnie

    witam,

    poszukuje architekta z trojmiasta do przebudowy domu. czy ktoś mógłby jakiegoś polecić?

  15. #775

    Domyślnie

    Witam, poszukuje dobrej firmy wykonujacej siec i przyłacza wodociagowe, gmina Kosakowo.

  16. #776

    Domyślnie

    Cytat Napisał trojmiasto
    witam,

    poszukuje architekta z trojmiasta do przebudowy domu. czy ktoś mógłby jakiegoś polecić?
    witam
    polecam Pana Marcina solidny, młody ale doświadczony, zna różnych innych projektanów jeśli potrzeba, przy okazji ceny ma dostępne.
    jego tel
    602300375
    pozdrawiam
    Jarek

  17. #777

    Domyślnie Re: STOLARZ MEBLOWY - OCIEPLENIE PODDASZA

    Cytat Napisał PIOTRZGDANSKA
    'najsampierw' przepraszam moderatora ale wyszukiwanie na tym forum nie jest wcale szybkie i sprawne / jak w desktopie google:-)/ albo ja jestem niedouczony...suma sumarum pozwalam sobie zadac pytanie o:

    a/ dobra ekipe do ocieplenia poddasza - taka ktora mozna zostawic w domu i byc spokojnym ze ociepla jak trza i plyta k/g bedzie ok i folie tam gdzie trzeba i w ogole beda myslec nawet za inwestora / robota nieduza i w sierpniu 2010 w gdansku/. Poza ociepleniem bede chcial / raczej musial /sobie pare kominkow wentylacyjnych zrobic-dach kryty papa - moze ta sama ekipa albo jakis znajomy dekarz....

    b/ sensownego stolarza meblowego co robi meble do sypialni i do kuchni w okleinach naturalnych tak by postaly z 10-20 lat a przy okazji nie ma cen warszawsko-paryskich a i jeszcze posliz budowlany ma liczony w dniach a nie w miesiacach / robota w lecie-na jesieni...gdansk /

    c/ fachowca do zrobienia kominka z wkladem w suleczynie w domku

    Dziekuje za wszelka pomoc i jeszcze raz prosze moderatora o wyrozumialosc

    Piotr
    witam
    Pan od kominka Jakub Niziłek, mam tylko emaila - [email protected]

    pozdrawiam
    jarek

  18. #778

    Domyślnie

    Jeżeli potrzebujecie automatów (siłowników) do bram przesuwnych lub skrzydłowych wraz z montażem, mogę polecić znaną na "Białej liście" firmie Megabud z Rumi.
    Właśnie jestem po montażu automatu przesuwnego BFT, brama wykonana u kowala bez zarzutu współpracuje z automatem.

    Obsługa jak i realizacja zamówienia przez Megabud nie zmieniła się: miło, szybko, sprawnie no i bez "fochów" oraz dodatkowych nieprzewidzianych kosztów

  19. #779

    Domyślnie Re: STOLARZ MEBLOWY - OCIEPLENIE PODDASZA

    Cytat Napisał PIOTRZGDANSKA
    'najsampierw' przepraszam moderatora ale wyszukiwanie na tym forum nie jest wcale szybkie i sprawne / jak w desktopie google/ albo ja jestem niedouczony...suma sumarum pozwalam sobie zadac pytanie o:

    a/ dobra ekipe do ocieplenia poddasza - taka ktora mozna zostawic w domu i byc spokojnym ze ociepla jak trza i plyta k/g bedzie ok i folie tam gdzie trzeba i w ogole beda myslec nawet za inwestora / robota nieduza i w sierpniu 2010 w gdansku/. Poza ociepleniem bede chcial / raczej musial /sobie pare kominkow wentylacyjnych zrobic-dach kryty papa - moze ta sama ekipa albo jakis znajomy dekarz....

    b/ sensownego stolarza meblowego co robi meble do sypialni i do kuchni w okleinach naturalnych tak by postaly z 10-20 lat a przy okazji nie ma cen warszawsko-paryskich a i jeszcze posliz budowlany ma liczony w dniach a nie w miesiacach / robota w lecie-na jesieni...gdansk /

    c/ fachowca do zrobienia kominka z wkladem w suleczynie w domku

    Dziekuje za wszelka pomoc i jeszcze raz prosze moderatora o wyrozumialosc

    Piotr
    Moge polecić p. Janusza Pałuczaka,tel. 501-212-956 robil u nas ocieplenie poddasza i kladł płyty k-g. Znalazlam go na Białej Liscie i jestesmy zadowoleni. Ekipa sprawna, umie doradzic i spokojnie mozna zostawic ich w domu. Kontakt z inwestorem bardzo dobry, w razie watpliwosci p. Janusz zawsze dzwonil, takze my bylismy bardzo zadowoleni ze wspolpracy z nimi.

  20. #780

    Domyślnie

    Cytat Napisał YAROK
    Cytat Napisał trojmiasto
    witam,

    poszukuje architekta z trojmiasta do przebudowy domu. czy ktoś mógłby jakiegoś polecić?
    witam
    polecam Pana Marcina solidny, młody ale doświadczony, zna różnych innych projektanów jeśli potrzeba, przy okazji ceny ma dostępne.
    jego tel
    602300375
    pozdrawiam
    Jarek
    dziekuje za namiary, bede sie kontaktowal. Czy Tobie projektowal wlasnie przebudowe domu?
    pozdrawiam,
    Przemek

Strona 39 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony