dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 93
Pokaż wyniki od 801 do 820 z 1847
  1. #801
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alex2009

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    U mnie instalacją wod-kan, montażem pieca, kaloryferów, a także instalacji odkurzacza centr. zajmowała się firma Aquatic z Lublewa, do której namiary podawałam kilka stron wcześniej. Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą, polecam.

  2. #802

    Domyślnie Kowal - ktoś poleci jakiegoś?

    Witam, Tutaj na forum dawno temu polecano kowala - niejakiego Pana Tomka ale nie podano żadnych informacji poza telefonem. Dlatego pytam czy ktoś obecnie może polecić jakiegoś kowala co mi piękne balustrady zewnętrzne do domu zrobi? Interesuje mnie taki polecany co jego prace można obejrzeć a nie na słowo honoru bo takich fachowców to ja już mam dość;D Oczywiście chodzi mi o kogoś kto dojedzie do Gdańska;]

  3. #803
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aprilka1000
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał alex2009 Zobacz post
    U mnie instalacją wod-kan, montażem pieca, kaloryferów, a także instalacji odkurzacza centr. zajmowała się firma Aquatic z Lublewa, do której namiary podawałam kilka stron wcześniej. Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą, polecam.
    Zadzwonilam tam , no i powiem ze do dzisiaj jestem w szoku !!!!

    pozytywnym oczywiscie , Pan Tomek swietny czlowiek dogadalam sie z nim od razu , w trzy godziny wiedzialam wszystko wlacznie z docelowa wycena materialow i robocizny.

    Dawno nie spotkalam sie z tak profesjonalna obsluga.



    Jednak warto posluchac rad forumowiczow.

    dzieki

  4. #804

    Domyślnie

    aprilka1000

    Nie rozumiem
    Po dwóch czy trzech telefonach wygłaszasz
    peany na cześć fachowca, który jeszcze
    Tobie fizycznie żadnej pracy nie wykonał?
    I tak bez obejrzenia przez niego obiektu?
    Może chcesz mu krzywdę zrobić bo
    przynajmniej u mnie się włącza światło
    ostrzegawcze, że owszem gadane to on ma.

  5. #805
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    alex2009

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    A mi się wydaje, że nie ma co tak od razu krytykować kogoś za to, że jest zadowolony z rozmowy z jakimś fachowcem... Pierwsza wstępna rozmowa to też bardzo ważna rzecz... A opinię na temat wykonanej roboty wystawi po jej zakończeniu.... Pozdrawiam.

  6. #806

    Domyślnie

    Witam! Bardzo pilnie poszukuję specjalisty do wykonania projektu przyłączy wod-kan. , okolice Pruszcza. /...i proszę nie polecać p. Klawitera/

  7. #807

    Domyślnie Kierownik Budowy

    Poszukuje dobrego, pilnego Kierownika budowy, znajacego sie na rzeczy, ktory dopilnuje ekipe budowlana i bedzie bral czynny udzial w waznych etapach budowy. budowa w Gdyni wiczlinie.
    pozdrawiam

  8. #808
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar TAR
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    22.210

    Domyślnie

    Cytat Napisał evie_ei Zobacz post
    Witam! Bardzo pilnie poszukuję specjalisty do wykonania projektu przyłączy wod-kan. , okolice Pruszcza. /...i proszę nie polecać p. Klawitera/
    Polecam Michała Rejniaka, bylam bardzo zadowolona.

  9. #809
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Ja polecam małą wytwórnię materiałów budowlanych - jestem z nich zadowolony, bo przede wszystkim materiały są super jakościowo a przy okazji dobra cena.
    Osobiście kupowałem elementy wykończeniowe do ogrodzenia (czapy na słupy) w cenie prawie 3x niższej niż dedykowane przez producenta cegły klinkierowej, z której są słupki.
    Mieści się w Bielkówku, ul. Na Skarpie (zaraz za torami w prawo, po betonowych płytach); Karol Hinc, 502 333 533.
    Zauważyłem, że przy takiej manufakturze jest dużo lepsza jakość wyrobu niż przy produkcji masowej.

    A odpowiadając jeszcze paru osobom wcześniej.
    Siatkę ogrodzeniową ja też brałem w Limexie w Przywidzu. Ekipy do takiego ogrodzenia (z siatki), to niestety nie polecę, bo robiłem wszystko sam.

    Ktoś jeszcze pytał o balustrady kute - mi robił Tomek (mieszka za Starogardem Gdańskim, więc trzeba mieć na uwadze, że nie zawsze może chcieć przyjechać): 695 745 677.
    Balustrady są super - naprawdę ładne i do tego wykonane z najlepszych materiałów - tzn. wszystko jest spawane a nie skręcane i potem te gwinty wszędzie wystają, do tego solidne profile a nie kawałki blachy...
    Tomek jest raczej zajętym człowiekiem i przyzwyczaiłem się, że SMSy ode mnie czyta po 3 dniach, często też nie odbiera telefonu, bo go nie słyszy. Dlatego proszę nie wystawiać mu negatywnych komentarzy, gdy nie odbiera. Ale jak już coś zrobi, to naprawdę warto na to poczekać i dobrze zapłacić.
    Ostatnio edytowane przez Krzyzak ; 15-04-2010 o 07:14 Powód: dodanie telefonu do kowala
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

  10. #810

    Domyślnie

    mam nadzieję że nie jest to pan T. Cylka
    Cytat Napisał aprilka1000 Zobacz post
    Zadzwonilam tam , no i powiem ze do dzisiaj jestem w szoku !!!!

    pozytywnym oczywiscie , Pan Tomek swietny czlowiek dogadalam sie z nim od razu , w trzy godziny wiedzialam wszystko wlacznie z docelowa wycena materialow i robocizny.

    Dawno nie spotkalam sie z tak profesjonalna obsluga.



    Jednak warto posluchac rad forumowiczow.

    dzieki

  11. #811

    Domyślnie

    wielkie dzięki za namiary na Pana Tomka od balustrad - postaram się skontaktować;] a czy mogę na maila zdjęcia tej balustrady? i czy masz ją ocynkowaną?

  12. #812

    Domyślnie

    Pilnie szukam ekipy do stanu surowego myślałem nad:

    Jacek Szymichowski-Kiełpino
    lub
    Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Rzeppa

    Co możecie mi doradzić?

    Podnoszę jeszcze raz to pytanie bo odzew był minimalny :/

  13. #813

    Domyślnie

    jimmy123 masz info na priv

  14. #814
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aprilka1000
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał samm Zobacz post
    aprilka1000

    Nie rozumiem
    Po dwóch czy trzech telefonach wygłaszasz
    peany na cześć fachowca, który jeszcze
    Tobie fizycznie żadnej pracy nie wykonał?
    I tak bez obejrzenia przez niego obiektu?
    Może chcesz mu krzywdę zrobić bo
    przynajmniej u mnie się włącza światło
    ostrzegawcze, że owszem gadane to on ma.
    Z calym szacunkiem ale na jakiej podstawie stwierdzasz ze nie widzialam zadnej wykonanej przez niego instalacji.......?
    Widac ze jestes tu nowy , wiec pogadamy za jakis czas . A lapac sobie posty piszac takie wyyypociny to radze zalozyc bloga , albo pisac sobie gdzies indziej.


  15. #815
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar aprilka1000
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Trojmiasta
    Posty
    341

    Domyślnie

    Cytat Napisał mała7x Zobacz post
    mam nadzieję że nie jest to pan T. Cylka
    Witam mala7x

    nie , nie .... to napewno nie on.

    pozdrawiam

  16. #816

    Domyślnie podłogi

    Jestem na etapie poszukiwań wykonawcy i materiału na podłogę.
    Proszę o podzielenie się doświadczeniami, szukam raczej desek, podłogi trójwarstwowej.

    Pozdrawiam,

  17. #817

    Domyślnie geodeta - gdynia

    Mozecie polecic dobrego i taniego geodete z gdyni

    dzieki

  18. #818
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar sviola
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    154
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    gdzie kupowaliście bramę i drzwi zewnętrzne? jakie firmy polecacie. Interesuja mnie oferty z montażem

  19. #819

    Domyślnie

    Witam,
    moje male podsumowanie co do firm:
    Polecam DESTO z Rumi, robili mi w 2007r co, wode, gaz. Wszystko kompleksowo. Na dniach Tomek (Mały) robil mi mala przerobke w gornej lazience podejscia do wanny plus likwidacje malej awari wodnej - szybko i bezproblemowo.

    Polecam tez SUPER kafelkarza - najlepszy jaki widzialem - wlasnie konczy u mnie.Szkoda ze na sam koniec wykonczeniowki go dorwalem. Wszystko z glowa, porozmierzane logicznie i estetycznie, docinki 45stopni w malych mozaikach to norma. Namiar podawal Tomek w tym watku - pan CIROCKI z Bolszewa 506 408 568. Czekalem z terminem od listopada do kwietnia ale warto!! Robil mi tez sufit podwieszany w kuchni.

    aaaa...Megabud z Rumi tez polecam, okna, brama, drzwi zewnetrzne wszystko od nich bralem.....trzeba ich wpisac, bo to juz tradycja widze takie wpisy co do tej firmy
    Reklamacje GERDY pan Michal zalatwia wzorowo..zobaczymy teraz co bedzie z drzwiami po gwarancji. Na gerde zewnetrzna radze uwazac. Lepiej chyba brac cos innego.

    Nie polecam Invest Parkiet z Gdyni z Wielkopolskiej....byli na pomiarach w grudniu 2007...i to tez po moich paru prosbach i telefonach...pomierzyli,mieli wycenic (merbau klepka +parkiet przemyslowy + schody) no i do dzis czekam na wycene....bedzie ze 2 lata ponad....zenada!!

    Inni magicy od parkietow to Woodex z Gdyni z Kieleckiej chyba.....za pomiar na budowie zazyczyli sobie kase (za przyjazd (ok 15km) i pomiar) a sugerowalem jak kazdej ekipie ze jak beda w poblizu zapraszam. Roboty bylo za kilkanasie tysiecy jak nie wiecej....jako jedyni chcieli kase za to...no jeszcze Drzwi Porta z Redy przy Auchanie przy glownej trasie...tez za pomiar i dojazd kasa.Chyba im zabrali ostatnio autoryzacje Interdoora. Parkiety w koncu i schody zrobila mi firma Parkiet Stark z Kartuz - szybko, solidnie plus nietypowe rzeczy bezproblemowo.

    Nie polecam tez firmy od szaf Indeco i mebli kuchennych Propłyt z Gdyni z ul Wielkopolskiej....tyle uzerania z nimi jest ze szkoda gadac....nie informuja o kosztach niektorych..terminy przesuwaja. Krotko mowiac szukac kogos innego.

    pozdr
    Gansan
    Ostatnio edytowane przez gansan ; 21-04-2010 o 21:07

  20. #820
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Krzyzak
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    128
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał mała7x Zobacz post
    wielkie dzięki za namiary na Pana Tomka od balustrad - postaram się skontaktować;] a czy mogę na maila zdjęcia tej balustrady? i czy masz ją ocynkowaną?
    oczywiście, że można - podaj maila albo wyślij coś na mój: mitsubishifan MAŁPA wp.pl <- wiadomo, co trzeba wstawić w miejscu MAŁPA
    moje balustrady nie są cynkowane, ale na życzenie coś takiego robi (kąpiele antykorozyjne) - za dodatkową opłatą oczywiście

    u mnie zrobił kute liście, różyczki - po prostu coś pięknego i przede wszystkim nieszablonowego (za dużo się naoglądałem balustrad złożonych z gotowych elementów z marketów...)
    właśnie zamówiłem u niego przęsła do ogrodzenia, furtkę i bramę przesuwaną - nawet specjalnie się nie umawialiśmy, co ma tam być - mam nadzieję, że znów mnie pozytywnie zaskoczy designem
    Pozdrowienia.
    Krzyżak - bo z Malborka

    Mitsumaniaki - www.mitsumaniaki.com/forum (wszystko o autach Mitsubishi)

Strona 41 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony