dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 93
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 1847
  1. #821

    Domyślnie

    witam
    podaje kilka telefonow porządnych wykonawców
    1-kafelkarz i nie tylko kład mi również panele na podłoge w całym domu bardzo solidnie to zrobił ogólnie gość zna się na tym co robi (a wiele potrafi) chętnym prześle kilka zdjęc jego pracy na priv. p.Jacek tel.507629830 i co najważniejsze da się negocjować ceny stopień zadowolenia 100
    2-elektryk ,pracowity solidny podpowiada jak gdzie i ile gniazdek i włączników umieścić zna się na swojej pracy i potargowac się można p.Zdzisław tel.505020798 stopień zadowolenia 100 chętnym prześle zdjęcia na priv
    3-kanaliza i woda wykonywała firma Kamiz ze Straszyna p.Zbigniew tel.501387405 troche to trwało zanim wykonali ale lepiej późno niz wcale z targowaniem ceny różnie bywa chętnym podeśle kilka zdjęć w czasie prac stopień zadowolenia 80
    4-tynki gipsowe wykonane całkiem nieźle ekipa solidna choć długo robili (pewnie za dużo zleceń przyjęli naraz) tel.605764327 imię gdzieś mi uciekło stopień zadowolenia 80 można się targować chętnym prześle zdjecia na priv.
    jak znajde pozostałe telefony to je umieszcze
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez JBDK ; 23-04-2010 o 16:50

  2. #822

    Domyślnie

    Witam, poszukuje hydraulika , możecie kogoś polecić ?

  3. #823

    Domyślnie

    Witam. Jeżeli ktoś potrzebuje coś kutego(ogrodzenia, bramy, balustrady itp) a nie składanego z elementów z hipermarketów to mogę pomóc w doborze i realizacji .Istniejemy od 1986r. W razie pytań zajrzeć można w moje ogłoszenie na FM tam są namiary. Średnio jesteśmy raz w tyg w 3mieście.pozdrawiam P.S. w tą środe jestem od rana w 3mieście
    PASJA połączona z pracą: artystyczne przetwarzanie metalu: bramy, ogrodzenia,schody, zadaszenia oczywiście kute

  4. #824

    Domyślnie

    Cytat Napisał trojmiasto Zobacz post
    dziekuje za namiary, bede sie kontaktowal. Czy Tobie projektowal wlasnie przebudowe domu?
    pozdrawiam,
    Przemek
    WITAM
    TAK MUSIALEM przeprojektowac dom do celow dzialanosci - gabinetu fizjoterqpii manualnej, pozdrawiam


    [ moderowano - reklama ]
    Ostatnio edytowane przez YAROK ; 26-04-2010 o 22:23 Powód: blad

  5. #825

    Domyślnie

    A gdzie można znaleźć podobną listę z Dolnego Śląska

  6. #826

    Domyślnie

    Pilnie szukam ekipy do stanu surowego myślałem nad:

    Jacek Szymichowski-Kiełpino
    lub
    Usługi Remontowo-Budowlane Marcin Rzeppa

    Co możecie mi doradzić?
    Czy nie macie żadnej godnej polecenia ekipy do budowy domu?Jest aż tak żle?
    Jutro odbieram projekt:/ Czasu coraz mniej:/

  7. #827

    Domyślnie

    Cytat Napisał GośkaR Zobacz post
    Witam, poszukuje hydraulika , możecie kogoś polecić ?
    Janusz 504 159 856. Jest z Pucka ale objeżdza trójmiasto i okolice

  8. #828
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Zapraszam do rozmowy. 0605-848-430
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  9. #829

    Domyślnie

    Cytat Napisał imported_Krzyzak Zobacz post
    oczywiście, że można - podaj maila albo wyślij coś na mój: mitsubishifan MAŁPA wp.pl <- wiadomo, co trzeba wstawić w miejscu MAŁPA
    moje balustrady nie są cynkowane, ale na życzenie coś takiego robi (kąpiele antykorozyjne) - za dodatkową opłatą oczywiście

    u mnie zrobił kute liście, różyczki - po prostu coś pięknego i przede wszystkim nieszablonowego (za dużo się naoglądałem balustrad złożonych z gotowych elementów z marketów...)
    właśnie zamówiłem u niego przęsła do ogrodzenia, furtkę i bramę przesuwaną - nawet specjalnie się nie umawialiśmy, co ma tam być - mam nadzieję, że znów mnie pozytywnie zaskoczy designem
    wielkie dzięki za info - mail poszedł;]

  10. #830

    Domyślnie

    Ja chciałem podziękować Panu Grzegorzowi za wspaniale położone kafelki.
    Mogę go szczerze polecić na Białej liście - jest rewelacyjny jeśli chodzi o jakość prac.
    Do tego super miły i przyjazny - wiele razy służył mi radą z niemal każdego zakresu prac wykończeniowych.

    Telefon do p. Grzesia: 501 299 927.
    Ostatnio edytowane przez Kolbudzian ; 04-05-2010 o 21:01 Powód: dodany nr telefonu

  11. #831

    Domyślnie

    Cytat Napisał janka69 Zobacz post
    Mam ekipę godną polecenia do budowy stanu surowego,z czystym sumieniem i z całą odpowiedzialnością mogę ich polecać.Ponieważ korzystałam z nich dwukrotnie,też korzystali z nich również moi znajomi i krewni, jak do tej pory wszyscy z nich są w stu procentach zadowoleni.Ekipa jest sympatyczna,czysto prowadzi budowę,dużo doradzają i znają się na rzeczy. POLECAM EKIPĘ BUDOWLANĄ JERZEGO LESZKOWSKIEGO. KONTAKT 605-918-287 KOMÓRKA.
    Jednak co tępe to tępe.
    Autoreklama bez podparcia konkretami tu nie działa!

  12. #832
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Gdyby ktoś szukał ekipy od podbitki dachowej oraz podmurówek to
    Zenek , tel. 0515-414-890 - właśnie kończą u mnie podbitkę.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  13. #833

    Domyślnie

    witam,

    proszę o polecenie sprawdzonego składu z kostką brukarską, najchętniej Gdansk lub okolice, słyszałam ,że są spore róznice w cenie, naturalnie zależy mi na tych stosunkowo najtańszych
    proszę też o polecenie żwirowni w tych okolicach

  14. #834

    Domyślnie

    Cytat Napisał TAR Zobacz post
    Witam
    Czy moze ktos polecic sprawdzona ekipe od elewacji? Moze zle szukalam ale nie znalazlam nikogo w tym watku. Pozdrawiam Ania
    Jeśli jeszcze szukasz sprawdzoną ekipę do elewacji to służę danymi ekstra ekipy, która ocieplała mój dom. Korzystając z okazji chciałbym zapytać o elektryka do drobnej roboty domofonowej w Gdańsku-Sobieszewie. Z góry dzięki. Pozdrawiam, Ronin+

  15. #835

    Domyślnie

    Jestesmy na etapie wykańczania wnetrza domu i podsumowujac całą budowę moge polecic :
    - Stan surowy otwarty p. Marek Bronk tel. 515-129-785, cenowo na srednim poziomie, ale u nas praktycznie zajmowal sie wszystkim poniewaz akurat nie moglismy poswiecic zbyt duzo czasu na budowe,wiec zamawial materiały, kontaktowal sie z kier. budowy no i oczywiscie z nami. Sympatyczny, rzetelny i terminowy
    - elektryka - p. Freiberg, byl juz polecany na tym forum, niestety tel. gdzies mi zaginal.
    - posadzki p. Durzyński tel. 515-188-201 - ekipa sprawna, z podlogami nie mamy teraz na etapie układania zadnych problemów
    - ocieplenie poddasza+płyty k-g - p. Janusz Pałuczak tel. 501-212-956, znalezlismy go na tym forum i nie zawiedlismy sie, zdaje sie ze juz wczesniej o nim pisałam wiec nie bede sie powtarzac
    - kafelkowanie + prace wykonczeniowe - p. Sebastian Cieślik tel. 508-386-055, zrobił nam pieknie łazienke, doradzil i podpowiedział fajne rozwiazania (łazienka b. mała a w efekcie koncowym wyglada na wszystko sie zmiesciło i miejsca jeszcze sporo ), kładł tez kafle 98x21 na całym parterze, no i ogólnie jestesmy bardzo zadowoleni, za kilka dni "wraca" do nas zeby połozyc kafle w kuchni i zrobic sufit czesciowo podwieszany.
    A i byłabym zapomniała o kier. budowy - p. Jacek Sypniewski tel. 603-769-950 - jesli ktos szuka kier. który naprawde dopilnuje budowy to polecam, bez problemu przyjeżdzał na kazda naszą prosbe, wielokrotnie sam kontrolowal ekipe, robil zdjecia itp. Polecili Nam go znajomi i to był strzał w dziesiatke
    A reszta fachowców ? Z jednym wyjątkiem nie najgorsi ale chyba nie do umieszczenia na Białej liście....

  16. #836

    Domyślnie

    witam
    I się zaczęło nikogo nie polecam bo dopiero początek. Mam ekipę z centralnej polski więc nic nie piszę. Interesuje mnie opinia o hurtowni Bat z Pruszcza Gdańskiego z ul. tczewekiej 7 lub z Jazdbud tez z Pruszcza ul. przemysłowa nie wiem na którą się zdecydować ceny podobne.Gorąca proźba o polecenie mi kogoś do przyłącza wody ( ceny mnie przerażają)im więcej kontaktów tym może coś się uda znaleźć.

  17. #837

    Domyślnie wykonawcy i firmy godne polecenia

    Witam,

    Jesteśmy na etapie układania glazury i terakoty. Sama nieraz korzystałam z forum, w związku z czym chciałabym polecić z czystym sumieniem kilku wykonawców:

    - Wykończeniówka - polecany już wcześniej p. Zbyszek Miętki ( 601-461-951 ) wraz z bratem, układali u nas wełnę, profile, płyt g-k, robili sufity podwieszane, zabudowy g-k, cekolowanie i malowanie. Prawdziwi z nich profesjonaliści, pracowici, dokładni, terminowi i pomysłowi, załatwiali materiał, doradzali, posprzątali po sobie. Stawki mają średnie, przy większych robotach można z nimi negocjować.

    - Dekarz p. Mirek Labuda ( 508-294-043 ) – ma dużą ekipę, przez co robi szybko i dokładnie. Kładł u nas Monzę Plus Robena, robił orynnowanie i obróbki blacharskie. Stawki ma przystępne, jego pracownicy to porządne chłopaki, stosowali się do naszych najdrobniejszych uwag.

    - Tynki i posadzki – p. Mirek Toporek ( 605-103-371 ) – jego ekipa robiła nam tynki i posadzki. Nie musieliśmy się o nic martwić. Materiał mieli swój, powyliczali wszystko dokładnie, nadlali spaprane przez wcześniejszą ekipę schody. Stawki ma przystępne, jest słowny i terminowy.

    - Elektryk p. Sławek Sobisz ( 695-466-989 )– dokończył u nas to czego wcześniejszy elektryk nie raczył zrobić. Niedrogi, pomysłowy, doświadczony, prawdziwy fachowiec.

    - Firma „MEGABUD” z Rumii ( 58 671-38-18 ), kupowaliśmy u nich okna Avante. Później jeszcze parapety, a teraz rozważamy zamówienie drzwi wewnętrznych Ronkowskiego i rolet drewnianych. Pan Michał – szef osobiście przyjechał na pomiar i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Wysłałam zapytania ofertowe do siedmiu firm, ale ich oferta okazała się najlepsza.

    - AMBIT Kartuzy (58 684-07-70) – kupowaliśmy u nich dachówkę, rynny i okna połaciowe. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa.

    To wykonawcy i firmy godne polecenia. O pozostałych fachowcach, z którymi się zetknęliśmy, wolę nie pamiętać…
    Panie, daj mi siłę, abym zmieniła to, co zmienić mogę; daj mi cierpliwość, abym zniosła to, czego zmienić nie mogę i daj mi mądrość, abym odróżniła jedno od drugiego.

  18. #838

    Domyślnie

    Proszę o polecenie kogoś kto wykonuje drzwi prysznicowe na wymiar.

  19. #839

    Domyślnie

    A ja szukam brygady przede wszystkim do wykonania izolacji piwnicy (będzie pod ziemią) + styrodur + folia kubełkowa oraz drenażu wokół budynku jak też brygady, która postawi dom w stanie surowym zamknietym - no i oczywiscie jest wolna. Budowa w okolicach Żukowa. Może macie państwo kogoś na oku?

  20. #840
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    AnnaCZ

    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    5

    Domyślnie

    Polecam Wiesława Czub który robi super instalacje elektryczne, bardzo szybko i solidnie.
    nazwa jego firmy elmont-jan oraz numer kontaktowy 504010098


Strona 42 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony