dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 93
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 1847
  1. #1001
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar WIEDZMA
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Pruszcz Gdański
    Kod pocztowy
    83-000
    Posty
    7

    Domyślnie

    a czy ktoś moze sie wypowiedzieć na temat pracy pana Henryka Wójcika (z okolic Pruszcza Gdańskiego)?

  2. #1002

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kasia i Krzyś Zobacz post
    jestem zdecydowany na pompe i kolektor pionowy , nie wiem tylko jaką pompę i kto dobrze mi ją dobierze i zamontuje łącznie z podłogówką odwiertów też jeszcze nie mam
    firma SANITO ja nie montowalem ale moj kolega montowal calkiem nie dawno w swoim domku pod warszawa i wiem ze jest zadowlony z podjescia do klienta, z pompy jak i calej instalacji.
    moj mail : [email protected] badz gg 8255998

  3. #1003
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar seboolba
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-340
    Posty
    74

    Domyślnie

    Czy zna ktos firme KRASBUD z Rumi,zajmuja sie tynkami a niedlugo bede zainteresowany juz ich wykonaniem.Jesli ktos mial z nimi do czynienie prosze o info jak im poszlo

  4. #1004

    Domyślnie Polecani

    Witam Polecam :

    Stolarz: Firma Jarex - Kamień - robił nam zabudowe kuchni i barek + zabudowa garderoby - bardzo ładne wykonanie (fronty u nas wysoki połysk - systemy Blum , blaty okleina -drewnopodobna ) , fachowa pomoc przed i po wykonaniu projektu , wykonuje z tego co wiem także zabudowy rożnego rodzaju wnęk itd . polecam numery 508-212-469 i 886-762-068 (moge podesłac zdjecia na priv jesli ktos zechce)

    Dach :
    Więźba: Tartak Roszkowski - Głaźnica dobre drewno i przygotowanie - 676-12-56
    Materiały : Firma Matelbud z Gdyni dobra obsługa i ceny umiarkowane ja kupowałem dachowke Rupceramika RUBIN 13 kolor Tekowy 58 667 42 42
    Wykonanie : Staszek Kleina - Sierakowice wykonanie dachu perfekcyjne a szybkosc wykonania niczym formuła 1 - duzo osób odwedzających nas chwali bardzo dach wiec coś musi w tym być wiem ze ekipa jest bardzo zarobiona i ma zajęte terminy ale można zapytać 607-631-348 lub Syn 601-674-927

    JAk znajde dorzuce jeszcze ekipe od tynkow gipsowych i goscia o kafli pozdrawiam na narazie tyle.

    PROSZĘ POWOŁYWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE NA TOMEK KOLECZKOWO

  5. #1005
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    cytrynka81

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał benik Zobacz post
    Witam Polecam :

    Stolarz: Firma Jarex - Kamień - robił nam zabudowe kuchni i barek + zabudowa garderoby - bardzo ładne wykonanie (fronty u nas wysoki połysk - systemy Blum , blaty okleina -drewnopodobna ) , fachowa pomoc przed i po wykonaniu projektu , wykonuje z tego co wiem także zabudowy rożnego rodzaju wnęk itd . polecam numery 508-212-469 i 886-762-068 (moge podesłac zdjecia na priv jesli ktos zechce)

    Dach :
    Więźba: Tartak Roszkowski - Głaźnica dobre drewno i przygotowanie - 676-12-56
    Materiały : Firma Matelbud z Gdyni dobra obsługa i ceny umiarkowane ja kupowałem dachowke Rupceramika RUBIN 13 kolor Tekowy 58 667 42 42
    Wykonanie : Staszek Kleina - Sierakowice wykonanie dachu perfekcyjne a szybkosc wykonania niczym formuła 1 - duzo osób odwedzających nas chwali bardzo dach wiec coś musi w tym być wiem ze ekipa jest bardzo zarobiona i ma zajęte terminy ale można zapytać 607-631-348 lub Syn 601-674-927

    JAk znajde dorzuce jeszcze ekipe od tynkow gipsowych i goscia o kafli pozdrawiam na narazie tyle.

    PROSZĘ POWOŁYWAĆ SIĘ TELEFONICZNIE NA TOMEK KOLECZKOWO



    Można prosić o przesłanie na priv zdjęć kuchni? Będę bardzo wdzięczna, pozdr Monika

  6. #1006
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bunio14

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał luk99 Zobacz post
    "Rolbud" Zygmunt Kaca

    Piaseczno, ul. 3, tel. 0790459188

    Dostarcza do 3miasta tanio
    Ja zdecydowanie NIE polecam tej firmy.
    Szambo, ktore u mnie zamontowali przecieka jak sitko. Tuz po zamontowaniu (kiedy firma sie juz zwinela) zadzwonili do mnie goscie, ktorzy akurat robili tynk zewnetrzny ze tam sie leje jak z kranu i slychac nawet jak sie stoi obok.
    Telefon do firmy, przyjechali za tydzien, costam zamazali jakas zaprawa i ze niby mialo byc OK.
    Okazuje sie, ze szambo dalej przecieka i od tego czasu nie odpowiadaja na moje telefony, jak juz odbiora to obiecuja ze przyjada i nic sie nie dzieje.
    Przed chwila skonczylem rozmowe z wlascicielem, jak nie przyjada w przyszlym tygodniu jak obiecali (w co juz nie wierze) to sprawa trafi do sadu. Oszustom mowie zdecydowanie NIE!
    Moglem wczesniej uzyc google i dowiedziec sie wiecej o polecanej mi firmie.
    Dla mnie totalny brak profesjonalizmu a w razie problemow - olanie klienta

    Tanio nie oznacza tutaj niestety dobrze. Sam sie bolesnie przekonuje na wlasnej skorze. Dopoki nie bede mial sprawnego (szczelnego) szamba - na co teoretycznie dostalem certyfikat nie bede mogl sie wprowadzic do domu.. brak slow
    Ostatnio edytowane przez bunio14 ; 31-01-2011 o 16:39 Powód: ...i cos jeszcze

  7. #1007

    Domyślnie Stolarz Wanted!

    Polecilby ktos z Forumowiczow dobrego stolarza do wykonania listw przypodlogowych??

  8. #1008

    Domyślnie

    Czy ma ktoś z Wasz doświadczenia z firmą Artkom z Gdańska (Trakt św. Wojciecha)? Firma wykonuje m.in. kominki. Jedyną opinię jaką znalazłam to opinia w katalog.trojmiasto.pl Ale taka jedna opinia jest mało wiarygodna

    Szukam sprawdzonej firmy z Gdańska lub okolic, która doradzi mi wybór wkładu oraz turbiny DGP, wykona obudowę kominka oraz zaprojektuje system dystrybucji gorącego powietrza do górnych pomieszczeń.
    Ostatnio edytowane przez Karioka85 ; 01-02-2011 o 23:54

  9. #1009

    Domyślnie

    A czy ktoś z Was zaopatrywał się w styropian ze Styropaku z Gdańska, czy styropian jest równy?
    czy ogólnie polecacie?

  10. #1010
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar WIEDZMA
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Pruszcz Gdański
    Kod pocztowy
    83-000
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał zientas Zobacz post
    A czy ktoś z Was zaopatrywał się w styropian ze Styropaku z Gdańska, czy styropian jest równy?
    czy ogólnie polecacie?
    witam . tak ja zakupilam stropian ze STYROPAKU. i nie mam zastrzezen. (na cały dom)

  11. #1011
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    thoren

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    witam.W przyszłym roku chciałbym rozpocząć budowę.Poszukuję dobrej ekipy - ekip do postawienia stanu surowego.pozdrawiam

  12. #1012
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar seboolba
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-340
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał thoren Zobacz post
    witam.W przyszłym roku chciałbym rozpocząć budowę.Poszukuję dobrej ekipy - ekip do postawienia stanu surowego.pozdrawiam
    Polecam firme JARBUD budowali u mnie w miejscowosci Czestkowo i nie mam jakis zastrzezen do ich pracy

  13. #1013
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar seboolba
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-340
    Posty
    74

    Domyślnie

    Poszukuje dobrego i oczywiscie niezbyt drogiego elektryka,jest tu pare numerow ale moze ktos poda jakies swoje typy wraz z zarysem cen

  14. #1014

    Domyślnie

    Witam,
    poszukuję sprawdzonej i godnej polecenia ekipy do wykonania elewacji zewnętrznej domku jednorodzinnego. Domek jest już ocieplony styropianem. Pozostał do nałożenia tynk z kolorem. Prace przewidziane są na wiosnę 2011 r.
    Wszystkich budujących pozdrawiam

  15. #1015

    Domyślnie

    Polecam ekipe do elewacji, oraz wykonania podbitki. Bracia Jacek i Krzysztof Sikorscy.
    692450753
    Ostatnio edytowane przez JACUŚ ; 08-02-2011 o 19:32

  16. #1016
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    thoren

    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Podbijam temat.Nie chciałbym poprzestać na jednym wykonawcy.Proszę o kolejne firmy - osoby to postawienia stanu surowego.pozdrawiam

  17. #1017

    Domyślnie

    Cytat Napisał thoren Zobacz post
    Podbijam temat.Nie chciałbym poprzestać na jednym wykonawcy.Proszę o kolejne firmy - osoby to postawienia stanu surowego.pozdrawiam
    U mńie buduje firma Pana Sławka Nikla. Od poczatku wlacznie z wykonczeniowka. Jedynie tynki robil ktos inny i to byla porazka
    Pozdrawiam
    Piotrek

  18. #1018

    Domyślnie

    Witam!

    Może zna ktoś jakiegoś dobrego "brukarza". Musi to być ktoś kto wie o co chodzi do planuję połączyć kamień z kostką, planuję też troszkę zawijasków
    Jakieś podpowiedzi?

  19. #1019

    Domyślnie

    Zapomniałem!

    Z czystym sumieniem chciałbym wam polecić p.JACKA 602-553-197. Cała wykończeniówka, płytki, płyty gk, malowanie, futryny itp. Bardzo dokładny! Solidny! Co prawda może "mało rozmowny" ale mistrz w swoim fachu.
    pozdrawiam,

  20. #1020

    Domyślnie

    Cytat Napisał thoren Zobacz post
    witam.W przyszłym roku chciałbym rozpocząć budowę.Poszukuję dobrej ekipy - ekip do postawienia stanu surowego.pozdrawiam
    witam
    co ja będę opowiadał u mnie postawili od wykopu w 01.08.2011do wprowadzenia braukje mi ze2 miechy teraz kładą płytki i drzwi montują , nie mam żadnych zastrzeżeń.( wylewki i kolor elewacji oraz pokrycie blacho inne ekipy). cena ok, zgadzałem się na każdą robotę nie ogółem żebym wiedział co za ile. Mieszkają w kiempingu nie muszę pilnować budowy. o nic się nie martwiłem tylko materiał nastarczałem żeby nie było przestoju .teraz to nie kłopot w hurtowniach wszystko dowiozą. majstry nie piją tylko po pracy po piwie. nigdy nie spotkałem ich wypitych w pracy
    robotę można zobaczyć tu na moim dzienniku
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...hlight=guliwer
    informacje na pryw-
    Ostatnio edytowane przez krzysiekewa ; 11-02-2011 o 08:46

Strona 51 z 93

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony