dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 571

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Rozumiem, że masz wyrok sądu, skoro osobę z imienia i nazwiska nazywasz "oszustem"?
    W przeciwnym wypadku możesz sporo zapłacić za zniesławienie.

    Nie chodzi o to, że bronię nieuczciwych wykonawców, ale w takiej sytuacji ostrzeżenie trzeba zredagować bardziej...dyplomatycznie.

  2. #2

    Domyślnie

    Pasuje bardziej Ci?

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał mania1992 Zobacz post
    Pasuje bardziej Ci?
    To ty odpowiadasz karnie za zniesławienie, jak się właściciel firmy o tym dowie, a nie ja

    ***
    Ja podejrzewam, że piszesz prawdę, a nie jesteś z konkurencji, bo teraz faktycznie przypadkowe osoby, chcące skorzystać z boomu na rynku i desperacji klientów, podejmują się różnych prac nie mając o nich pojęcia czy pracowników.

    Problem w tym, że słowa "krętacz, naciągacz, partacz" są oceną firmy. Jeśli właściciel się z nimi nie zgadza, może zgłosić przestępstwo z art 212 par. 1 KK. A jeśli do pomówienia został użyty środek masowego przekazu (internetowe forum) to zniesławiającemu grozi do roku więzienia.
    Piszę to nie po to by chronić nieuczciwych wykonawców, ale by przestrzec wzburzonych klientów przed zbyt radykalnym i pozbawionym dowodów oskarżeniem.
    Aby przestrzec przed wykonawcą, starczyło po prostu opisać sytuację do jakiej doszło, bez używania epitetów.
    Słowem "oszust", "złodziej" można nazwać wyłącznie osobę skazaną prawomocnym wyrokiem.
    Porównaj sobie twój wpis z wpisem berio.

    Masz umowę, masz dowód wpłacenia zaliczki, masz świadków (pracowników), masz adres? Czy zgłosiłaś oszustwo wyłudzenia zaliczki na Policji?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 13-11-2018 o 16:02

  4. #4

    Domyślnie

    Piszę prawdę. Czuję się oszukana ponieważ to co zrobił ten człowiek naraziło mnie na wiele strat. Mówię tu głównie o czasie i pieniądzach... poszukiwanie nowej ekipy remontowej. Jestem na siebie niezwykle zła jak mogłam się dać oszukać dlatego też przestrzegam jeszcze raz przed RAFAŁ KLIMOWICZ TRUMIEJE.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony