dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie mam 19 lat i budownictwo to moja pasja

    Witam.Mam lat 19 i budownictwo mnie fascynuje.Bardzo interesuję się nowoczesnymi systemami oraz projektowaniem w programie AutoCad i innych programach mi dostępnych :) Jestem uczniem 5 klasy technikum budowlanego, mój dział to "budownictwo ogólne". Chętnie nawiąże współpracę z ludzmi, którzy tak jak ja lubią tą dziedzinę :)

  2. #2

    Domyślnie

    chcę jeszcze powiedziec ze Muratora prenumeruję od około 6-7 lat z bratem, który za rok będzie inżynierem :)

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Witaj Technik

    Może dopiszesz w swoim profilu skąd jesteś?
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  4. #4

    Domyślnie

    OK napisałem :)
    Widzę Zbych że systemami alarmowymi się zajmujesz?

  5. #5
    Guest

    Domyślnie Re: mam 19 lat i budownictwo to moja pasja

    Cześć Technik .
    Gdy byłem w Twoim wieku również uczyłem się w "budowlance" i prenumerowałem Muratora. Okres studiów spowodował, że zdecydowalem się na wybór konkretnego kierunku - inzynieria środowiska, Muratora przestałem prenumerować. Ale obecnie powoli wracam do korzeni .
    A jesli chodzi o projektowanie w innych programach komputerowych to gorąco polecam MegaCAD - niezwykle wydajny, łatwy do opanowania, posiadajacy minimalne wymagania sprzętowe, z możliwością pisania własnych programów wspomagających projektowanie w bardziej uniwersalnych językach niż LISP, a jednocześnie bardzo tani.

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał technik
    OK napisałem
    Widzę Zbych że systemami alarmowymi się zajmujesz?


    Między innymi...
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  7. #7

    Domyślnie

    Witaj Falkon. Z tego co mówisz to ten MegaCad zapowiada sie bardzo ciekawie. Jeśli wpadnie mi kiedyś w łapy to sprawdzę co potrafi :) Narazie staram się opanowywać AutoCada, bo jestem zdania, że lepiej umieć jedną rzecz ale perfekcyjnie niż kilka rzeczy w stopniu podstawowym.

  8. #8

    Domyślnie

    Między innymi...
    Ciekawa sprawa... myślałem kiedyś powaznie nad zrobieniem pracy dyplomowej o systemach alarmowych, ale jakoś materiałów nie udało mi się pozbierać narazie. Ciągle jeszcze nie mam tematu i rozmyslam :)[/quote]

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar _ZBYCH_
    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    4.549
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Cytat Napisał technik
    Między innymi...
    Ciekawa sprawa... myślałem kiedyś powaznie nad zrobieniem pracy dyplomowej o systemach alarmowych, ale jakoś materiałów nie udało mi się pozbierać narazie. Ciągle jeszcze nie mam tematu i rozmyslam
    [/quote]
    No to nie ma co rozmyślać . W wolnych chwilach służę pomocą.
    Systemy alarmowe, to moja pasja... i praca.

    Piszcie na adres: [email protected]

  10. #10

    Domyślnie

    W sumie planowaliśmy z kolegą na pracę zrobić cały projekt budynku w AutoCadzie. Budynek ten miałby "leżeć" na faktycznej działce na peryferiach miasta. W skład naszej pracy wchodziłyby wszystkie dokumentacje - łącznie z mapami geodezyjnymi, rysunkami, obliczeniami, kosztorysami itd... poprostu normalny gotowy pod budowe projekt wraz z wizualizacją komputerową. Ale ciągle jeszcze jest czas do namyśleń i zmian. Wiemy, że taki projekt kosztuje duuuużo czasu i obejmowałby wszystkie przedmioty zawodowe.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony